Tricreatine Malate Pro - ActivLab

0%
0% (0)
Výrobca: ActivLab

Tricreatine Malate Pro je doplnok stravy určený na doplnenie zásob kreatínu v organizme vo forme kreatín malátu. Kreatín zvyšuje výkonnosť počas krátkodobých po sebe idúcich úsekoch intenzívneho cvičenia. Je určený všetkým profesionálnym a neprofesionálnym športovcom zvlášť v období zvýšeného fyzického úsilia v tréningu.

Dlhodobo nedostupný

Tricreatine Malate Pro - dobre rozpustný kreatín malát na zvýšenie výkonnosti

Tricreatine Malate Pro je doplnok stravy určený na doplnenie zásob kreatínu v organizme vo forme kreatín malátu. Vzniká tak, že na soľ kyseliny jablčnej je naviazaný kreatín monohydrát. Soľ kyseliny jablčnej sa prirodzene zúčastňuje Krebsovho cyklu, ktorý zohráva kľúčovú úlohu v procese produkcie energie v organizme. Kreatín je bežne súčasťou ľudskej výživy a medzi jeho najbohatšie zdroje patria najmä mäso. K získaniu 5 gramov kreatínu by však bolo potrebné zjesť približne 1,1 kg hovädzieho alebo 3,4 kg kuracieho mäsa.

 

Navýšenie zásob kreatínu v oragnizme formou doplnkov stravy sa javí z mnohých uhlov ako prijateľnejšie variant. Kreatín slúži ako zdroj k rýchlemu obnoveniu základnej energetickej molekuly ATP (adenosintrifosfátu), ktorú bunky rozkladajú za vzniku energie. Jednou z hlavných výhod Kreatín Tricreatine Malate Pro je jeho veľmi dobrá rozpsutnost a stabilita. To môže znamenať aj rýchlejšie absorpciu a transport do svalových buniek.

 

Kreatín zvyšuje výkonnosť počas krátkodobých po sebe idúcich úsekoch intenzívneho cvičenia pri dennom príjme 3 gramov kreatínu. Z toho môžu profitovať športovci, ktorých doménou je najmä silová a rýchlostná zložka výkonu.

 

Tricreatine Malate Pro a jeho výhody

  • obsahuje kreatín vo forme kreatín malátu
  • je dobre rozpustný a stabilný
  • má vysokú biologickú dostupnosť a efektívnosť
  • vhodný najmä pre rýchlostných a silových športovcov

 

Zloženie

95% kreatín malát (tri kreatín malát), plnidlo - mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka - magnézium, kapsula (želatína, farbivo: E172, E104, E127).

 

Dávkovanie

Užívajte 5 kapsúl pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 5 kaps
Kreatín malát 5000 mg
 

Upozornenie

Výrobok by sa mal skladovať na suchom mieste pri bežnej izbovej teplote, v uzavretej nádobe a v mieste neprístupnom pre deti. Môže obsahovať deriváty obilnín obsahujúce lepok, sójové bôby, mlieko.

Detail produktu
EAN 5907368837109
Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Kreatín iné formy
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel áno
Bez GMO áno
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy áno
Vegetariánsky nie
Vegánsky nie
Zmes zmes
Právna kategória výrobku doplnok stravy
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Vyrobené v EU
Výška 12.00 cm
Šírka 12.00 cm
Dĺžka 16.50 cm
Brutto váha 0.46 kg
Počet kusov v balení 3 ks
Počet kusov na palete 384 ks
Netto váha 0.36 kg
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Kapsule 300 kaps.
Ostatné kategórie Kreatín

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Tricreatine Malate Pro - ActivLab
Write Your Own Review
Prezeráte si:Tricreatine Malate Pro - ActivLab
Vaše hodnotenie
Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď