Protein Coconut Dream 80 g - All Nutrition

Výrobca: All Nutrition

Protein Coconut Dream je chutná proteínová maškrta, ktorá ukrýva kokos, kokosové mlieko, vysoko kvalitné bielkoviny a nízky obsah cukru. Ak patríte k milovníkom sladkého, určite vám tento proteínový snack bude chutiť.

Dlhodobo nedostupný

Protein Coconut Dream - proteínová kokosová maškrta, ktorá obsahuje kvalitné bielkoviny a minimum cukru

Protein Coconut Dream je chutná proteínová maškrta, ktorá ukrýva kokos, kokosové mlieko, vysoko kvalitné bielkoviny a nízky obsah cukru. Ak patríte k milovníkom sladkého, určite vám tento proteínový snack bude chutiť. Či už ste v práci, v škole alebo máte len chuť na niečo sladké - môžete si vychutnať Protein Coconut Dream, ktorý raz a navždy spôsobí prevrat vnímania snackov vo vašej strave.

Protein Coconut Dream - All Nutrition

Protein Coconut Dream a jeho výhody

• chutná proteínová maškrta
  • má mäkkú kokosovú náplň
  • obsahuje až 12 g bielkovín
  • obsahuje iba 1,4 g cukru
  • obsahuje prírodne sušený kokos
  • ideálna desiata alebo olovrant

Krém s príchuťou kokos 52% (repkový olej, palmový olej nehydrogenovaný, sladidlo: maltitol, srvátkový bielkovinový koncentrát (z mlieka), stabilizátor E-414, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, sladidlo: sukralóza, aróma: vafle 20% (voda, kukuričný škrob, srvátkové bielkoviny (z mlieka), kukuričná múka, ryžový škrob), mliečna poleva 18% (palmový olej nehydrogenovaný, repkový olej, sladidlo: malitol, srvátkový bielkovinový koncentrát (z mlieka), stabilizátor E-414, regulátor kyslosti: kyselina jablčná, sladidlo: sukralóza, aróma), sušený kokos 10%.

Konzumujte ako proteínový snack v práci, v škole, na cestách alebo po cvičení.

Nutričné hodnoty1 dávka (80 g)
Energetická hodnota 2093,4 kJ / 500 kcal
Tuky 39,2 g
   z toho nasýtené 3,8 g
Sacharidy 24 g
   z toho cukry 1,36 g
Vláknina 0 g
Bielkoviny 12 g
Soľ 0 g

Nejezte, ak ste alergický na akúkoľvek zložku. Výrobok nemožno použiť ako náhradu za pestú stravu. Uchovávajte pri teplote 15-25°C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, náhlych teplotných skokov a vlhkosti, mimo dosahu malých detí. Nadmerná spotreba môže mať laxatívny účinok.

Hlavná kategória Ostatné snacky
Bez umelých sladidiel nie
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie