Isotec Endurance 1000 g - Scitec Nutrition

Isotec Endurance je izotonický nápoj pre športovcov, ktorý hydratuje telo, doplní zásoby tekutín a elektrolytov. Obsahuje Tri-carb zdroj energie - dextrózu, maltodextrín a fruktózu. Vďaka tomu zabezpečí postupné uvoľňovanie energie a doplnenie zásob glykogénu vo svaloch a pečeni. Obsah elektrolytov doplní tekutiny stratené potením a zvýrazní celkovú absorbciu a retenciu tekutín v organizme.

12,95 €

9

Skladom bude Vám doručené 22.08.2017 (Utorok)

 

Isotec Endurance - izotonický nápoj pre športovcov, ktorý nahradí stratené elektrolyty, doplní tekutiny a energiu

Isotec Endurance je izotonický nápoj pre športovcov. Intenzívny tréning a vytrvalostné cvičenie rýchlo odčerpávajú telesné energetické zásoby a tiež zásoby vody a elektrolytov. Isotec Endurance obsahuje Tri-carb zdroj energie, dextrózu, maltodextrín a fruktózu. Dextróza zabezpečuje rýchlu energiu pre organizmus, neskôr nastupuje do procesu maltodextrín zabezpečujúci postupnú, rovnomerne využiteľnú energiu. Význam fruktózy spočíva v tom, že kým už spomínané sacharidy sú schopné zásobovať energiou svalové vlákna, zatiaľ sa v pečeni prednostne využíva fruktóza pred glykogénovými zásobami. Zastúpenie Tri-carb sacharidových komponentov zabezpečí postupné uvoľňovanie energie a doplnenie zásob glykogénu vo svaloch a pečeni. Obsah elektrolytov doplní tekutiny stratené potením a zvýrazní celkovú absorbciu a retenciu tekutín v organizme.


isotec endurance scitec

 

Pripravený nápoj s obsahom sacharidov a elektrolytov prispieva počas dlhšie trvajúcich výkonnostných tréningov na udržiavanie výkonnosti a výkonu, a k zvyšovaniu vstrebávanie vody. Vitamín C pomáha udržiavať normálnu činnosť imunitného systému počas aj po intenzívnom tréningu. Tento pozitívny účinok možno dosiahnuť denným príjmom 200 mg vitamínu C - na viac, ako je jeho odporúčaná denná dávka (čo sa nachádza v 1 dávke Isotec Endurance). Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

 

Isotec Endurance a jeho výhody

 • výborný izotonický nápoj pre športovcov
 • zaisťuje rovnováhu elektrolytov
 • hydratuje telo
 • zabezpečuje normálny metabolizmus pre tvorbu energie
 • tlmí únavu a pocit vyčerpania
 • podporuje činnosť nervového systému (neurotransmisie, svalové sťahy vrátane srdcového svalu)
 • podporuje normálnu činnosť bunkových membrán
 • podporuje normálnu syntéza bielkovín
 • podporuje udržiavanie zdravých kostí a zubov

 

Zloženie

Príchuť lemon ice tea: Maltodextrín, dextróza, fruktóza, hydrogénfosforečnan sodný, regulátor kyslosti: kyselina citrónová bezvodá; dihydrogénfosforečnan draselný, hydrogénfosforečnan horečnatý, aróma: čierny čaj, citrón; kyselina L-askorbová, farbivá: karamel; DL-alfa-tokoferol acetát, sladidlo: sukralóza, acesulfam-K.

Príchuť orange: Maltodextrín, dextróza, fruktóza, hydrogénfosforečnan sodný, dihydrogénfosforečnan draselný, hydrogénfosforečnan horečnatý, regulátor kyslosti: kyselina citrónová bezvodá; kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferol acetát, sladidlo: sukralóza, acesulfam-K; farbivo: žlť FCF.

Príchuť raspberry ice tea: Maltodextrín, dextróza, fruktóza, regulátor kyslosti: kyselina citrónová bezvodá; hydrogenfosforečnan sodný, dihydrogénfosforečnan draselný, hydrogénfosforečnan horečnatý, aróma: malina, čierny čaj; kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferol acetát, sladidlo: sukralóza, acesulfam-K; farbivo: ponceau 4R.

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 3/4 odmerky alebo 2 lyžice (33 g) Isotecu v 500 ml studenej vody. Pite jednu dávku každých 30 minút v priebehu cvičenia v tempe 2,5 dcl/15 minút pre doplnenie energie, tekutín a elektrolytov. Pre hydratáciu organizmu je vhodné vypiť jednu dávku 30-60 minút pred tréningom, hlavne v letnom období. Po tréningu je možné doplnok Isotec využiť ako prídavok sacharidov do proteínových kokteilov.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (33 g)
Energetická hodnota487 kJ / 116 kcal
Tuky0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny0 g
Sacharidy29 g
   z toho cukry14 g
Bielkoviny0 g
Soľ0,63 g
Draslík200 mg
Horčík90 mg
Fosfor442 mg
Vitamín C200 mg
Vitamín E15 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Isotec Endurance 1000 g - Scitec Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
 • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Isotec Endurance 1000 g - Scitec Nutrition

 • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code