Optimum Nutrition Náhrada stravy

Náhrada stravy od výrobcu Optimum Nutrition je kategória s obsahom produktov, ktoré oceníte v čase, kedy sa nestíhate najesť a potrebujete dobre vstrebateľnú zmes živín ako náhradu za pevné jedlo. Vďaka komplexnému zloženiu týchto instantných jedál získa vaše telo po nutričnej stránke všetko potrebné. Zároveň môžu slúžiť aj ako prostriedok na zvýšenie energetického príjmu v prípade, že sa snažíte nabrať svaly a potrebujete prijať viac energie, prípadne pokryť energetické požiadavky fyzicky náročného životného štýlu.

Zobraziť viac

Bonusom je fakt, že si ich so sebou môžete zobrať do školy, práce, na turistiku, výlety či kamkoľvek sa vyberiete. Skvelým príkladom je Smart Vege Meal Shake, ktorý v dobre rozpustnom prášku ukrýva lahodný šejk s vysokým obsahom bielkovín, vlákniny, komplexných sacharidov, ale aj starostlivo vybraných vitamínov a minerálnych látok. Vďaka nemu aj ostatným náhradám jedla si dokážete pomôcť s naplnením denného príjmu kalórií aj všetkých makroživín. Zároveň poslúžia aj ako občasná náhrada jedného pokrmu kedykoľvek počas dňa. V kategórii nájdete aj diétne náhrady stravy, ktoré sa hodia počas chudnutia.

Vyberte si z našej ponuky náhrady stravy aj vy.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.