Predtréningový stimulant Ulift - Liftag Sport

Hodnotenie:
72 % of 100
72 % (15)
Výrobca: Liftag Sport

Predtréningový stimulant Ulift v sebe ukrýva jedinečnú zmes, ktorá aktívne podporuje fyzický a silový výkon. Ponúka však aj intenzívnu dávku energie, sústredenia a koncentrácie. Zlepšuje regeneráciu svalov a svalovým vláknam dodáva pred tréningom potrebné živiny. Navyše, podporuje syntézu proteínu a tým aj rast svalovej hmoty.   

Dlhodobo nedostupný

Predtréningový stimulant Ulift - unikátna predtréningovka, ktorá podporí fyzický výkon, dodá energiu, zlepší sústredenie, podporí rast a regeneráciu svalovej hmoty

Predtrénngový stimulant Ulift je jedinečná predtréningovka, ktorá v sebe ukrýva unikátnu zmes. L-arginín a L-citrulín spolupracujú pri znižovaní tvorby kyseliny mliečnej a amoniaku počas tréningu a tým zvyšujú produkciu dusíka. Monohydrát kreatínu zvyšuje silu a vďake podpore proteínovej syntézy blahodárne pôsobí aj na rast a objem svalovej hmoty. Ulift navyše obsahuje dimetylglycín, ktorý zvyšuje príjem kyslíka, čím zlepšuje jeho používanie počas tréningu. Výsledkom je teda zvýšenie energie, koncetrácie a sústredia spoločne s rastom a regeneráciou svalovej hmoty.

      

Predtréningový stimulant Ulift - Liftag Sport
 

  

Predtréningový stimulant Ulift a jeho výhody

  • podporuje fyzický a silový výkon
  • prispieva k rastu a objemu svalovej hmoty
  • podporuje regeneráciu
  • dodáva energiu
  • podporuje koncentráciu a sústredenosť
  • znižuje tvorbu kyseliny mliečnej
  • zvyšuje príjem kyslíka

      

Pre koho je určený?

Táto predtréningovka je určená pre športovcov nad 18 rokov, ktorí potrebujú pred tréningom nabudiť a dodať svojmu telu poriadnu dávku energie. 

 

Zloženie

Príchuť green apple: kreatín monohydrát, L-Citrulín DL-malát (1:1), L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG), Beta Alanín, L-Citrulín, L-glutamín, taurín, vitamín C, N N - Dimethlglycín chlorid, kofeín, vitamín E, vitamín B12, maltodextrín, kyselina citrónová, príchuť, kremičitan vápenatý, trikalciumfosfát, acesulfám draslík, sukralóza, farbivo (kurkumín E100, žiarivá modrá E133).

Príchuť fruit punch: kreatín monohydrát, L-Citrulín DL-malát (1:1), L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG), Beta Alanín, L-Citrulín, L-glutamín, taurín, vitamín C, N N - Dimethlglycín chlorid, kofeín, vitamín E, vitamín B12, maltodextrín, kyselina citrónová, príchuť, kremičitan vápenatý, trikalciumfosfát, acesulfám draslík, sukralóza, farbivo (Červeň Allura AC E129).

Príchuť watermelon: kreatín monohydrát, L-Citrulín DL-malát (1:1), L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG), Beta Alanín, L-Citrulín, L-glutamín, taurín, vitamín C, N N - Dimethlglycín chlorid, kofeín, vitamín E, vitamín B12, maltodextrín, kyselina citrónová, príchuť, kremičitan vápenatý, trikalciumfosfát, acesulfám draslík, sukralóza, farbivo (karmín E120).

Príchuť blue raspberry: kreatín monohydrát, L-Citrulín DL-malát (1:1), L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG), Beta Alanín, L-Citrulín, L-glutamín, taurín, vitamín C, N N - Dimethlglycín chlorid, kofeín, vitamín E, vitamín B12, maltodextrín, kyselina citrónová, príchuť, kremičitan vápenatý, trikalciumfosfát, acesulfám draslík, sukralóza, farbivo (žiarivá modrá E133).

  

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (13 g) s 250 ml vody. Užite 20 minút pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (13 g)
Kreatín Monohydrát 2000 mg
L-citrulín DL-malát  2000 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG) 1750 mg
Beta Alanín 1250 mg
L-citrulín 750 mg
L-glutamín 500 mg
Taurín 500 mg
Vitamín C 180 mg
N,N - Dimethlglycín chlorid 125 mg
Kofeín 125 mg
Vitamín E 30 mg
Vitamín B12 70 mg

 

Upozornenie

Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Je nevhodný pre tehotné a kojace ženy. V prípade, že máte jedno z nasledovných ochorení: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním, konzultujte užívanie tohto doplnku s vašim lekárom.

V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke).

Detail produktu
EAN 811032020078
Vegánsky nie
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy áno
Vegetariánsky áno
Zmes zmes
HS kód 21069098: --- Ostatné
Forma práškový
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Výška 12.00 cm
Šírka 11.00 cm
Dĺžka 11.00 cm
Brutto váha 0.48 kg
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Hlavná kategória Pre-workouty
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty
Diéty

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Predtréningový stimulant Ulift - Liftag Sport
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Predtréningový stimulant Ulift - Liftag Sport
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

72 %
72 %
Priemer z 15 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie overených nákupov

80 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

80 %
Po dvoch odmerkach som bol napumpovaný a tréning bol fajn, odporúčam.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

20 %
Dostal som predtreningovku k narodeninám naozaj som mal viac predtreningoviek ( N1,C4,N.O Explode,Neurocore,Hot Blood,Attack,Plutonium,a ešte par iných) Pre porovnanie efekt žiadný napumpovanie žiadne chut odporna umelá,rozpustnost velmi zlá...Po 3 davkach som ju otvoril nasypal do wc splachol...

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď
1. Otázka:
Nakopávač
Nakopávač
Čo sa mi môže stať ak to začnem užívať v 15 rokoch ? ďakujem.
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Nakopávač
Odpoveď:
Dobrý deň, odporúčame užívať od 18 rokov. V 15 tich je telo v prudkom vývoji a preto legislatíva neodporúča užívanie týchto produktov pod hranicou dospelosti.

Andrea, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?