Lipo 6 Black Ultra Concentrate 70 g - Nutrex

Výrobca: Nutrex

Lipo 6 Black Ultra Concentrate je super silný termogénny spaľovač tuku v práškovej forme, ktorý pomáha k rýchlemu odbúravaniu tukov, potláča chuť do jedla a privodzuje pocit energie, čo vás udrží vo vynikajúcom tréningovom tempe. Obsahuje unikátnu látku, ktorá zosilňuje jeho účinky, a okrem toho tento spaľovač nestráca účinky ani po dlhšom užívaní.

Nie je na sklade
 

Lipo 6 Black Ultra Concentrate je termogénny spaľovač v práškovej forme, ktorý pozdvihol spaľovanie tuku na novú uroveň

Lipo 6 Black Ultra Concentrate je super silný termogénny spaľovač tuku v práškovej forme, navrhnutý tak, aby rýchlo zničil nadbytočné tukové bunky. Potláča chuť do jedla, dodáva energiu a budete tak schopný trénovať dlhšie a efektívnejšie. Privodí intenzívny pocit energie a bdelosti, čo vás udrží vo vynikajúcom tréningovom tempe. Nutrex však pozdvihol spaľovanie tukov na úplne novú úroveň. Za hranice dokonalosti, ďaleko za maximálnu účinnosť, celkom mimo akúkoľvek skúsenosť, ktorú ste kedy s odbúravaním tukov mali. Vyskúšajte Lipo 6 Black Ultra Concentrate v práškovej forme!

 Lipo 6 Black Ultra Concentrate 70 g - Nutrex

 

Lipo 6 Black Ultra Concentrate a jeho výhody

  • extra silný spaľovač tukov v práškovej forme
  • má termogénne účinky
  • zaisťuje rýchle odbúravanie tukov
  • znižuje chuť k jedlu
  • inhibuje katabolizmus
  • dodáva energiu na niekoľko hodín

 

Dávkovanie

1 odmerku rozmiešajte v 250 ml vody a užívajte 1 dávku ráno a 1 dávku po obede. Neužívajte s jedlom. Užívajte najmenej 1 hodinu pred jedlom.
 
 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť fruit punchň)1 dávka (14 g)
Chróm (ako pikolinát) 100 mcg
Bezvodný kofeín 200 mg
N-Acetyl-L-Tyrozín 110 mg
Citrus Aurantium (plod) 60 mg
Capsicum Annuum (plod) 5 mg
Piper Nigrum (plod) 5 mg

 

Ďalšie zložky

Príchuť fruit punch: prírodné a umelé fruit punch príchute, kyseina jablčná, kyselina citrónová, sukralóza, prášok z repy, acesulfám draselný, oxid kremičitý.

 

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Recenzie od zákazníkov

Lipo 6 Black Ultra Concentrate 70 g - Nutrex

Write Your Own Review
Prezeráte si:Lipo 6 Black Ultra Concentrate 70 g - Nutrex
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 29,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 70 g