Climaqx Opasky na cvičenie

Opasky na cvičenie od výrobcu Climaqx je kategória so širokým výberom tréningových opaskov pre ženy i mužov, ktorí sa cvičeniu venujú už nejaký čas alebo s ním ešte len začínajú. Hodia sa najmä pri cvičení s ťažkými váhami v posilňovni. Pomôžu spevniť stred tela, čo podporí správnu techniku a zníži riziko zranenia. V konečnom dôsledku vám tiež uľahčia zdvihnúť vyššiu váhu. Používajú sa najčastejšie pri vzpieraní, powerliftingu, na crossfite, ale aj pri bežnom cvičení v posilňovni. Hodia sa najmä na rôzne varianty drepov, mŕtvych ťahov, tlakov a ďalšie silové cviky, pri ktorých potrebujete zafixovať stred tela. V tejto kategórii však nájdete aj fitness opasky na pripnutie závažia alebo neoprénové pásy

 Zobraziť viac

Ako si vybrať opasok na cvičenie?

Opasok si zvoľte podľa účelu i svojich osobných preferencií. Môžete si vybrať z rôznych materiálov a tiež typov zapínania.

 1. Opasky na suchý zips: Vďaka suchému zipsu umožňujú stiahnutie presne podľa obvodu pása. 
 2. Opasky so sponou: Zapínajú sa pomocou klasickej spony s tŕňmi alebo spony s rýchlouzáverom. Môžete si tiež vybrať medzi opaskom z umelej kože alebo celokoženým, ktorý je zárukou maximálnej odolnosti.
 3. Opasky na závažie: Súčasťou je oceľová reťaz, na ktorú si môžete zavesiť kotúč alebo kettlebell. Vďaka tomu si sťažíte zhyby na hrazde alebo dipy na bradlách
 4. Bedrové neoprénové pásy: Udržiavajú spodnú časť chrbta v teple a chránia pred prechladnutím.

Aké výhody majú opasky na cvičenie? 

Vzpieračský alebo powerlifterský opasok je praktická pomôcka na spevnenie stredu tela. Pomáha stabilizovať chrbticu, čo zvyšuje bezpečnosť pri tréningu. Počas cvičenia vám tiež pomôže správne dýchať do brucha, čo je dôležité na aktiváciu hlbokého stabilizačného systému chrbtice (HSS). To všetko prispeje k dosiahnutiu správnej techniky cvičenia. Vďaka tomu pre vás môže byť jednoduchšie zdvihnúť vyššiu váhu alebo zvládnuť viac opakovaní drepov, mŕtvych ťahov či iných silových cvikov. Môžete sa tak dočkať nových maximálok! 

Ak si nevyberiete z klasických opaskov, máme v ponuke aj dámske fitness opasky so zaujímavými dizajnmi.

 Zobraziť menej

4 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (13)
 2. MADMAX (6)
 3. CHIBA (4)
 4. Climaqx (4)
 5. C.P. Sports (4)
 6. RDX Sports (3)
Farba
 1. čierna (2)
 2. modrá (1)
 3. sivá (1)
Veľkosť
 1. S (3)
 2. M (3)
 3. L (3)
 4. XL (3)
Právna kategória výrobku
Cena
Filtrovať podľa
 1. Pás Waist Shredder - Climaqx
  Pás Waist Shredder - Climaqx
  100%
  100 % (2)
  19,95 €
 2. Fitness opasok Gamechanger Black - Climaqx
  Fitness opasok Gamechanger Black - Climaqx
  100%
  100 % (1)
  29,95 €
 3. Fitness opasok Gamechanger Grey - Climaqx
  Fitness opasok Gamechanger Grey - Climaqx
  100%
  100 % (1)
  29,95 €
 4. Fitness opasok Gamechanger Navy Blue - Climaqx

4 Položiek