Isotec Endurance 1000 g - Scitec Nutrition

0%
0% (0)

Isotec Endurance je izotonický nápoj pre športovcov, ktorý hydratuje telo, doplní zásoby tekutín a elektrolytov. Obsahuje Tri-carb zdroj energie - dextrózu, maltodextrín a fruktózu. Vďaka tomu zabezpečí postupné uvoľňovanie energie a doplnenie zásob glykogénu vo svaloch a pečeni. Obsah elektrolytov doplní tekutiny stratené potením a zvýrazní celkovú absorbciu a retenciu tekutín v organizme.

Dlhodobo nedostupný

Isotec Endurance - izotonický nápoj pre športovcov, ktorý nahradí stratené elektrolyty, doplní tekutiny a energiu

Isotec Endurance je izotonický nápoj pre športovcov. Intenzívny tréning a vytrvalostné cvičenie rýchlo odčerpávajú telesné energetické zásoby a tiež zásoby vody a elektrolytov. Isotec Endurance obsahuje Tri-carb zdroj energie, dextrózu, maltodextrín a fruktózu. Dextróza zabezpečuje rýchlu energiu pre organizmus, neskôr nastupuje do procesu maltodextrín zabezpečujúci postupnú, rovnomerne využiteľnú energiu. Význam fruktózy spočíva v tom, že kým už spomínané sacharidy sú schopné zásobovať energiou svalové vlákna, zatiaľ sa v pečeni prednostne využíva fruktóza pred glykogénovými zásobami. Zastúpenie Tri-carb sacharidových komponentov zabezpečí postupné uvoľňovanie energie a doplnenie zásob glykogénu vo svaloch a pečeni. Obsah elektrolytov doplní tekutiny stratené potením a zvýrazní celkovú absorbciu a retenciu tekutín v organizme.


isotec endurance scitec

 

Pripravený nápoj s obsahom sacharidov a elektrolytov prispieva počas dlhšie trvajúcich výkonnostných tréningov na udržiavanie výkonnosti a výkonu, a k zvyšovaniu vstrebávanie vody. Vitamín C pomáha udržiavať normálnu činnosť imunitného systému počas aj po intenzívnom tréningu. Tento pozitívny účinok možno dosiahnuť denným príjmom 200 mg vitamínu C - na viac, ako je jeho odporúčaná denná dávka (čo sa nachádza v 1 dávke Isotec Endurance). Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

 

Isotec Endurance a jeho výhody

  • výborný izotonický nápoj pre športovcov
  • zaisťuje rovnováhu elektrolytov
  • hydratuje telo
  • zabezpečuje normálny metabolizmus pre tvorbu energie
  • tlmí únavu a pocit vyčerpania
  • podporuje činnosť nervového systému (neurotransmisie, svalové sťahy vrátane srdcového svalu)
  • podporuje normálnu činnosť bunkových membrán
  • podporuje normálnu syntéza bielkovín
  • podporuje udržiavanie zdravých kostí a zubov

 

Zloženie

Príchuť lemon ice tea: Maltodextrín, dextróza, fruktóza, hydrogénfosforečnan sodný, regulátor kyslosti: kyselina citrónová bezvodá; dihydrogénfosforečnan draselný, hydrogénfosforečnan horečnatý, aróma: čierny čaj, citrón; kyselina L-askorbová, farbivá: karamel; DL-alfa-tokoferol acetát, sladidlo: sukralóza, acesulfam-K.

Príchuť orange: Maltodextrín, dextróza, fruktóza, hydrogénfosforečnan sodný, dihydrogénfosforečnan draselný, hydrogénfosforečnan horečnatý, regulátor kyslosti: kyselina citrónová bezvodá; kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferol acetát, sladidlo: sukralóza, acesulfam-K; farbivo: žlť FCF.

Príchuť raspberry ice tea: Maltodextrín, dextróza, fruktóza, regulátor kyslosti: kyselina citrónová bezvodá; hydrogenfosforečnan sodný, dihydrogénfosforečnan draselný, hydrogénfosforečnan horečnatý, aróma: malina, čierny čaj; kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferol acetát, sladidlo: sukralóza, acesulfam-K; farbivo: ponceau 4R.

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 3/4 odmerky alebo 2 lyžice (33 g) Isotecu v 500 ml studenej vody. Pite jednu dávku každých 30 minút v priebehu cvičenia v tempe 2,5 dcl/15 minút pre doplnenie energie, tekutín a elektrolytov. Pre hydratáciu organizmu je vhodné vypiť jednu dávku 30-60 minút pred tréningom, hlavne v letnom období. Po tréningu je možné doplnok Isotec využiť ako prídavok sacharidov do proteínových kokteilov.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (33 g)
Energetická hodnota 487 kJ / 116 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 29 g
   z toho cukry 14 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0,63 g
Draslík 200 mg
Horčík 90 mg
Fosfor 442 mg
Vitamín C 200 mg
Vitamín E 15 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Detail produktu
EAN 728633107063
Vegánsky nie
Hlavná kategória Iontové nápoje
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy áno
Vegetariánsky áno
Zmes zmes
HS kód 01012990: --- Ostatné
Forma práškový
Právna kategória výrobku výživový doplnok
Výška 12.50 cm
Šírka 12.50 cm
Dĺžka 22.50 cm
Brutto váha 1.22 kg
Distribútor Scitec Nutrition s.r.o, A.Sipossa 9, 93601 Šahy, Slovakia
Ostatné kategórie Nápoje

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Isotec Endurance 1000 g - Scitec Nutrition
Write Your Own Review
Prezeráte si:Isotec Endurance 1000 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Príchuť Cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď