Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Športová taška na jedlo 3 Meal Cooler Bag - Performa

Výrobca: Performa

Športová taška na jedlo 3 Meal Cooler Bag je priestranná taška na jedlo s 3 odolnými 700 ml krabičkami na uskladnenie vašich obľúbených fitness jedál. Taška je výborne izolovaná vďaka kombinácií penovej a tepelnej fólie. Zároveň sa v nej však nachádza 1 balenie gélového ľadu, ktorý tašku jednoducho premení na chladiaci box. Taška má nastaviteľný, odnímateľný popruh. 

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 49,95 €

Športová taška na jedlo 3 Meal Cooler Bag - priestranná taška na jedlo s 3 prenosnými nádobami na potraviny, ktorá udrží vaše jedlá v požadovanej teplote 

Športová taška na jedlo 3 Meal Cooler Bag je priestranná taška na jedlo, ktorá obsahuje 3 pevne utesnené 700 ml krabičky na jedlo. Tie sú vyrobené z bezpečného BPA plastu, sú vhodné na ohrievanie v mikrovlnnej rúre a je možné ich umývať v umývačke riadu. Teplotu potravín udržuje táto športová taška vďaka ultra izolácii vytvorenej z 8 mm penovej a tepelnej fólie. Zároveň sa v nej však nachádza aj 1 balenie gélové ľadu, ktorý v prípade potreby premení tašku na chladiaci box. V prednej časti tašky sa nachádza priestranné vrecko, ktoré poskytuje dodatočný úložný priestor. Na bočnej strane je umiestnené vrecko na prenos šejkrov či športových fliaš. Taška má odnímateľný, nastaviteľný ramenný popruh. 

    

Športová taška na jedlo 3 Meal Cooler Bag - Performa

       

Rozmery

RozmeryDĺžkaŠírkaVýška
Veľkosť (cm) 20 16,5 25,4
Recenzie od zákazníkov

Športová taška na jedlo 3 Meal Cooler Bag - Performa

Write Your Own Review
Prezeráte si:Športová taška na jedlo 3 Meal Cooler Bag - Performa
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené štáty
Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právna kategória výrobku
príslušenstvo
EAN
672683004165
Počet kusov v balení
8 ks
Brutto váha
0.88 kg
Dĺžka
21.00 cm
Šírka
15.50 cm
Výška
24.00 cm
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Športová taška na jedlo 3 Meal Cooler Bag - Performa

Napíšte otázku
Napísať odpoveď