Nootropic Power - Applied Nutrition

Nootropic Power je pokročilý nootropický komplex, ktorý bol navrhnutý a vyrobený s cieľom podporiť koncentráciu a ďalšie mozgové funkcie počas psychicky aj fyzicky náročných úloh. Obsahuje funkčnú zmes 12 starostlivo vybraných a preverených látok, ktoré vám kedykoľvek počas dňa dodajú extra porciu energie navyše.

Dlhodobo nedostupný

Nootropic Power - komplexné nootropikum pre maximálnu psychickú aj fyzickú výkonnosť

Nootropic Power je komplexné nootropikum v kapsľovej forme, ktoré obsahuje zmes 12 účinných látok určených k maximálnej podpore výkonu, ktoré si vyžadujú maximálnu pozornosť a zostrené mozgové funkcie. Jeho prínos tak oceníte pri náročnej psychickej aj fyzickej aktivite. Nie nadarmo sa nootropiká tiež označujú termínom “bystré drogy.” Toto nootropikum v jednej dávke obsahuje 300 mg aktívnej formy cholínu v podobe A-GPC, ktorý je prekurzorom neurotransmiteru acetylcholínu, ktorý je dôležitý práve pre optimálne kognitívne funkcie a nervosvalovú činnosť. Ďalších 300 mg látky s názvom citikolín (CDP-cholín) ešte zvyšuje celkovú dávku cholínu, a umocňuje tak jeho celkový účinok. Mentálne a fyzické vzpruženie tiež poskytuje 100 mg kofeínu, ktorý má vďaka 100 mg dávke l-theanínu pozvoľný nástup účinku. Potom tiež v jednej dávke prijmete 200 mg aminokyseliny l-tyrozín, ktorá je prekurzorom katecholamínov adrenalínu a noradrenalínu, a 150 mg extraktu z ginka dvojlaločného (Ginkgo biloby). Ten je bohatý na antioxidanty, flavonoidy a je častou súčasťou produktov pre podporu mozgových funkcií.

Nootropic Power je tiež zdrojom 50 mg rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea), ktorá má adaptogénny účinok a látky patriace medzi adaptogény môžu pomôcť lepšie sa vysporiadať so stresom a tiež pozitívne ovplyvniť kognitívne funkcie a vitalitu. AstraGin® a BioPerine® sú zase látky, ktoré majú schopnosť maximalizovať vstrebateľnosť, a vďaka tomu tak môže mať celá zmes väčšiu biologickú dostupnosť. Posledné zastúpené látky v produkte predstavuje vitamín B6 a vitamín B12. Tieto vitamíny prispievajú k optimálnemu energetickému metabolizmu, ktorý je dôležitý na tvorbu energie, a zníženiu vyčerpania a únavy.

Vďaka svojmu širokému záberu a funkčnému zloženiu sa Nootropic Power hodí pre hráčov eSportu, študentov, ľudí s náročným psychickým zamestnaním alebo športovcov k povzbudeniu pred tréningom alebo zápasom.

Nootropic Power a jeho výhody

• funkčné nootropikum v praktickej kapsľovej forme
  • obsahuje komplex 12 účinných látok pre maximálnu psychickú a fyzickú výkonnosť
  • prispieva ku zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • prispieva k optimálnemu energetickému metabolizmu
  • je vhodný pre hráčov eSportu, športovcov aj ostatných na povzbudenie pred výkonom

Citikolín (Cytidin difosfocholin), Alfa GPC (L-Alfa glycerylfosforylcholin), Acetyl-L-karnitín, L-theanín, L-tyrozín, extrakt z ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba), kofeín bezvodý, AstraGin® (extrakt z rastliny kozinec (Astragalus) & ženšenu nepravého (Panax Notoginseng)), Vitamín B6 (pyridoxín HCL), BioPerine® (extrakt z čierneho korenia), vitamín B12 (kyanokobalamín).

Konzumujte 1 dávku (2 kapsule) ráno, najlepšie s jedlom.

Nutriční hodnoty1 dávka (2 kapsle)
Citikolín 300 mg
Alfa GPC 300 mg
L-karnitín 300 mg
L-theanín 200 mg
L-tyrozín 200 mg
Ginkgo biloba 150 mg
Kofeín bezvodý 100 mg
AstraGin® 50 mg
Rhodiola Rosea 50 mg
Vitamín B6 10,5 mg
BioPerine® 5 mg
Vitamín B12 12,5 mg

V prípade, že ste mladší ako 18 rokov, ste tehotná alebo dojčiaca žena, máte akékoľvek zdravotné ťažkosti alebo pokiaľ užívate akékoľvek lieky na predpis, poraďte sa pred použitím tohto produktu s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosah detí. Produkt obsahuje kofeín (100 mg na dávku). Tento výrobok by sa nemal používať v kombinácií s kofeínom alebo stimulantmi z iných zdrojov. Za deň by ste nemali prekročiť denný príjem kofeínu v podobe 400 mg. Neprekračujte denné doporučené dávkovanie.

Vyrobené v Spojené kráľovstvo
Forma kapsulovaný