Perfect Figure 60 kaps - Goldfield

Výrobca: Goldfield

Perfect Figure je produkt s obsahom špeciálnych Ajuvérdskych bylín a korenín, ktoré slúžia na podporu diéty a chudnutia. Okrem toho, že podporuje odbúravanie tuku, taktiež bráni jojo efektu a znižuje pocit hladu počas diéty. Navyše zlepšuje aj náladu a maximalizuje vitalitu.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 55,95 €

Perfect Figure - efektívny spoločník na podporu chudnutia, ochranu pred jojo efektom a zníženie pocitu hladu

Perfect Figure je produkt s obsahom špeciálnych Ajuvérdskych bylín a korenín, ktoré slúžia na podporu diéty a chudnutia. Okrem toho, že podporuje odbúravanie tuku, taktiež bráni jojo efektu a znižuje pocit hladu počas diéty. Navyše zlepšuje aj náladu a maximalizuje vitalitu.

Perfect Figure - Goldfield

Perfect Figure a jeho výhody

• efektívny doplnok ku diéte
  • znižuje pocit hladu počas diéty
  • zlepšuje náladu
  • maximalizuje vašu vitalitu
  • bráni jojo efektu
  • podporuje odburávanie tuku

Korenie a bylinný prípravok Feminanosil 58% (kurkuma, muškatový oriešok, bazalka, palina, koriander, korenie, šafran, horčica, škorica, kyselina alginová, oxid kremičitý), kapsula bovínna želatína, farbivo E171.

Užívajte 1 kapsulu pred každým hlavným jedlom 1-3 krát denne. Zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Energetická hodnota 4,6 kJ / 1,1 kcal
Feminanosil 140 mg

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orieškov.

Hlavná kategória Komplexné spaľovače
Kapsule 60 kaps.
Bez GMO nie
Vegetariánsky nie