najlepšie z kategórie krilový olej

Potrebujete poradiť s výberom? Nechajte sa inšpirovať tými, ktorí už produkty vyskúšali pred vami. Vďaka recenziám našich zákazníkov máte ľahký prístup ku skúsenostiam ostatných. Nájdete tu najčastejšie hodnotené produkty z kategórie Krilový olej . Tým najpredávanejším produktom je Krilový olej - GymBeam.

Krilový olej je kategória produktov s obsahom prospešného krilového oleja. Ten patrí medzi prírodné zdroje omega 3 mastných kyselín v podobe kyseliny eikosapentaénovej (EPA) a dokosahexaenovej (DHA). Tie sa podieľajú na správnej funkcii najdôležitejších orgánov v našom tele. EPA a DHA majú totiž pozitívny vplyv na zdravie srdca, samotná DHA navyše podporuje normálnu činnosť mozgu a udržanie dobrého zraku. Ide o esenciálne živiny, ktoré si naše telo nedokáže samo vyrobiť. Preto je nevyhnutné tieto látky prijímať zo stravy alebo suplementov.

 Zobraziť viac

Výhodou krilového oleja je, že sa v ňom EPA a DHA nachádzajú vo forme fosfolipidov. Vďaka tomu majú vysokú biologickú hodnotu a skvelú vstrebateľnosť v organizme. Obsahom EPA, DHA a využiteľnosťou dokonca krill oil často prekonáva rybí olej.

Krilový olej sa môže pochváliť aj obsahom populárneho karotenoidu astaxantínu. Ten je cenený najmä pre svoje antioxidačné účinky, vďaka čomu pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Navyše sa teší obľube medzi ľuďmi, ktorí sa chcú maximálne starať o svoj zrak.

Tento zdravý tuk, ktorý sa získava z drobných morských kôrovcov, je ideálny na doplnenie nevyhnutných omega 3 mastných kyselín. Ocenia ho všetci jedinci, ktorí sa starajú o svoje zdravie a chcú podporiť správnu funkciu srdca, mozgu i zraku.

 Zobraziť menej

2 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (2)
Farba
 1. shadow (2)
Kapsule
 1. 60 kaps. (1)
 2. 90 kaps. (1)
Forma
 1. kapsulovaný (2)
Zmes
 1. zmes (2)
Právna kategória výrobku
Cena
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (2)
Vegánsky (2)
Bezlepkový (2)
Bez laktózy (2)
BIO (2)
Bez GMO (2)
Bez umelých sladidiel (2)
Bez plastového obalu (2)
Bez aspartamu (2)
 1. Krilový olej - GymBeam
  Krilový olej - GymBeam
  93%
  93 % (3)
  8,95 €
 2. Krill & fish oil Complex - GymBeam
  Nie je na sklade
  Komplex z krilového a rybieho oleja - GymBeam
  100%
  100 % (1)

2 Položiek