Fosfatidylserín - Now Foods

Výrobca: NOW Foods

Fosfatidylserín je fosfolipid, ktorý sa prirodzene nachádza v nervových bunkách. Patrí medzi nootropiká a pomáha tak so starostlivosťou o mozog a kognitívne funkcie, ako pamäť alebo koncentrácia.

Nie je na sklade
Predpokladaná cena 34,95 €

Fosfatidylserín zaraďujeme medzi nootropiká, ktoré nám pomáhajú starať sa o pamäť či koncentráciu

Fosfatidylserín je fosfolipid, ktorý je prirodzenou súčasťou membrán nervových buniek. Nájdeme ho tak typicky v mozgu a nervovej sústave. Bunkové membrány sú totiž dôležité pre ochranu neurónov a ich správnu  funkciu.

Fosfatidylserín sa tak spája najmä so starostlivosťou o mozog a nervový systém. Patrí medzi nootropiká, a tak je známy aj v súvislosti so starostlivosťou o pamäť, koncentráciu či ďalšie kognitívne funkcie. Ocenia ho tak ľudia, ktorí pracujú najmä hlavou, ako manažéri, kreatívci alebo študenti.

Fosfatidylserín a jeho výhody

• je prirodzenou súčasťou membrán nervových buniek
  • patrí medzi nootropiká
  • spája sa so starostlivosťou o mozog a nervový systém
  • pomáha starať sa o pamäť a ďalšie kognitívne funkcie
  • hodí sa pre študentov, manažérov či kreatívcov
  • je vhodný aj pre vegetariánov a vegánov

Vápnik, fosfatidylserín, hypromelóza (celulózová kapsula), mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý (rastlinný zdroj), oxid kremičitý, kyselina stearová (rastlinný zdroj), sodná soľ kroskarmelózy a askorbyl palmitát.

Užívajte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Vápnik 40 mg
Fosfatidylserín (zo slnečnicového lecitínu) 150 mg

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nevyrába sa z pšenice, lepku, sóje, mlieka, vajec, rýb, mäkkýšov, orechov alebo sezamu. Vyrobené v zariadení GMP, ktoré spracováva iné zložky obsahujúce tieto alergény.

Hlavná kategória Lecitín
Vegánsky áno
Forma kapsulovaný
Štítky produktu Vegan