Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Kreatín Tricreatine Malate Pro - ActivLab

Výrobca: ActivLab

Kreatín Tricreatine Malate Pro je nová forma kreatínu - kreatín malát, ktorá vznikla reakciou kreatín monohydrátu a kyseliny jablčnej. V každej kapsule obsahuje až 970 mg čistého kreatín malátu najvyššej kvality. Má vysokú biologickú dostupnosť, stabilitu a efektivitu. Zintentívňuje proces anabolizmu, zvyšuje silu a vytrvalosť, podporuje rast svalovej hmoty.

Nie je na sklade

Tricreatine Malate Pro je kreatín malát, ktorý zintentívni proces anabolizmu, zvýši silu a výkonnosť

Kreatín Tricreatine Malate Pro je nová forma kreatínu - kreatín malát, ktorá vznikla reakciou kreatín monohydrátu a kyseliny jablčnej. Tá je prírodná zložka zúčastňujúca sa v Krebsovom cykle, ktorá hrá hlavnú úlohu v procese produkcie energie v organizme. Ľudské telo má schopnosť syntetizovať kreatín v procese reakcie glycínu a arginínu. Pre účely športové a vytrvalostné môže byť táto schopnosť nedostatočná. Zvýšenie množstva kreatínu v svale iniciuje rad zintenzívnenia procesu anabolizmu.

  Tricreatine Malate

 

V porovnaní s klasickým monohydrátom má malát lepšiu asimilovateľnosť, stabilitu a anabolickú efektívnosť. Je tiež lepšie rozpustný, čo znamená rýchlejšiu absorbciu do krvného obehu a rýchlejší transport do svalových buniek. Na rozdiel od monohydrátu sa malát nerozkladá okamžite, ale sa nahromaďuje v organizme a je použitý v prípade nárastu potreby kreatínu. 1 kapsula TCM Pro obsahuje až 970mg čistého kreatínu malátu najvyššej kvality.


Kreatín Tricreatine Malate Pro a jeho výhody

  • nová forma kreatínu - kreatín malát
  • až 970mg kreatínu malátu v jednej kapsule
  • zvyšuje silu a vytrvalosť
  • podporuje rast svalovej hmoty
  • má vysokú biologickú dostupnosť, stabilitu a efektivitu

 

Zloženie

95% kreatín malát (tri kreatín malát), plnidlo - mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka - magnézium, kapsula (želatína, farbivo: E171, E172, E104, E127).

 

Dávkovanie

Užívajte v tréningový deň 2x 5 kapsúl, v netréningový 5 kapsúl.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty5 kaps
Kreatín malát4850 mg
Recenzie od zákazníkov

Kreatín Tricreatine Malate Pro - ActivLab

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín Tricreatine Malate Pro - ActivLab
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Kreatín Tricreatine Malate Pro - ActivLab

Napíšte otázku
Napísať odpoveď