Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant C4 G4 - Cellucor

Výrobca: Cellucor
Hodnotenie:
87 %

C4 G4 je predtréningový stimulant, vylepšená verzia najpredávanejšej predtréningovky v USA C4. Štvrtá generácia C4 má ešte lepšiu formulu s novou zložkou TeaCor™, ktorá poskytuje energiu rýchlejšie a vydrží aj dlhšie. Navyše, nezvyšuje tlak a eliminuje bolesť. Predtréningovka C4 G4 zvyšuje duševný fokus, vytrvalosť, prietok krvi a energiu. Vytvára dokonalé prostredie na rast svalovej hmoty a straty telesného tuku.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 19,95 €

C4 G4 predtréningový stimulant s vylepšenou formulou pre ešte lepší výkon

C4 G4 je predtréningový stimulant, nová vylepšená verzia najpredávanejšej predtréningovky v Amerike C4 od Cellulor-u. Štvrtá generácia C4 má ešte lepšiu formulu s novými a efektívnejšími ingredienciami, ktoré vás ešte rýchlejšie priblížia ku vami stanoveným cieľom. Je ďalšou úrovňou inovácii a zdokonalovaní, pretože obsahuje novú zložku TeaCor™, ktorá poskytuje energiu, ktorá prichádza ešte rýchlejšie a vydrží aj dlhšie.

 

Táto poriadna dávka energie v instantnej forme využíva formulu NO3 a ingrediencie, ako kreatín nitrát, ktorý vám posktytne maximálne napumpovanie a posilňuje účinky ostatných zložiek. Zapáli vašu myseľ, svaly a tréningové nasadenie. Zmes NO3 s kreatínom tvorí kreatínový dusičnan, vďaka čomu je perfektne rozpustný, zabezpečuje lepšie vstrebávanie. Navyše, získate ďalšie extra opakovanie v poslednej sérii.

 c4 g4 predtréningový stimulant

 

Najlepší pretekári majú jedno spoločné- sú poháňaní snom posúvať limity. Nevzdávajú sa, keď pred nimi stojí výzva, a vedia, že jedinou možnosťou je pokračovať, keď sa chcú pohnúť ďalej. C4 G4 vás posunie na ďalší level.

 

Zložky, ktoré vám C4 Extreme poskytne

Kreatín nitrát: dusičnan, silný "super kreatín" derivát. Tento patentovaná zlúčenina je fúzia z kreatínu, molekuly s kyselinou dusičnou. Výsledkom je vysoko vstrebateľný kreatín, ktorý zároveň zvyšuje oxid dusnatý a hladinu ATP v tele. Kreatín dusičnan je vysoko účinný vasodilator, otvára krvnú cestu do svalov. To vedie k vynikajúcej preprave živín a bezkonkurenčnej svalovej pumpe.

 

Beta alanín: prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina. Beta alanín produkuje vyššiu intramuskulárna úroveň karnozínu, ktorýprehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Beta alanín je účinný blokátor únavy, pôsobí ako vyrovnávacia pamäť, zabraňuje hromadeniu kyseliny mliečnej v kostrovom svale (počas cvičenia), ktoré umožňujú telu fungovať lepšie a dlhšie.

 

Arginín AKG (alfa-ketoglutarát): silný predchodca oxidu dusnatého. AKG zvyšuje prekrvenie, pevnosť a podporuje sekréciu rastového hormónu a inzulínu. Je účinný vasodilátor, otvára krvnú cestu do svalov. To vedie k vynikajúcej preprave živín a bezkonkurenčnej svalovej pumpe.

 c4 extreme predtréningový stimulant

 

N-Acetyl-L-tyrozín: rýchlo sa absorbujúca forma L-tyrozínu, ktorý je menej náchylný k vylučovaniu. L-Tyrozín je aminokyselina, prekurzor nadobličiek a rastových hormónov adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú vylučovanie HGH a prispievajú k vyššej energetickej hladine, sústredeniu a mentálnej bdelosti.


Mucuna pruriensširoko známy ako zamatová fazuľa. Mucuna pruriens obsahuje L-DOPA, prirodzene sa vyskytujúcu aminokyselinu, ktorá konvertuje k dopamínu v mozgu. Dopamín podporuje sekréciu rastového hormónu - jeden z najsilnejších hormónov pre telo. Dopamín tiež prevádza noradrenalín v mozgu. Noradrenalín zvyšuje metabolizmus, zosilňuje energetické hladiny a spustí adrenalínovú reakciu tela.

 

Methylcobalamin: silná forma vitamínu B12, základným B-vitamínom. Vitamín B12 výrazne podporuje bunkový metabolizmus a výrobu energie a je nápomocný pri výrobe mastných kyselín, v členení tukov, ktoré sú potom ľahko využité ako energia. Vitamín B12 tiež podporuje zdravú funkciu nervového systému a krvotvorby.

 

Kofeín: silný psychoaktívny stimulant. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, odvracia únavu a podporuje zvýšenú pozornosť a energetickú hladinu.

 

Niacín: vo vode rozpustný B-komplex vitamín. Niacín, alebo kyselina nikotínová, tiež známy ako vitamín B3 zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu, a funkciu nervového systému. Niacinamid znižuje svalovú únavu a zvyšuje maximálnu svalovú pracovnú kapacitu.

 c4 G4 predtréningový stimulant

 

Kyselina listová: vo vode rozpustný vitamín B, ktorý podporuje pozitívnu náladu a zvýšenie energetickej hladiny. Kyselina listová tiež podporuje vytváranie buniek a lepšiu regeneráciu.

 

Vitamín C: nevyhnutný vitamín v ľudskom tele a má celý rad zdravotných výhod. Vitamín C posilňuje obranyschopnosť organizmu, pretože zvyšuje funkciu imunitného systému, odstraňuje voľné radikály, posilňuje kosti a spojivové tkanivá a urýchľuje hojenie rán. Vitamín C tiež podporuje anabolický fyzický stav, zníženie stresového hormónu kortizolu a zvýšenie testosterónu.

 

TeaCor™ Tetramethyluric acid (Theacrine): prirodzene vyskytujúca látka, ktorá je podobná kofeínu. Možno ju nájsť v rôznych druhoch čaju a kávy, ale aj v semenách rastlín. Má účinky ako eliminovanie únavy, zlepšenie duševnej výkonnosti a športových výkonov. Stimuluje centrálny systém, avšak v porovnaní s kofeínom nezvyšuje krvný tlak. Môže taktiež znížiť poškodenie pečene spôsobené stresom a zmierňuje bolesti a opuch. 

 

C4 G4 a jej výhody

 • explozívny nával energie
 • neskutočné napumpovanie svalov
 • zlepšuje myseľ a sústredenie
 • zintenzívňuje fokus a koncentráciu
 • už nikoľkonásobný víťaz doplnok roka
 • nezabudnuteľné príchute

 

Zloženie

Kyselina citrónová, polydextróza (zahusťovadlo), prírodné a umelé príchute,  Calcium, Silikón dioxid,  sukralóza, FD&C Red Lake #40, Acesulfam draselný, TeaCor™ Tetramethyluric Acid

 

Dávkovanie

Odporúčame zmiešať 1 odmerku predtréningovky s vodou a užiť pred tréningom. V prípade, že trénujete dvojfázovo, môžete užiť 2 odmerky denne, avšak nikdy nie naraz. Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (6,5 g)
Beta alanín 1600 mg
Kreatín Nitrát (NO3-T™) 1000 mg
Arginín AKG 1000 mg
Vitamín C (ako kyselina askorbová) 250 mg
Niacínamid 30 mg
Vitamín B6 500 mcg
Folát (ako kyselina listová) 150 mcg
Vitamín B12 20 mcg
Explosive Energy Blend321 mg
Kofeín bezvodý (160 mg), L-tyrozín, TeaCor™, kyselina tetramethyluric.

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant C4 G4 - Cellucor

Globálne hodnotenie produktu

87 %
87 %
Priemer z 57 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

100,0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
2 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Vzal som to spolu z The Curse a obe majú čo do seba.. keďže poniektorý sa na tieto pumpy sťažovali tak som chcel skúsiť obe a dať svoj názor... Obe maju výborný účinok a príval energie... Odporúčam obe ;) Ďalšiu chcem skúsiť (Thor) kedže sú dosť dobré recenzie na to.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

40.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Takze s c4 nie som velmi spokojny kedze po 2 raze co som ju mal na mna vobec neucinkovala ale aspon prichut je dobra.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Predtréningový stimulant C4 G4 - Cellucor

 1. 100%

  Matúš

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 3

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Sila
  Vzal som to spolu z The Curse a obe majú čo do seba.. keďže poniektorý sa na tieto pumpy sťažovali tak som chcel skúsiť obe a dať svoj názor... Obe maju výborný účinok a príval energie... Odporúčam obe ;) Ďalšiu chcem skúsiť (Thor) kedže sú dosť dobré recenzie na to.
 2. 100%

  danco000

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  super :)
  Za mna najlepsia predtreningovka zatial ;)2odmerky a slapal som 2h jak nic...chvalim :)
 3. 100%

  Dalibor

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 79

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  celosvetovo najlepsia
  Celosvetovo najpopulárnejší predtréningový stimulant a toto je jeho najpredávanejšia verzia. Mal som ho viackrát a nemám čo vytknúť.
 4. 100%

  Igorko

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Odporúčam
  u mňa a prvom mieste so všetkých predtréningoviek . Super
 5. 80%

  Ervinko

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  100%
  + chuť
  + nízka gramáž dávka
  + super cena

 6. 80%

  Majo

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Väčšia chuť do cvičenia
  maximálne spokojnosť, väčšia chuť do cvičenia!
 7. 80%

  Ero

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Super predtréningovka
  Som spokojný, počas tréningu sa viem lepšie sústrediť na cvičenie a tiež pociťujem väčšiu energiu.
 8. 80%

  Lukino

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Super
  Funguje dokonale. Neznám lepší pre-workout.
 9. 100%

  Dávid

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  100%
  Som dosť citlivý na kofeín a preto som sa bál, že celá vzorka bude na jeden krát veľa, tak som si objednal dve, že to poskúšam... Polovica vzorky - nepociťoval som takmer nič okrem potenia sa, no a celá vzorka... Bol tam nejaký ten silový nárast a pekne nabudila, pumpa slušná... Očakávania boli asi príliš vysoké, ale účel splnila na 100%
 10. 100%

  Filip

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Top
  Najlepšia predtreningovka ! Uš som vyskušal kopec pump toto je čislo 1 :) davam 2 odmerky

Položky 1 až 10 z celkového počtu 28

Stránka
Zobraziť na stranu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant C4 G4 - Cellucor
Vaše hodnotenie

Príchuť

Vyrobené v
Spojené štáty
Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právna kategória výrobku
doplnok stravy
EAN
810390025435
Netto váha
0.20 kg
Počet kusov na palete
1 ks
Počet kusov v balení
12 ks
Skupina príchute
ovocie
Brutto váha
0.27 kg
Dĺžka
9.00 cm
Šírka
9.00 cm
Výška
9.00 cm
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant C4 G4 - Cellucor

Napíšte otázku
Napísať odpoveď