Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Neoprénové rukavice MAXGRIP Neoprene Wraps - MADMAX

Výrobca: MADMAX

Neoprénové rukavice MAXGRIP Neoprene Wraps sú unikátne rukavice na cvičenie pre zlepšenie kvality úchopu. Mäkká výplň na vnútornej strane rukavíc ochráni vaše ruky pred odreninami, mozoľmi a zraneniami. Spodná strana rukavíc je vytvorená z jedinečného protišmykového materiálu, ktorý zaistí pevnejší a bezpečnejší úchop. 

Nie je na sklade
Predpokladaná cena 12,95 €

Neoprénové rukavice MAXGRIP Neoprene Wraps - jedinečné rukavice na cvičenie s protišmykovým materiálom pre zlepšenie úchopu 

Neoprénové rukavice MAXGRIP Neoprene Wraps sú unikátne, odolné rukavice na cvičenie, ktorých úlohou je zlepšiť úchop. Na vnútornej strane rukavíc sa nachádza mäkká, jemná výplň na ochranu rúk pred mozoľmi, odreninami či zraneniami. Naopak, spodná časť rukavíc je protišmyková, čo zabezpečuje pevnejší úchop. O maximálnu absorpciu vlhkosti a odvádzanie potu počas cvičenia sa stará neoprén, z ktorého sú rukavice vyrobené. Rukavice majú univerzálnu veľkosť. V balení sa nachádzajú 2 kusy. 

Recenzie od zákazníkov

Neoprénové rukavice MAXGRIP Neoprene Wraps - MADMAX

Write Your Own Review
Prezeráte si:Neoprénové rukavice MAXGRIP Neoprene Wraps - MADMAX
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU
Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právna kategória výrobku
príslušenstvo
EAN
8591325006874
Počet kusov na palete
1 ks
Počet kusov v balení
1 ks
Brutto váha
0.00 kg
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Neoprénové rukavice MAXGRIP Neoprene Wraps - MADMAX

Napíšte otázku
Napísať odpoveď