Spaľovač tukov Thermo Cuts 100 kaps - Optimum Nutrition

Výrobca: Optimum Nutrition

Thermo Cuts je celosvetovo populárny termo spaľovač tukov, ktorý zrýchľuje metabolizmus, a tým pomôže premieňať tuky na energiu. Je založený na rastlinných extraktoch z guarany, zeleného čaju a zmesi korení, ktoré dopĺňajú účinné látky podporujúce spaľovanie tukov. Okrem spaľovania tukov znižuje aj chuť do jedla, čím sa obmedzuje kalorický príjem.

Dlhodobo nedostupný
 

Thermo Cuts - celosvetovo populárny termo spaľovač tukov, ktorý podporuje zrýchlenie metabolizmus, premieňa tuky na energiu a znižuje chuť do jedla

Thermo Cuts je populárny termo spaľovač tukov zložený z účinných navzájom sa podporujúcich látok, ktoré zrýchlia metabolizmus, a tým pomôžu premieňať tuky na energiu využiteľnú počas akejkoľvek fyzickej záťaže. Thermo Cuts je založený na rastlinných extraktoch z guarany, zeleného čaju a zmesi korení, ktoré dopĺňajú účinné látky podporujúce spaľovanie tukov, ako sú N-Acetyl L-Karnitín HCI, kofeín a iné. Funguje na princípe zvýšenia telesnej teploty, tzv. termogenézy, ktorá napomáha pri spaľovaní tuku. Ďalej znižuje chuť do jedla, čím sa obmedzuje kalorický príjem. Je certifikovaný organizáciou Informed Choice, ktorá testuje produkt a jeho zloženie na zakázané látky podľa zoznamu WADA.

 

Thermo Cuts - Optimum Nutrition - spaľovač tukov


Thermo Cuts a jeho výhody

  • populárny účinný spaľovač tukov
  • obsahuje rastlinné extrakty doplnené o látky podporujúce spaľovanie tukov
  • dodáva energiu
  • podporuje spaľovanie tuku
  • premieňa tuky na energiu
  • zrýchľuje metabolizmus
  • potláča chuť do jedla a na sladkosti
  • má certifikát Informed Choice

 Thermo Cuts - Optimum Nutrition - spaľovač tukov

 

Zloženie

N-Acetyl L-Karnitín HCl, želatínová kapsula, Murraya koenigii extrakt z listu, plnivo (mikrokryštalická celulóza), kofeín, extrakt zeleného čaju (Camellia sinensis, list), extrakt guarany (Paullinia cupana, semienko), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), extrakt kajenského korenia (Capsicum annuum, plod) ako MaxiTherm®, citrát zinku, extrakt čierneho pepru (Piper nigrum, plod), pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, riboflavín.

 

Dávkovanie

Užite 2 kapsule 2-krát denne najlepšie s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
N-Acetyl L-Karnitín HCl 750 mg
Kofeín 200 mg
Extrakt zo zeleného čaju 150 mg
Extrakz z Guarany 100 mg
Tiamín 2 mg
Riboflavín 2,2 mg
Vitamín B6 2,4 mg
Zinok 6 mg
Murraya koenigii 300 mg
Extrakt z kajenského korenia 40 mg
Extrakt z čierneho korenia 10 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby citlivé na kofeín. Neužívajte kofeín z iných zdrojov počas užívania tohto produktu. Neužívajte po 17:00 hod., ak máte problémy so spánkom.

Recenzie od zákazníkov

Spaľovač tukov Thermo Cuts 100 kaps - Optimum Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Spaľovač tukov Thermo Cuts 100 kaps - Optimum Nutrition
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 25,95 €
Príchuť Nie
Hmotnosť balenia Nie
Balenie N/A