Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Proteín Cor-Performance - Cellucor

Výrobca: Cellucor
Hodnotenie:
95 %

Cor-Performance Whey je 100% srvátkový proteín izolát, ktorý sa vyznačuje lahodou a bezkonkurenčnou chuťou a vysokým obsahom bielkovín. V jednej odmerke má až 25 g bielkovín a 5,5 g BCAA. Je vhodný do predsúťažnej diéty, pretože má minimum sacharidov a tukov. 

Na sklade
Špeciálna cena   35,40 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

COR– Performance Whey s lahodou chuťou a minimom tukov a sacharidov

Cellucor COR– Performance Whey je srvátkový proteín, presnejšie izolát srvátkových bielkovín, ktoré sú veľmi ľahko stráviteľné. V jednej odmerke obsahuje až 25 g bielkovín, aby tak zabezpečil dostatočný prísun bielkovín počas celého dňa. Vďaka tomu, že obsahuje 100% srvátkových bielkovín, minimum tukov a sacharidov a s prídavkom tráviacich enzýmov je maximálne rýchlo rozpustný a extrémne chutný!


Predstavuje nový štandard srvátkových bielkovín. Využíva niektoré z najvyspelejších systémov, ktoré dodávajú proteínom inovatívne a skvelé príchute, po ktorých všetci túžia. COR – Performance Series znamená klinicky overené vzorce, bezkonkurenčnú chuť, tak aby vyhovovali každému zákazníkovi. Výrobky tejto série sú „stimulant free“, takže ich môžete kombinovať s inými produktmi.

 

cellulor cor- performance

 

Stravovanie v kulturistike je veľmi zložitý proces. Či už ste nováčik alebo profesionálny športovec, potrebujete svojmu telu zabezpečiť dostatočný prísun bielkovín počas dňa. Cellucor vám prináša v jednej odmerke 25 g bielkovín v lahodných príchutiach, takže s príjmom bielkovín si odteraz nemusíte lámať hlavu. Navyše, je maximálne instantný a vytvorený tak,  aby sa ihneď rozpustil vo vode, mlieku, alebo inom obľúbenom nápoji.

 

Zloženie

COR-Performance Whey Protein Matrix (Whey Protein Isolate, Whey Protein Concentrate), cocoa powder, prírodné a umelé arómy, celulózová guma, Xanthan Gum, proteáza, acesulfam draselný (Ace-K), sukralóza, proteáza A-S, laktóza.

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku produktu s 200 – 400 ml vody, mlieka, alebo iného obľúbeného nápoja. Konzumujte trikrát denne, ráno ihneď po prebudení, po tréningu a pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť cookies&cream)1 dávka (35 g)
Kalórie 130 kcal
   kalórie z tuku 15 kcal
Bielkoviny 25 g
Sacharidy 4 g
   z toho cukry 1 g
   z toho vláknina 1 g
Tuky 1,5 g
   z toho nasýtené 0,5 g
Cholesterol 35 mg
Sodík 160 mg

 

Upozornenie

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko a sóju. Neobsahuje lepok. Tento výrobok je vyrobený na rovnakom zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, arašidy a orechy.

Recenzie od zákazníkov

Proteín Cor-Performance - Cellucor

Write Your Own Review
Prezeráte si:Proteín Cor-Performance - Cellucor
Vaše hodnotenie

Príchuť

Product detail
Brutto váha kg
Netto váha kg
Výška cm
Šírka cm
Dĺžka cm
EAN
HS Code
Kategória
Otázky od zákazníkov

Proteín Cor-Performance - Cellucor

Napíšte otázku
Napísať odpoveď