Recenzie - Proteínová tyčinka High Whey 44 g - ActivLab | GymBeam.sk Skip to main content
LETNÁ PONUKA: Objednajte nad 50€ a dostanete ZADARMO 2 Hydratačné darčeky.

Proteínová tyčinka High Whey Protein Bar je ideálna desiata s vysokým obsahom bielkovín. Neobsahuje lepok, je bohatá na prírodné zdravé tuky, má nízku hladinu cukru a absolútne žiadne trans tuky. Jedna tyčinka obsahuje až 10,6 g bielkovín a 1,9 g BCAA. Je ideálna na zahnanie hladu, prípadne na rýchle doplnenie energie. Má lahodnú chuť.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena  0,00 €

Upozorníme vás emailom:

Popis
Detail produktu
Recenzie

Proteínová tyčinka High Whey 44 g - ActivLab

5
Priemer z 9 hodnotení
(9 hodnotení)
(0 hodnotení)
(0 hodnotení)
(0 hodnotení)
(0 hodnotení)
Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Eve

Overený nákup
Mala som už viacero chutí a všetky sú super. Navyše mi vyhovuje konzistencia a hustota. Skvelé raňajky :P
Recenzie slovenské (2)
Overené nákupy (8)
Pozitívne (9)
Negatívne (0)
Recenzie v ostatných krajinách (7)
  • Eva

    Overený nákup

    6. 4. 2026

    Skvelá tyčinka
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ana

    Overený nákup

    3. 4. 2026

    Čo?
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Andreea

    Overený nákup

    28. 5. 2021

    Príchuť: orechy karamel
    Chutné
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Beáta

    Overený nákup

    9. 11. 2020

    Príchuť: orechy karamel
    Veľmi chutné, dorazilo.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Daniel Alexandru

    Overený nákup

    26. 6. 2020

    Príchuť: orechy karamel
    Výnimočný proteínový barón! odporučiť
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Juraj

    Overený nákup

    30. 4. 2020

    skúšam rôzne tyčinky, táto mi vyhovuje zložením aj príchuťou. Samozrejme aj cena je fajn
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Elena

    Overený nákup

    27. 3. 2020

    Príchuť: jablko škorica, káva, orechy karamel
    Mám veľmi rada tyčinky a ich nutričné hodnoty, najradšej mám #1 tú s jablkom
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Karina

    Neoverený nákup

    3. 5. 2018

    Oriešky & karamel ..chutné
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Eve

    Overený nákup

    6. 2. 2018

    Mala som už viacero chutí a všetky sú super. Navyše mi vyhovuje konzistencia a hustota. Skvelé raňajky :P
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu

Zákazníci si tiež dokúpili