Šejker Sportmixer zelený 590 ml - Blender Bottle

Šejker Sportmixer v žiarivo zelenej farbe má praktický objem 590 ml a je vyrobený z kvalitného plastu bez obsahu BPA a ftalátov. Spája elegantný dizajn a funkčnosť v jednom, a preto ho oceníte pri akomkoľvek nápoji, či už je to proteínový nápoj, smoothies alebo čistá voda. Nie je len štýlový, ale vďaka širokému otvoru sa jednoducho umýva.

Dlhodobo nedostupný

Blender Bottle Sportmixer - žiarivo zelený šejker praktickej veľkosti, ktorý oceníte pri akomkoľvek nápoji

Šejker Sportmixer zelený s objemom 590 ml je vyrobený z kvalitného plastu bez obsahu BPA a ftalátov. Vďaka drôtenej guľôčke v ňom jednoducho rozmiešate proteínový či akýkoľvek iný prášok. Vynikajúco sa tiež hodí na smoothies, ovocné šťavy alebo na obyčajnú vodu, a preto nenájde využitie len u športovcov ale aj u nešportovcov. Uzáver je nepriepustný. Fľaša má dostatočne široký otvor, a tak sa jednoducho umýva opláchnutím alebo kefkou. Je štýlový a vybrať si môžete z viacerých farieb.

Sportmixer šejker

Fľaša BlenderBottle® SportMixer® bola navrhnutá s rovnakou dávkou štýlu, inovácie a všestrannosti. Bude vás sprevádzať pri vašom aktívnom a náročnom životnom štýle. BlenderBottle® SportMixer® mení definíciu pojmu „fľaša na vodu”. Rozlúčte sa s hrudkami v proteínových šejkoch a privítajte úžasne hladkú konzistenciu svojich drinkov. Náš systém používa drôtenú guľôčku BlenderBall®, patentovanú v USA, ktorá rozmieša nahladko každý práškový nápoj. Uzáver SportLoop™ je prekvapivo užitočný a budete sa čudovať, ako ste doteraz bez neho mohli existovať. Fľašu môžete zavesiť na karabínu alebo pripevniť na ruksak. Vrchnák fľaše poriadne zakrúťte, uzáver zatlačte a môžete robiť aj kotrmelce. Ani kvapka nevytečie.

Šejker Sportmixer zelený a jeho výhody

• praktický objem
  • bezpečný uzáver
  • perfektne rozmieša nápoje