Reds 150 g - Warrior

Reds je prírodný výťažok zo 16 superpotravín, z ktorého si pripravíte výživný nápoj bohatý na minerály a vitamíny.  Zmes neobsahuje žiadne chemické prísady, ani farbivá, a je sladená len stéviou. Denné množstvo červených potravín v prášku stačí zmiešať so 150 ml vody a zdravý nápoj je hotový.

Dlhodobo nedostupný

Reds - prírodný komplex 16 superpotravín, ktorý je sladený len stéviou a prinesie do vašej stravy vitamíny a minerály

Reds je zmes na prípravu koktejla bohatého na živiny, ktorý je ideálny pre ľudí túžiacich po zdravšom životnom štýle. Červený nápoj vás nielen osvieži, ale dodá vášmu telu aj potrebné živiny. Vďaka príjemnej chuti sa ľahko konzumuje. Neobsahuje žiadne chemické prísady, ani farbivá a sladený je len stéviou. Reds je vyrobený tak, aby sa stal obľúbenou súčasťou vášho jedálnička, a to bez ohľadu na váš vek, pohlavie či zdravotný stav. Je vhodný pre vegánov a vegetariánov, je bez lepku, bez GMO a bez mliečnych produktov.

reds - warrior zmes

Reds a jeho výhody

• zmes 16 superpotravín
  • sladená len stéviou
  • osvieži a dodá potrebné živiny
  • je bohatá na vitamíny, minerály a antioxidanty
  • neobsahuje žiadne chemické prísady, ani farbivá
  • zlepšuje zdravie a vitalitu
  • má úžasnú chuť

Warrior Reds prášok 4440 mg (prášok z čučoriedkového džúsu, prášok z granátového jablka, prášok z vodného melónu, prášok z mrkvy, výťažok z mišpule, malinový ovocný prášok, prášok z červenej repy, výťažok z aceroly, jahodový ovocný prášok, výťažok z arónie čiernoplodej, jahodový ovocný prášok, výťažok zo semien manga, výťazok z čiernych ríbezlí, prášok z grapefruitovej šťavy, citrusový pektín), príchute, sladidlá (stévia).

Zmiešajte jednu dávku (5 g) Warrior Reds s 50 - 150 ml studenej vody, pretrepte a konzumujte okamžite. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov konzumujte denne s jedlom.

Nutričné hodnoty1 dávka (5 g)
Warior Reds prášok4440 mg
Prášok z čučoriedkového džúsu, prášok z granátového jablka, prášok z vodného melónu, prášok z mrkvy, výťažok z mišpule, malinový ovocný prášok, prášok z červenej repy, výťažok z aceroly, jahodový ovocný prášok, výťažok z arónie čiernoplodej, jahodový ovocný prášok, výťažok zo semien manga, výťazok z čiernych ríbezlí, prášok z grapefruitovej šťavy, citrusový pektín, príchute, sladidlá (stévia).
EAN 5461984964565196161
Hlavná kategória Superpotraviny
HS kód 01019000: - Ostatné
Forma práškový