Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature - ProSupps

0%
0% (0)
Výrobca: ProSupps

Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature je inovatívna predtréningovka, ktorá sa postará o prísun energie a koncentrácie pre podporu športového výkonu. Aj bez kofeínu vyniká funkčným zložením, a vďaka tomu sa hodí k podpore výkonu i pred tréningom vo večerných hodinách bez negatívneho vplyvu na spánok.

Dlhodobo nedostupný

Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature - inovatívna predtréningovka bez kofeínu vhodná aj pred večerným tréningom

Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature sa vyznačuje funkčným zložením pôsobiacim v 3 oblastiach športového výkonu. Komplex pre zvýšenie výkonu obsahuje aminokyselinu beta-alanín, z ktorej je spoločne s histidínom v tele syntetizovaný karnozín. Vyššia koncentrácia karnozínu v svaloch je spojená s jeho schopnosťou znižovať zakyslenie svalov počas výkonu a potenciálne zlepšiť výkonnosť. Medzi ďalšie látky v komplexe pre zvýšenie výkonnosti pri intenzívnom tréningu patria kreatín a inositol.

     

Druhým stavebným prvkom produktu je komplex na zlepšenie sústredenia počas tréningu. Komplex obsahuje cholín bitartrát, ktorý je prekurzorom acetylcholínu, ktorý hrá dôležitú úlohu v optimálnom fungovaní kognitívnych schopností, sústredenia a svalovej činnosti. Ďalej obsahuje tyrozín, čo je aminokyselina potrebná pre tvorbu dopamínu a adrenalínu, a ženšen patriaci medzi adaptogény.

     

Posledný adaptogénny komplex sa skladá z výťažku Ashwagandhy (Withania somnifera), ktorý môže rovnako ako ženšen pomáhať lepšie sa vysporiadať so stresovými situáciami a zvýšiť fyzický výkon. Ďalej obsahuje aframon rajské zrno (Aframomum melegueta), ktorý má podobné bioaktívne účinky ako zázvor. Poslednou látkou v komplexe je čierne korenie, ktoré u niektorých látok zvyšuje ich biologickú dostupnosť.

    

Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature neobsahuje kofeín, a preto je vhodný najmä na použitie v neskorých popoludňajších a večerných hodinách bez negatívneho vplyvu na optimálny spánkový režim, ktorý vysoká konzumácia kofeínu môže narušiť.

  

V prípade, že máte príjem kofeínu pod kontrolou a nerobí vám jeho použitie problém aj v neskorších denných hodinách, môžete predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature kombinovať práve s kofeínom alebo ďalšími stimulačnými látkami.

    

Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature - ProSupps

     

Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature a jeho výhody

  • podporuje vytrvalosť, intenzitu a sústredenie počas tréningu  
  • obsahuje účinné rastlinné extrakty v podobe adaptogénov 
  • je bez kofeínu, cukru i kalórií
  • optimálne na použitie pred tréningom v neskorších hodinách

    

Zloženie

Prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, kyselina jablčná, triglyceriy (MCT) (prášok), sukralóza, kremičitan vápenatý, oxid kremićitý, acesulfám draselný, šťava z repy (farbivo) (prášok).                 

   

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (7,5 g) s 200 - 250 ml studenej vody. Konzumujte 15 až 30 minút pred cvičením. Odporúčame posúdiť vašu toleranciu, ak sa rozhodnete kombinovať produkt s iným produktom, začnite s ½ odmerky každého z nich a až potom pokračujte v plnom podávaní. Niektorí uživatelia môžu pociťovat mierne zvýšenie teploty, ktoré je neškodné a pripisuje sa Afromanu (Aframomum melegueta).

   

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (15 ml)
Vápnik 29 mg
Draslík 49 mg
Beta alanín 1,6 g
Kreatín HCL  1,5 g
Inozitol - arginín silikát (nooLVL™)  800 mg
Cholín bitartrát 450 mg
L-tyrozín 250 mg
Výťažok zo ženšenu Panax ginseng (kmeň a list)  50 mg
Ashwagandha (Withania somnifera) (kmeň a list) (Sensoril®)   125 mg
Aframon rajské zrno (Aframomum melegueta) (semeno) (6-paradol 12%) (CaloriBurn GP ™)   30 mg
Extrakt z čierneho korenia (plod) 5 mg

                    

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravého človeka vo veku 18 a viac rokov. Produkt nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Užívanie produktu je vhodné konzultovať s odborníkom v prípade, že užívate lieky na predpis,voľnopredajné lieky, alebo ak máte zdravotné ťažkosti, vrátane srdcových chorôb, ochorení štítnej žľazy, cukrovky, vysokého krvného tlaku, depresie alebo iných. Ak sa u vás vyskytnú akékoľvek nepriaznivé účinky, prestaňte užívať produkt a obráďte sa na svojho lekára. Prekročenie odporúčanej dávky môže mať nepriaznivé účinky na zdravie. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.

Detail produktu
EAN 818253029200
Vyrobené v Spojené štáty
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy nie
Vegetariánsky áno
Vegánsky nie
Zmes zmes
Forma práškový
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Výška 10.60 cm
HS kód 21061020: -- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Šírka 9.00 cm
Dĺžka 9.00 cm
Brutto váha 0.29 kg
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Počet kusov v balení 24 ks
Počet kusov na palete 1440 ks
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Hlavná kategória Pre-workouty
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty
Športová výživa
Diéty

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature - ProSupps
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature - ProSupps
Vaše hodnotenie
Balenie (g) Príchuť Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď