Protein Essentials - Jamieson

Výrobca: Jamieson

Protein Essentials je práškový srvátkový proteín doplnený o spektrum vitamínov, probiotiká a omega-3 mastné kyseliny. Obsahuje 20 g bielkovín na porciu a pritom len minimum sacharidov a tuku. V jednom nápoji vám zabezpečí denný prísun proteínov a dôležitých látok.

Dlhodobo nedostupný

Protein Essentials je srvátkový proteín obohatený o vitamíny, probiotiká a omega-3 mastné kyseliny dôležité pre športovcov

Protein Essential je viaczložkový proteín, ktorý obsahuje srvátkový koncentrát a izolát. V jednej dávke má až 20 g bielkovín, a preto účinne pomáha regenerovať svalstvo a budovať svalovú hmotu. Je ideálnym doplnkom proteínov pre každého športovca aj preto, že obsahuje len minimum cukrov a tukov. Navyše, má lahodnú chuť a je ľahko stráviteľný.

Protein Essentials - Jamieson

Výhodou produktu Protein Essential je jeho zloženie, ktoré je obohatené o dôležité látky pre fyzicky aktívnych ľudí. Obsahuje totiž vitamín A, C, D3, E, K1 a spektrum vitamínov B. Tie sa podieľajú na zdraví kostí, kĺbov a svalov. Zabezpečujú energiu a obranyschopnosť organizmu a zlepšujú celkovú imunitu. Výrobok je doplnený aj o omega-3 mastné kyseliny, ktoré ovplyvňujú nástup svalovej bolesti po tréningu, podporujú výkon aj aeróbnu kapacitu a pozitívne pôsobia na zdravie kostí a kĺbov.

V jeho zložení nájdete aj probiotické kultúry, ktoré umožňujú lepšie a efektívnejšie vstrebávanie živín a zabraňujú vstrebávaniu toxínov zo stravy. Podporujú trávenie, čistia črevá a slúžia ako prevencia pre rozličnými zápalovými ochoreniami. Protein Essential je preto komplexný proteínový nápoj s množstvom pozitívnych účinkov v jednej dávke.

Protein Essential a jeho výhody:

• obsahuje 20 g bielkovín na porciu
  • nízku hladinu sacharidov a tukov
  • pomáha regenerovať svalstvo
  • účinne buduje svalovú hmotu
  • je obohatený o vitamíny, probiotiká a omega-3
  • podporuje zdravie kostí, kĺbov a svalov

Príchuť chocolate: srvátkový bielkovinový koncentrát, bielkovinový izolát, kakaový prášok, prírodná príchuť čokoládová, zahusťovadlo: xantánová guma, sladidlo: stévia, protihrudkujúca látka: hydrogénfosforečnan vápenáty, sladidlo: sukralóza, zahusťovadlo: inulín, sojový lecitín (emulgátor).

Príchuť vanilla: srvátkový bielkovinový koncentrát, bielkovinový izolát, prírodná chuť vanilková, zahusťovadlo: xantánová guma, sladidlo: stévia, protihrudkujúca látka: hydrogénfosforečnan vápenáty, sladidlo: sukralóza, zahusťovadlo: inulín, sojový lecitín (emulgátor).

Príchuť strawberry: srvátkový bielkovinový koncentrát, bielkovinový izolát, prírodná chuť vanilková, jahodová, zahusťovadlo: xantánová guma, farbivo: prášok z koreňa repy, sladidlo: stévia, protihrudkujúca látka: hydrogénfosforečnan vápenáty, sladidlo: sukralóza, zahusťovadlo: inulín, sojový lecitín (emulgátor).

Rozmiešajte 1 odmerku (30 g) proteínu v 200 - 250 ml vody a konzumujte.

Nutričné hodnoty1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 460,5 kJ/110 kcal
Tuky 2 g
z toho nasýtené tuky 0,1 g
Sacharidy 2,5 g
z toho cukry 1,5 g
Vláknina 0,5 g
Bielkoviny 20 g
Vitamín A 900 µg
Vitamín B1 2,25 mg
Vitamín B2 3,2 mg
Vitamín B3 16 mg
Vitamín B5 10 mg
Vitamín B6 3 mg
Vitamín C 90 mg
Vitamín D3 15 µg (600 IU)
Vitamín E 15 mg
Vitamín K1 120 µg
Biotín 45 µg
Kyselina listová 400 µg
GanedenBC30® (Bacillus coagulans GBI-30, 6068) 1,0 x 10KTJ

Potravina vhodná na osobitné výživové účely na splnenie nárokov na výživu pri intenzivnej svalovej námahe. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.

Alergénové upozornenie: Obsahuje mliečne výrobky.

EAN 064642090768
Hlavná kategória Viaczložkové srvátkové proteíny
Bez laktózy nie
HS kód 01019000: - Ostatné