Predtréningový stimulant C4 G4 - Cellucor

C4 G4 je predtréningový stimulant, vylepšená verzia najpredávanejšej predtréningovky v USA C4. Štvrtá generácia C4 má ešte lepšiu formulu s novou zložkou TeaCor™, ktorá poskytuje energiu rýchlejšie a vydrží aj dlhšie. Navyše, nezvyšuje tlak a eliminuje bolesť. Predtréningovka C4 G4 zvyšuje duševný fokus, vytrvalosť, prietok krvi a energiu. Vytvára dokonalé prostredie na rast svalovej hmoty a straty telesného tuku.

Cena od:

Cena od: 18,5

Skladom bude Vám doručené 24.07.2017 (Pondelok)

BaleniePríchuťOdporúčaná cenaVaša cena
195 gfruit punch24,95 €18,50 €
195 gstrawberry margarita24,95 €18,50 €
195 gwatermelon24,95 €18,50 €
195 gorange24,95 €18,50 €
390 gfruit punch35,95 €25,74 €
390 gorange35,95 €25,74 €
390 gstrawberry margarita35,95 €25,74 €
390 gpink lemonade35,95 €25,74 €
390 gicy blue razz35,95 €25,74 €
 

C4 G4 predtréningový stimulant s vylepšenou formulou pre ešte lepší výkon

C4 G4 je predtréningový stimulant, nová vylepšená verzia najpredávanejšej predtréningovky v Amerike C4 od Cellulor-u. Štvrtá generácia C4 má ešte lepšiu formulu s novými a efektívnejšími ingredienciami, ktoré vás ešte rýchlejšie priblížia ku vami stanoveným cieľom. Je ďalšou úrovňou inovácii a zdokonalovaní, pretože obsahuje novú zložku TeaCor™, ktorá poskytuje energiu, ktorá prichádza ešte rýchlejšie a vydrží aj dlhšie.

 

Táto poriadna dávka energie v instantnej forme využíva formulu NO3 a ingrediencie, ako kreatín nitrát, ktorý vám posktytne maximálne napumpovanie a posilňuje účinky ostatných zložiek. Zapáli vašu myseľ, svaly a tréningové nasadenie. Zmes NO3 s kreatínom tvorí kreatínový dusičnan, vďaka čomu je perfektne rozpustný, zabezpečuje lepšie vstrebávanie. Navyše, získate ďalšie extra opakovanie v poslednej sérii.

 c4 g4 predtréningový stimulant

 

Najlepší pretekári majú jedno spoločné- sú poháňaní snom posúvať limity. Nevzdávajú sa, keď pred nimi stojí výzva, a vedia, že jedinou možnosťou je pokračovať, keď sa chcú pohnúť ďalej. C4 G4 vás posunie na ďalší level.

 

Zložky, ktoré vám C4 Extreme poskytne

Kreatín nitrát: dusičnan, silný "super kreatín" derivát. Tento patentovaná zlúčenina je fúzia z kreatínu, molekuly s kyselinou dusičnou. Výsledkom je vysoko vstrebateľný kreatín, ktorý zároveň zvyšuje oxid dusnatý a hladinu ATP v tele. Kreatín dusičnan je vysoko účinný vasodilator, otvára krvnú cestu do svalov. To vedie k vynikajúcej preprave živín a bezkonkurenčnej svalovej pumpe.

 

Beta alanín: prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina. Beta alanín produkuje vyššiu intramuskulárna úroveň karnozínu, ktorýprehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Beta alanín je účinný blokátor únavy, pôsobí ako vyrovnávacia pamäť, zabraňuje hromadeniu kyseliny mliečnej v kostrovom svale (počas cvičenia), ktoré umožňujú telu fungovať lepšie a dlhšie.

 

Arginín AKG (alfa-ketoglutarát): silný predchodca oxidu dusnatého. AKG zvyšuje prekrvenie, pevnosť a podporuje sekréciu rastového hormónu a inzulínu. Je účinný vasodilátor, otvára krvnú cestu do svalov. To vedie k vynikajúcej preprave živín a bezkonkurenčnej svalovej pumpe.

 c4 extreme predtréningový stimulant

 

N-Acetyl-L-tyrozín: rýchlo sa absorbujúca forma L-tyrozínu, ktorý je menej náchylný k vylučovaniu. L-Tyrozín je aminokyselina, prekurzor nadobličiek a rastových hormónov adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú vylučovanie HGH a prispievajú k vyššej energetickej hladine, sústredeniu a mentálnej bdelosti.


Mucuna pruriensširoko známy ako zamatová fazuľa. Mucuna pruriens obsahuje L-DOPA, prirodzene sa vyskytujúcu aminokyselinu, ktorá konvertuje k dopamínu v mozgu. Dopamín podporuje sekréciu rastového hormónu - jeden z najsilnejších hormónov pre telo. Dopamín tiež prevádza noradrenalín v mozgu. Noradrenalín zvyšuje metabolizmus, zosilňuje energetické hladiny a spustí adrenalínovú reakciu tela.

 

Methylcobalamin: silná forma vitamínu B12, základným B-vitamínom. Vitamín B12 výrazne podporuje bunkový metabolizmus a výrobu energie a je nápomocný pri výrobe mastných kyselín, v členení tukov, ktoré sú potom ľahko využité ako energia. Vitamín B12 tiež podporuje zdravú funkciu nervového systému a krvotvorby.

 

Kofeín: silný psychoaktívny stimulant. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, odvracia únavu a podporuje zvýšenú pozornosť a energetickú hladinu.

 

Niacín: vo vode rozpustný B-komplex vitamín. Niacín, alebo kyselina nikotínová, tiež známy ako vitamín B3 zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu, a funkciu nervového systému. Niacinamid znižuje svalovú únavu a zvyšuje maximálnu svalovú pracovnú kapacitu.

 c4 G4 predtréningový stimulant

 

Kyselina listová: vo vode rozpustný vitamín B, ktorý podporuje pozitívnu náladu a zvýšenie energetickej hladiny. Kyselina listová tiež podporuje vytváranie buniek a lepšiu regeneráciu.

 

Vitamín C: nevyhnutný vitamín v ľudskom tele a má celý rad zdravotných výhod. Vitamín C posilňuje obranyschopnosť organizmu, pretože zvyšuje funkciu imunitného systému, odstraňuje voľné radikály, posilňuje kosti a spojivové tkanivá a urýchľuje hojenie rán. Vitamín C tiež podporuje anabolický fyzický stav, zníženie stresového hormónu kortizolu a zvýšenie testosterónu.

 

TeaCor™ Tetramethyluric acid (Theacrine): prirodzene vyskytujúca látka, ktorá je podobná kofeínu. Možno ju nájsť v rôznych druhoch čaju a kávy, ale aj v semenách rastlín. Má účinky ako eliminovanie únavy, zlepšenie duševnej výkonnosti a športových výkonov. Stimuluje centrálny systém, avšak v porovnaní s kofeínom nezvyšuje krvný tlak. Môže taktiež znížiť poškodenie pečene spôsobené stresom a zmierňuje bolesti a opuch. 

 

C4 G4 a jej výhody

  • explozívny nával energie
  • neskutočné napumpovanie svalov
  • zlepšuje myseľ a sústredenie
  • zintenzívňuje fokus a koncentráciu
  • už nikoľkonásobný víťaz doplnok roka
  • nezabudnuteľné príchute

 

Zloženie

Kyselina citrónová, polydextróza (zahusťovadlo), prírodné a umelé príchute,  Calcium, Silikón dioxid,  sukralóza, FD&C Red Lake #40, Acesulfam draselný, TeaCor™ Tetramethyluric Acid

 

Dávkovanie

Odporúčame zmiešať 1 odmerku predtréningovky s vodou a užiť pred tréningom. V prípade, že trénujete dvojfázovo, môžete užiť 2 odmerky denne, avšak nikdy nie naraz. Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (6,5 g)
Beta alanín1600 mg
Kreatín Nitrát (NO3-T™)1000 mg
Arginín AKG1000 mg
Vitamín C (ako kyselina askorbová)250 mg
Niacínamid30 mg
Vitamín B6500 mcg
Folát (ako kyselina listová)150 mcg
Vitamín B1220 mcg
Explosive Energy Blend321 mg
Kofeín bezvodý (160 mg), L-tyrozín, TeaCor™, kyselina tetramethyluric.

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Recenzie od zákazníkov

nič extra
Recenziu zaslal(a) Evis dňa 18.7.2017
Moja prvá predtréningovka....asi som čakala viac...ale nič okrem svrbenia v rukách mi to nedalo...energia a chuť do cvičenia nič moc...také isté, ako ked si nič nedám...škoda
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super :)
Recenziu zaslal(a) danco000 dňa 10.7.2017
Za mna najlepsia predtreningovka zatial ;)2odmerky a slapal som 2h jak nic...chvalim :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
milé prekvapenie
Recenziu zaslal(a) Riccardo dňa 9.5.2017
toto je moja 4 predtréningovka (1.vlastná zmäs, 2.thor, 3. MP assault) a zatiaľ aj asi najlepšia. chuť icy blue razz je vynikajúca pil by som to aj len pre chuť. Čo sa týka účinku bol som celkom spokojný napriek tomu že mám dosť veľku rezistentnosť voči kofeinu, účinok neupadal a cítil som energiu počas celého tréningu čo hodnotím ako veľké +. Treba však podotknúť že ju kombinujem s glutamínom pred tréningom a počas tréningu pijem BCAA. Suma sumárum môžem len odporúčať
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Parada overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Dominik dňa 18.4.2017
Potreboval som nakopnúť, keďže som už pár týždňov stagnoval. C4 splnila moje očakávania, keď sa mi nechce cvičiť po práci tak dám C4 a hned ma to prejde. Efekt neustúpil ani po minuti veľkého balenia. Objednávam znova.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Nič moc
Recenziu zaslal(a) Bob dňa 14.3.2017
Predtréningovka trochu nakopne ale na mne účinok nič moc. Skúšal som aj dvojitú dávku zo začiatku nakoplo ale po čase ako si na ňu telo zvyklo účinok takmer nulový. Preto treba striedať predtréningovky. To najhoršie ale bola chuť. Mal som strawberry-margharita a normálne ma pritom napínalo
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Dobrotka overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 24.2.2017
Super nakopavac... je to moja prva predtreningovka tak to nemam s cim porovnat, no jedna odmerka staci.. uvidime casom... spokojnost + bonus k tomu skvela chut
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Nič moc
Recenziu zaslal(a) Ľubo dňa 20.1.2017
Od tejto značky som čakal rozhodne viac lepšie si objednať zakázané americké.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Veľmi dobrá predtréningovka overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Hanka dňa 11.1.2017
Do ani nie 20 minút ma nakopne. Zvyknem si ju dávať s glutamínom- vtedy mi zaberie rýchlejšie. Celé telo ma vždy svrbí čo je super. Na ťažké tréningy naozaj super spoločník. Určite sa oplatí za tú cenu. :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Nevhodné na dlhodobé užívanie overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Erika dňa 7.11.2016
Trénujem už dlho, vystriedala som zopár predtréningoviek... Pri prvotnom požívaní funguje vynikajúco, ale po 2 týždňoch mi prestala takmer úplne účinkovať... Prvotne telo poriadne svrbí a do 20 min. bol účinok super... Účinok deň čo deň ustupoval, svrbenie takmer prestavalo, dobrala som ju z princípu, aby som ju nevyhodila... Mala som 1 balenie, ale na mňa je asi slabá... :D nabudúce musím skúsiť asi niečo silnejšie :/ škoda...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
ziadny efekt
Recenziu zaslal(a) Rad dňa 1.11.2016
absolutne ziadny efek, pocit, ziadny ucinok. Fakt vyhodene peniaze
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Recenzia!
Recenziu zaslal(a) Viliam dňa 12.10.2016
kolko odmerky si mam dat? vazim 130kg a ked si dam predpisanu davku cohokolvek tak nic:( uz som skusal aj 2nasobnu,.. mna zdvihanie obycajneho zeleza vide drahsie ako trenovat neaky hokej.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojna
Recenziu zaslal(a) Norika dňa 9.10.2016
Ja absolútne milujem tento produkt. Má to vysoký obsah kofeinu. Ten mi dáva impulz na cvičenie, čo ja potrebujem, aby bol moj výkon lepší. Cítim že mi to pulzuje v celom tele a fakt posuva vpred. Chuť je úžasná, rozpustnosť tiež a necítim žiadnu zaťáž na žaludku. Vrelo odporučam!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Nebudete sklamaný
Recenziu zaslal(a) Joži dňa 9.10.2016
Najlepšia predtreningovka aku som doteraz skúsil. Nerobí vám žiadne žalúdočné nevolnosti. Mám pocit že môj trening je tvrdší a dlhší. Chuť je skvelá, premiešava sa dobre, rozpustí sa skoro okamžite
Dáva, vám pekný pocit brnenie a energie bez pocitu, že vaše srdce sa chystá expolodovať. Odporučám
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Salenota
Recenziu zaslal(a) Sandokan dňa 1.10.2016
Ak to skombinujete s kreatínom monohydrátom (ale nie naraz) tak je to riadna strela. Nárast sily min. o 20-30%
Avšak neodporúčam uživat po 16 hodine, ak chodite spať o 22:00, lebo nezaspite. Kofein veľmi dlho účinkuje, aspoň u mňa.
Výborná predtreningovka s dobrou chuťou.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Ocakaval som trosku viac ale mozno to neucinkuje iba na mna
Recenziu zaslal(a) ... dňa 28.9.2016
Takze s c4 nie som velmi spokojny kedze po 2 raze co som ju mal na mna vobec neucinkovala ale aspon prichut je dobra.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
pumpa!
Recenziu zaslal(a) Duso dňa 26.9.2016
skvelý produkt, pripomína mi staré jack3d, príchuť orange vynikajúca, rozpustnoť taktiez. Veľmi som spokojný s produktom a môžem ho len odporúčať. Ak vás nebaví miešať si vlastnú predtréningovku tak je táto presne pre vas..top kvalita za skromnu cenu. vdaka
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super vec
Recenziu zaslal(a) koky dňa 13.8.2016
je to super vec aj pri dlhodobom užívaní je to stále pecka
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam
Recenziu zaslal(a) Marko dňa 25.6.2016
Veľmi dobré
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
V pohode odporucam
Recenziu zaslal(a) Dalik dňa 7.5.2016
Michal to zeta svrby telo je spravne to znamena ze ti zabral beta alanin ktory tento vyrobok obsahuje je to uplne normalne a skvela vec na nakopnutie do poriadneho treninku treba zacat cvicit a nie sa toho bat
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam :)
Recenziu zaslal(a) cartmen dňa 3.5.2016
pecka to je pomáha .. je potrebné zobrať dve odmerky vtedy to zaberie :) .
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 17.4.2016
pecka je to :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Je to bomba
Recenziu zaslal(a) Sypač dňa 16.4.2016
Michal, mám skúsenosti s týmto stimulantom a fakt človeka nakopne. Síce ťa z neho svrbí celé telo, ale ak si už niekedy mal v sebe niečo iné okrem srvátky od starej mamy, tak vieš, že je to bežné ;)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Neodporúčam
Recenziu zaslal(a) Michal dňa 14.3.2016
Neodporúčam tento Predtréningový stimulant C4 G4 - Cellucor strašne s toho svrbí cele telo a nie len mňa dal som to 3 ľudom a tieš ich svrbelo celé telo

žiadné + tomu nedávam
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Predtréningový stimulant C4 G4 - Cellucor

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Dávid Cap - C4 G4

Videorecenzia od Dávida Capa na predtréningový stimulant C4 G4 od spoločnosti Cellucor.

Položiť otázku o produkte Predtréningový stimulant C4 G4 - Cellucor

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

Otázky a odpovede o produkte Predtréningový stimulant C4 G4 - Cellucor

1.
Otázka:
Sisi:
Chcem sa spytat,moze sa tento produkt pouzivat spolu so spalovacom,napr lipo 6 black?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Áno, Predtréningový stimulant C4 G4 je krátkodobo možné užívať naraz so spaľovačom Lipo 6. Treba však dbať na toleranciu jednotlivých zložiek v týchto doplnkoch.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
2.
Otázka:
Dominik:
Dobrý deň, Chcem sa opýtať na túto pumpu,či ju odporúčate alebo ktorá sa viac hodí na cvičenie s vlastnou váhou workout podobne . Ďakujem za odpoveď.
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, áno, táto predtréningovka je pre Vás vhodná. Odporúčame si pozrieť toto video o predtréningovkách - https://www.youtube.com/watch?v=uZqR93uRtNM.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
3.
Otázka:
Kombinacia:
Moze sa to kombinovat v argininom a glutaminom? V kolko dc vody sa to vlastne zaraba?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Áno, predtréningový stimulant C4 G4 sa môže kombinovať s arginínom a glutamínom. Odporúčame ho zmiešať s 250ml vody.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
4.
Otázka:
Lojzik :
Môžem užívať spolu s : Mega Arginine - Scitec Nutrition ?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Áno, predtréningový stimulant C4 G4 je možné kombinovať s Mega arginínom od Scitec Nutrition.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
5.
Otázka:
Marco:
Môže sa kombinovať s BSAA 4:1:1 Instant -GymBeam?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Áno, predtréningovka C4 sa môže kombinovať s BCAA 4:1:1.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
Zobraziť viac
 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
1.
watermelon
5
3 x
2.
orange
4.4
3 x
3.
fruit punch
4.5
2 x
4.
pink lemonade
4.5
4 x
5.
strawberry margarita
3
2 x
6.
icy blue razz
5
3 x
//Asynchronous click tracking code