Nootropic Power - Applied Nutrition

0%
0% (0)

Nootropic Power je pokročilý nootropický komplex, ktorý bol navrhnutý a vyrobený s cieľom podporiť koncentráciu a ďalšie mozgové funkcie počas psychicky aj fyzicky náročných úloh. Obsahuje funkčnú zmes 12 starostlivo vybraných a preverených látok, ktoré vám kedykoľvek počas dňa dodajú extra porciu energie navyše. 

Dlhodobo nedostupný

Nootropic Power - komplexné nootropikum pre maximálnu psychickú aj fyzickú výkonnosť

Nootropic Power je komplexné nootropikum v kapsľovej forme, ktoré obsahuje zmes 12 účinných látok určených k maximálnej podpore výkonu, ktoré si vyžadujú maximálnu pozornosť a zostrené mozgové funkcie. Jeho prínos tak oceníte pri náročnej psychickej aj fyzickej aktivite. Nie nadarmo sa nootropiká tiež označujú termínom “bystré drogy.” Toto nootropikum v jednej dávke obsahuje 300 mg aktívnej formy cholínu v podobe A-GPC, ktorý je prekurzorom neurotransmiteru acetylcholínu, ktorý je dôležitý práve pre optimálne kognitívne funkcie a nervosvalovú činnosť. Ďalších 300 mg látky s názvom citikolín (CDP-cholín) ešte zvyšuje celkovú dávku cholínu, a umocňuje tak jeho celkový účinok. Mentálne a fyzické vzpruženie tiež poskytuje 100 mg kofeínu, ktorý má vďaka 100 mg dávke l-theanínu pozvoľný nástup účinku. Potom tiež v jednej dávke prijmete 200 mg aminokyseliny l-tyrozín, ktorá je prekurzorom katecholamínov adrenalínu a noradrenalínu, a 150 mg extraktu z ginka dvojlaločného (Ginkgo biloby). Ten je bohatý na antioxidanty, flavonoidy a je častou súčasťou produktov pre podporu mozgových funkcií.

          

Nootropic Power je tiež zdrojom 50 mg rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea), ktorá má adaptogénny účinok a látky patriace medzi adaptogény môžu pomôcť lepšie sa vysporiadať so stresom a tiež pozitívne ovplyvniť kognitívne funkcie a vitalitu. AstraGin® a BioPerine® sú zase látky, ktoré majú schopnosť maximalizovať vstrebateľnosť, a vďaka tomu tak môže mať celá zmes väčšiu biologickú dostupnosť. Posledné zastúpené látky v produkte predstavuje vitamín B6 a vitamín B12. Tieto vitamíny prispievajú k optimálnemu energetickému metabolizmu, ktorý je dôležitý na tvorbu energie, a zníženiu vyčerpania a únavy.   

          

Vďaka svojmu širokému záberu a funkčnému zloženiu sa Nootropic Power hodí pre hráčov eSportu, študentov, ľudí s náročným psychickým zamestnaním alebo športovcov k povzbudeniu pred tréningom alebo zápasom.   

        

Nootropic Power a jeho výhody

  • funkčné nootropikum v praktickej kapsľovej forme
  • obsahuje komplex 12 účinných látok pre maximálnu psychickú a fyzickú výkonnosť
  • prispieva ku zníženiu miery únavy a vyčerpania 
  • prispieva k optimálnemu energetickému metabolizmu
  • je vhodný pre hráčov eSportu, športovcov aj ostatných na povzbudenie pred výkonom
         

Zloženie

Citikolín (Cytidin difosfocholin), Alfa GPC (L-Alfa glycerylfosforylcholin), Acetyl-L-karnitín, L-theanín, L-tyrozín, extrakt z ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), kofeín bezvodý, AstraGin® (extrakt z rastliny kozinec (Astragalus) & ženšenu nepravého (Panax Notoginseng)), Vitamín B6 (pyridoxín HCL), BioPerine® (extrakt z čierneho korenia), vitamín B12 (kyanokobalamín).

         

Dávkovanie

Konzumujte 1 dávku (2 kapsule) ráno, najlepšie s jedlom.

             

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutriční hodnoty1 dávka (2 kapsle)
Citikolín 300 mg
Alfa GPC 300 mg
L-karnitín 300 mg
L-theanín 200 mg
L-tyrozín 200 mg
Ginkgo biloba 150 mg
Kofeín bezvodý 100 mg
AstraGin® 50 mg
Rhodiola Rosea 50 mg
Vitamín B6 10,5 mg
BioPerine® 5 mg
Vitamín B12 12,5 mg

                

Upozornenie

V prípade, že ste mladší ako 18 rokov, ste tehotná alebo dojčiaca žena, máte akékoľvek zdravotné ťažkosti alebo pokiaľ užívate akékoľvek lieky na predpis, poraďte sa pred použitím tohto produktu s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosah detí. Produkt obsahuje kofeín (100 mg na dávku). Tento výrobok by sa nemal používať v kombinácií s kofeínom alebo stimulantmi z iných zdrojov. Za deň by ste nemali prekročiť denný príjem kofeínu v podobe 400 mg. Neprekračujte denné doporučené dávkovanie.

Detail produktu
Vyrobené v Spojené kráľovstvo
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právna kategória výrobku výživový doplnok
Forma kapsulovaný
Zmes zmes
Vegánsky nie
Vegetariánsky áno
Bez laktózy áno
Bezlepkový áno
BIO nie
Bez GMO áno
Bez umelých sladidiel áno
Bez plastového obalu nie
Hlavná kategória Nootropiká a mozog
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Športová výživa

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Nootropic Power - Applied Nutrition
Write Your Own Review
Prezeráte si:Nootropic Power - Applied Nutrition
Vaše hodnotenie
Kapsuly Cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď