Cerascreen Ostatné testy

Ostatné testy od výrobcu Cerascreen je kategória produktov obsahujúca domáce diagnostické testy, s pomocou ktorých môžete odhaliť nedostatok vitamínov, minerálnych látok, omega 3 mastných kyselín či ďalších živín. Medzi také testy patrí napríklad test hladiny vitamínu D či omega-3 mastných kyselín. Všetky tieto zložky plnia v organizme dôležitú úlohu a sú nevyhnutné pre jeho správne fungovanie. Ich nedostatok by ste tak skôr či neskôr mohli začať rôznymi spôsobmi pociťovať. Znížené množstvo určitých esenciálnych živín sa môže prejavovať na zdraví, vzhľade, psychike či úrovni pociťovanej energie. Diagnostické testy tak môžu pomôcť takémuto nedostatku predchádzať a udržať optimálne fungovanie organizmu po všetkých stránkach.

Medzi diagnostickými testami však nájdete aj tie, ktoré vám pomôžu odhaliť možnú príčinu vašich zdravotných ťažkostí. Ak máte napríklad po zjedení pečiva či iných jedál z pšenice a raže pocit nafúknutého brucha, nadúvanie či iné tráviace problémy, môže byť na vine neznášanlivosť lepku. Tú vám domáci diagnostický test môže pomôcť odhaliť. Na základe toho potom stačí po prípadnej konzultácii s odborníkom upraviť jedálniček, aby ste optimalizovali svoje trávenie a cítili sa opäť po jedle príjemne.

Domáce testy sú tak skvelým pomocníkom, vďaka ktorému môžete včas zistiť nedostatok dôležitých látok v organizme alebo odhaliť príčinu iných zdravotných problémov.

Zobraziť viac

2 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Vymaž filter
Výrobca
 1. Veroval (2)
 2. Cerascreen (2)
Cena
Filtrovať podľa
 1. Test Vitamínu D - CERASCREEN
  Test vitamínu D - Cerascreen
  100%
  100 % (3)
  55,95 €
 2. Omega-3 Test - CERASCREEN
  Test Omega-3 - Cerascreen
  0%
  0% (0)
  110,95 €

2 Položiek