Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature - ProSupps

0%
0% (0)
Výrobca: ProSupps

Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature je inovatívna predtréningovka, ktorá sa postará o prísun energie a koncentrácie pre podporu športového výkonu. Aj bez kofeínu vyniká funkčným zložením, a vďaka tomu sa hodí k podpore výkonu i pred tréningom vo večerných hodinách bez negatívneho vplyvu na spánok.

Dlhodobo nedostupný

Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature - inovatívna predtréningovka bez kofeínu vhodná aj pred večerným tréningom

Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature sa vyznačuje funkčným zložením pôsobiacim v 3 oblastiach športového výkonu. Komplex pre zvýšenie výkonu obsahuje aminokyselinu beta-alanín, z ktorej je spoločne s histidínom v tele syntetizovaný karnozín. Vyššia koncentrácia karnozínu v svaloch je spojená s jeho schopnosťou znižovať zakyslenie svalov počas výkonu a potenciálne zlepšiť výkonnosť. Medzi ďalšie látky v komplexe pre zvýšenie výkonnosti pri intenzívnom tréningu patria kreatín a inositol.

     

Druhým stavebným prvkom produktu je komplex na zlepšenie sústredenia počas tréningu. Komplex obsahuje cholín bitartrát, ktorý je prekurzorom acetylcholínu, ktorý hrá dôležitú úlohu v optimálnom fungovaní kognitívnych schopností, sústredenia a svalovej činnosti. Ďalej obsahuje tyrozín, čo je aminokyselina potrebná pre tvorbu dopamínu a adrenalínu, a ženšen patriaci medzi adaptogény.

     

Posledný adaptogénny komplex sa skladá z výťažku Ashwagandhy (Withania somnifera), ktorý môže rovnako ako ženšen pomáhať lepšie sa vysporiadať so stresovými situáciami a zvýšiť fyzický výkon. Ďalej obsahuje aframon rajské zrno (Aframomum melegueta), ktorý má podobné bioaktívne účinky ako zázvor. Poslednou látkou v komplexe je čierne korenie, ktoré u niektorých látok zvyšuje ich biologickú dostupnosť.

    

Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature neobsahuje kofeín, a preto je vhodný najmä na použitie v neskorých popoludňajších a večerných hodinách bez negatívneho vplyvu na optimálny spánkový režim, ktorý vysoká konzumácia kofeínu môže narušiť.

  

V prípade, že máte príjem kofeínu pod kontrolou a nerobí vám jeho použitie problém aj v neskorších denných hodinách, môžete predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature kombinovať práve s kofeínom alebo ďalšími stimulačnými látkami.

    

Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature - ProSupps

     

Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature a jeho výhody

  • podporuje vytrvalosť, intenzitu a sústredenie počas tréningu  
  • obsahuje účinné rastlinné extrakty v podobe adaptogénov 
  • je bez kofeínu, cukru i kalórií
  • optimálne na použitie pred tréningom v neskorších hodinách

    

Zloženie

Prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, kyselina jablčná, triglyceriy (MCT) (prášok), sukralóza, kremičitan vápenatý, oxid kremićitý, acesulfám draselný, šťava z repy (farbivo) (prášok).                 

   

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (7,5 g) s 200 - 250 ml studenej vody. Konzumujte 15 až 30 minút pred cvičením. Odporúčame posúdiť vašu toleranciu, ak sa rozhodnete kombinovať produkt s iným produktom, začnite s ½ odmerky každého z nich a až potom pokračujte v plnom podávaní. Niektorí uživatelia môžu pociťovat mierne zvýšenie teploty, ktoré je neškodné a pripisuje sa Afromanu (Aframomum melegueta).

   

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (15 ml)
Vápnik 29 mg
Draslík 49 mg
Beta alanín 1,6 g
Kreatín HCL  1,5 g
Inozitol - arginín silikát (nooLVL™)  800 mg
Cholín bitartrát 450 mg
L-tyrozín 250 mg
Výťažok zo ženšenu Panax ginseng (kmeň a list)  50 mg
Ashwagandha (Withania somnifera) (kmeň a list) (Sensoril®)   125 mg
Aframon rajské zrno (Aframomum melegueta) (semeno) (6-paradol 12%) (CaloriBurn GP ™)   30 mg
Extrakt z čierneho korenia (plod) 5 mg

                    

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravého človeka vo veku 18 a viac rokov. Produkt nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Užívanie produktu je vhodné konzultovať s odborníkom v prípade, že užívate lieky na predpis,voľnopredajné lieky, alebo ak máte zdravotné ťažkosti, vrátane srdcových chorôb, ochorení štítnej žľazy, cukrovky, vysokého krvného tlaku, depresie alebo iných. Ak sa u vás vyskytnú akékoľvek nepriaznivé účinky, prestaňte užívať produkt a obráďte sa na svojho lekára. Prekročenie odporúčanej dávky môže mať nepriaznivé účinky na zdravie. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.

Detail produktu
Vyrobené v Spojené štáty
Bez plastového obalu nie
Výška 10.60 cm
Šírka 9.00 cm
Dĺžka 9.00 cm
Brutto váha 0.29 kg
Počet kusov v balení 24 ks
Počet kusov na palete 1440 ks
HS kód 21061020: -- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
EAN 818253029200
Bez umelých sladidiel nie
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Bez GMO nie
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy nie
Vegetariánsky áno
Vegánsky nie
Zmes zmes
Forma práškový
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Hlavná kategória Predtréningové stimulanty
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty
Športová výživa
Bezlepkové produkty
Vegetariánske produkty

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature - ProSupps
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Predtréningový stimulant Dr. Jekyll Signature - ProSupps
Vaše hodnotenie
Balenie (g) Príchuť Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď