Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Spaľovač tukov Hydroxycut Pro Clinical - MuscleTech

Výrobca: MuscleTech
Hodnotenie:
20 %

Hydroxycut Pro Clinical je efektívny spaľovač tukov s obsahom klinicky overených látok (výťažok z Alchemilly, extrakt z olív, extrakt z rasce a divokej mäty), ktoré vám pomôžu so spaľovaním tukov a formovaním postavy. Vďaka kľúčovej látke, ktorou je kofeín bezvodý, vám dodá energiu na náročný tréning a podporí zrýchlenie metabolizmu. Navyše, obsahuje celý rad prírodných antioxidantov.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 17,95 €

Hydroxycut Pro Clinical - najnovšia verzia úspešného spaľovača, ktorá je nabitá klinicky overenými zložkami a antioxidantmi

Hydroxycut Pro Clinical je maximálne efektívny spaľovač tukov, ktorý obsahuje klinicky overené látky (výťažok z Alchemilly, extrakt z olív, extrakt z rasce-kmínu, extrakt z divokej mäty). Účinok týchto látok bol overený vedeckými štúdiami. Tieto zložky v kombinácii s vyváženou stravou a cvičením pomôžu so spaľovaním tukov a formovaním postavy. Hydroxycut Pro Clinical obsahuje kľúčovú látku kofeín bezvodý [1,3,7-Trimethylxanthine], ktorý vám dodá energiu pre zvládnutie náročného dňa a tréningu. Inovovaná formula teraz obsahuje aj celý rad prírodných antioxidantov pre podporu aktívneho životného štýlu. V každej dávke dostanete zmes prírodných antioxidantov z goji, aceroly, granátového jablka alebo čučoriedok.

 hydroxycut pro clinical spaľovač tukov

 

Hydroxycut Pro Clinical a jeho výhody

  • extra účinný spaľovač tukov
  • podporuje chudnutie a spaľovanie tukov
  • znižuje BMI
  • dodáva energiu
  • zrýchľuje metabolizmus
  • účinok podložený vedeckými štúdiami

 

Dávkovanie

Počas prvých 3 dní užívajte 30 minút pred hlavnými jedlami 1 kapsulu 3x denne spoločne s 250 ml vody. Po posúdení tolerancie môžete zvýšiť svoju dávku od štvrtého dňa na 2 kapsule 3x denne. Neužívajte viac ako 3 kapsule počas 4 hodín alebo viac ako 6 kapsúl počas 24 hodín. K dosiahnutiu najlepších výsledkov užívajte po dobu 8 týždňov v kombinácii s redukčnou diétou a cvičením. Po 8 - 12 týždňoch užívania odporúčame na minimálne rovnakú dobu vysadiť. Dodržujte pitný režim, odporúčame vypiť 2,4 litra vody denne. Poslednú dennú dávku užívajte aspoň 5 hodín pred plánovaným spánkom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Vitamín C (ako kyselina askorbová) 7 mg
Vápnik 170 mg
Pro Clinical Hydroxycut™ Blend340 mg
HydroxyBoost™
Kofeín bezvodý (1,3,7-Trimethylxanthine)  
Hydroxyprovia™ 
Alchemilka extrakt (ako Alchemilla vulgaris) (list)  
Extrakt z divokých olív (ako Olea Europaea) (list)  
Komijn extrakt (ako Cuminum Cyminum) (semeno)  
Extrakt z maty (ako Mentha Longifolia) (list)  
Hydroxagen® 
Acerola koncentrát (ako Malpigjia glabra) (plod)  
Goji extrakt (ako Lycium barbarom) (plod)  
Čučoriedka (ako Vaccinium Corymbosum) (plod)  
Granátové jablko (ako Punica granatum) (plod a semeno)  
Bilberry extrakt (ako Vaccinium Myrtillus) (plod)  

 

Ďalšie zložky

Mikrokryštalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, fosforečnan vápenatý, povlak (oxid titaničitý, polyetylénglykol, mastenec), sodná soľ karboxymetylcelulózy, hydroxypropylcelulóza, kyselina stearová, stearát horečnatý, oxid kremičitý, acesulfam draselný.

 

Upozornenie

Počas užívania dodržiavajte dostatočný pitný režim a neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu detí na suchom a chladnom mieste. Neužívajte, pokiaľ ste tehotná alebo dojčíte, pokiaľ beriete lieky obsahujúce inhibitor monoamin (MAOI), selektívny serotonínový inhibitor (SSRI) alebo iný výrobok obsahujúci zložky so známym stimulačným účinkom. Prípravok obsahuje kofeín, preto ho nekombinujte s inými zdrojmi kofeínu. Nikdy neberte 2 dávky naraz alebo krátko po sebe! Nesprávne užívanie nezlepší výsledky a nie je doporučené! Pred používaním skonzultujte s lekárom, pokiaľ ste liečený na cukrovku alebo pokiaľ sa vo vašej rodine vyskytli iné zdravotné obtiaže (kardiovaskulárne choroby, choroby ľadvín či pečene), pokiaľ beriete liek na predpis alebo aj voľne predajný. Predtým, než začnete akúkoľvek diétu alebo cvičebný program, konzultujte to so svojim lekárom. V prípade, že u vás nastanú mdloby, bolesti hlavy či iné symptómy, ihneď prerušte užívanie a vyhľadajte lekára. Nepovažuje sa za náhradu bežnej stravy. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov.

Recenzie od zákazníkov

Spaľovač tukov Hydroxycut Pro Clinical - MuscleTech

Write Your Own Review
Prezeráte si:Spaľovač tukov Hydroxycut Pro Clinical - MuscleTech
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené štáty
Bez plastového obalu
nie
Výška
6.50 cm
Šírka
6.50 cm
Dĺžka
14.50 cm
Brutto váha
0.12 kg
Skupina príchute
prírodná chuť
Počet kusov v balení
12 ks
Kapsule
72 kaps.
EAN
631656608847
Bez umelých sladidiel
áno
Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
BIO
nie
Bezlepkový
áno
Bez laktózy
áno
Vegetariánsky
nie
Vegánsky
nie
Zmes
zmes
Forma
kapsulovaný
Právna kategória výrobku
doplnok stravy
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Spaľovač tukov Hydroxycut Pro Clinical - MuscleTech

Napíšte otázku
Napísať odpoveď