SmartTest Vitamin D Home - Preventis

0%
0% (0)
Výrobca: Preventis

SmartTest Vitamin D Home je praktický domáci test, ktorý umožňuje jednoducho odmerať hladinu vitamínu D v krvi. Samotné testovanie je rýchle a všetky detaily poskytne aplikácia vo vašom smartfóne. Vďaka tomu budete mať takmer okamžite prehľad koncentrácie dôležitého vitamínu vo vašom tele, prípadne odporúčaniach pre jeho doplnenie.

Skladom
54,95 €

SmartTest Vitamin D Home - praktický domáci test, s ktorým zistíte svoju hladinu vitamínu D v krvi približne za 15 minút

SmartTest patrí medzi praktické testy na domáce použitie s cieľom diagnostiky vitamínu D v krvi. Umožní vám teda ľahko a rýchlo zistiť, či máte tohto vitamínu dostatok alebo by ste sa mali zamerať na jeho vyšší príjem. Samotný vitamín D má totiž vplyv na celý rad rôznych procesov v našom organizme. Tie sú všeobecne spojené so zdravím kostí a zubov, fungovaním svalov, ale aj imunity. Vo výsledku tak tento vitamín môže byť jedným z dielikov mozaiky celkového zdravia. 

 

Zároveň ide o vitamín, ktorý v menšej miere získavame zo stravy, ale väčšej sa na jeho tvorbe podieľa slnečné žiarenie. Na nedostatok vitamínu D sme preto náchylní najmä v období od jesene do jari. Okrem toho môže vitamín D chýbať tým, ktorí netrávia veľa času vonku. Samotný SmartTest vám potom pomôže zistiť, ako je na tom vaša úroveň vitamínu D. V jeho prospech navyše hovorí jednoduché použitie, pri ktorom sa odoberá malá vzorka krvi z končeka prsta. Odber je však jednoduchý a bezbolestný, takže sa nemusíte obávať.  

 

Samotný test je pritom založený na jedinečnej technológii QuantOn®, vďaka ktorej trvá len cca 15 minút. Po nich vám ponúkne detailné vyhodnotenie v mobilnej aplikácii na Androide aj iOS. Súčasťou výsledkou sú tiež osobné stravovacie odporúčania, ktoré vám môžu pomôcť s potenciálnym nedostatkom vitamínu D, prípadne s jeho optimálnym príjmom. Samozrejmosťou je tiež dlhodobý monitoring vitamínu D v prehľadnom grafickom zobrazení. SmartTest teda vo výsledku ocení každý, kto sa zaujíma o svoj životný štýl a chce urobiť maximum pre svoje zdravie. 

 

SmartTest v balení obsahuje testovaciu kazetu, testovaciu foto kartičku a všetko potrebné vybavenie. Podmienkou úspešného vyhodnotenia testu je mobilná aplikácia a smartfón s pripojením na internet. Informačný list a aplikácia sú v anglickom, slovenskom, českom, maďarskom a poľskom jazyku.

 

SmartTest Vitamin D Home a jeho výhody

  • je diagnostický test vitamínu D určený na domáce použitie
  • umožní vám ľahko a rýchlo zistiť hodnoty vitamínu D v krvi
  • čakanie za výsledkom testu nie je dlhšie než 15 minút
  • je založený na jedinečnej technológii QuantOn®
  • odber krvi je jednoduchý a bezbolestný
  • poskytuje detailné výsledky s vyhodnotením v mobilnej aplikácii
  • umožňuje monitorovať hladiny vitamín D v priebehu času
  • ocení ho každý, kto chce urobiť maximum pre svoje zdravie
Detail produktu
EAN 405098009103
HS kód 38221900: --- Ostatné
Štítky produktu Best Seller
Brutto váha 0.07 kg
Dĺžka 13.50 cm
Šírka 9.00 cm
Výška 2.00 cm
Vyrobené v Spojené štáty
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Ostatné testy
Ostatné kategórie Darčeky
Ostatné kategórie
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Diagnostické testy

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov SmartTest Vitamin D Home - Preventis
Write Your Own Review
Prezeráte si:SmartTest Vitamin D Home - Preventis
Vaše hodnotenie
Variants Cena Špeciálna cena Skladom
single_variant 60,95 € 54,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď