Proteínová tyčinka 52% Protein Bar 50 g - Weider

Výrobca: Weider

52% Protein Bar je proteínová tyčinka s vysokým obsahom kvalitných bielkovín a nízkym podielom jednoduchých cukrov. Obsahuje 26 g bielkovín, ktoré sú tvorené biologicky využiteľnou zmesou - srvátkový koncentrát, kazeín a vaječný albumín. Obsahuje 29% sacharidov a len 4 g tuku, čo z nej robí profesionálnu tyčinku pre športovcov. Perfektne vás zasýti a chutí naozaj skvele!

Dlhodobo nedostupný

52% Protein Bar - chutná proteínová tyčinka s 52%-ným podielom kvalitných bielkovín, nízkym obsahom sacharidov a tukov, ktorá vás skvele zasýti

52% Protein Bar je proteínová tyčinka s vysokým obsahom kvalitných bielkovín a nízkym podielom jednoduchých cukrov. Má 52%-ný podiel bielkovín, 29%-ný podiel sacharidov a len 4 g tuku. Proteíny v tyčinke tvorí biologicky využiteľná zmes - srvátkový koncentrát, kazeín a vaječný albumín. Táto profesionálna tyčinka pre športovcov zaisťuje optimálny pomer živín a jej nutričné hodnoty spĺňajú všetky ich požiadavky.

52% Protein Bar weider proteínová tyčinka

Tyčinka 52% Protein Bar a jej výhody

• chutná proteínová tyčinka
  • tvorí ju zmes kvalitných bielkovín
  • obsahuje až 26 g bielkovín (52% bielkovín)
  • má len 29%-ný podiel sacharidov
  • má nízky obsah jednoduchých cukrov
  • obsahuje len 4 g tuku
  • je dostupná vo vynikajúcich príchutiach

Príchuť čokoláda: zmes bielkovín (srvátkový proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý, vaječný bielok), hydrolyzát kolagénu, zvlhčovadlo: glycerol, 16% mliečna čokoláda (maltitol, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, aróma), voda, sójový proteínový izolát, nízkotučný kakaový prášok, tapiokový škrob, rastlinný tuk, aróma, soľ, sladidlá sukralóza.

Proteínové tyčinky si môžete vychutnať 2-3 krát denne, najlepšie pred alebo po športovom výkone, ale aj kedykoľvek počas dňa, keď vás navštívi hlad.

Nutričné hodnoty1 dávka (50 g)
Energetická hodnota 772 kJ / 184 kcal
Bielkoviny 26 g
Sacharidy 15 g
   z toho cukry 1,3 g
Tuky 4,5 g
Sodík 0,14 mg
Vláknina 0,2 g

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Hlavná kategória Proteínové tyčinky
Bez umelých sladidiel nie