Isotec Endurance 1000 g - Scitec Nutrition

Isotec Endurance je izotonický nápoj pre športovcov, ktorý hydratuje telo, doplní zásoby tekutín a elektrolytov. Obsahuje Tri-carb zdroj energie - dextrózu, maltodextrín a fruktózu. Vďaka tomu zabezpečí postupné uvoľňovanie energie a doplnenie zásob glykogénu vo svaloch a pečeni. Obsah elektrolytov doplní tekutiny stratené potením a zvýrazní celkovú absorbciu a retenciu tekutín v organizme.

Dlhodobo nedostupný

Isotec Endurance - izotonický nápoj pre športovcov, ktorý nahradí stratené elektrolyty, doplní tekutiny a energiu

Isotec Endurance je izotonický nápoj pre športovcov. Intenzívny tréning a vytrvalostné cvičenie rýchlo odčerpávajú telesné energetické zásoby a tiež zásoby vody a elektrolytov. Isotec Endurance obsahuje Tri-carb zdroj energie, dextrózu, maltodextrín a fruktózu. Dextróza zabezpečuje rýchlu energiu pre organizmus, neskôr nastupuje do procesu maltodextrín zabezpečujúci postupnú, rovnomerne využiteľnú energiu. Význam fruktózy spočíva v tom, že kým už spomínané sacharidy sú schopné zásobovať energiou svalové vlákna, zatiaľ sa v pečeni prednostne využíva fruktóza pred glykogénovými zásobami. Zastúpenie Tri-carb sacharidových komponentov zabezpečí postupné uvoľňovanie energie a doplnenie zásob glykogénu vo svaloch a pečeni. Obsah elektrolytov doplní tekutiny stratené potením a zvýrazní celkovú absorbciu a retenciu tekutín v organizme.

isotec endurance scitec

Pripravený nápoj s obsahom sacharidov a elektrolytov prispieva počas dlhšie trvajúcich výkonnostných tréningov na udržiavanie výkonnosti a výkonu, a k zvyšovaniu vstrebávanie vody. Vitamín C pomáha udržiavať normálnu činnosť imunitného systému počas aj po intenzívnom tréningu. Tento pozitívny účinok možno dosiahnuť denným príjmom 200 mg vitamínu C - na viac, ako je jeho odporúčaná denná dávka (čo sa nachádza v 1 dávke Isotec Endurance). Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Isotec Endurance a jeho výhody

• výborný izotonický nápoj pre športovcov
  • zaisťuje rovnováhu elektrolytov
  • hydratuje telo
  • zabezpečuje normálny metabolizmus pre tvorbu energie
  • tlmí únavu a pocit vyčerpania
  • podporuje činnosť nervového systému (neurotransmisie, svalové sťahy vrátane srdcového svalu)
  • podporuje normálnu činnosť bunkových membrán
  • podporuje normálnu syntéza bielkovín
  • podporuje udržiavanie zdravých kostí a zubov

Príchuť lemon ice tea: Maltodextrín, dextróza, fruktóza, hydrogénfosforečnan sodný, regulátor kyslosti: kyselina citrónová bezvodá; dihydrogénfosforečnan draselný, hydrogénfosforečnan horečnatý, aróma: čierny čaj, citrón; kyselina L-askorbová, farbivá: karamel; DL-alfa-tokoferol acetát, sladidlo: sukralóza, acesulfam-K.

Príchuť orange: Maltodextrín, dextróza, fruktóza, hydrogénfosforečnan sodný, dihydrogénfosforečnan draselný, hydrogénfosforečnan horečnatý, regulátor kyslosti: kyselina citrónová bezvodá; kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferol acetát, sladidlo: sukralóza, acesulfam-K; farbivo: žlť FCF.

Príchuť raspberry ice tea: Maltodextrín, dextróza, fruktóza, regulátor kyslosti: kyselina citrónová bezvodá; hydrogenfosforečnan sodný, dihydrogénfosforečnan draselný, hydrogénfosforečnan horečnatý, aróma: malina, čierny čaj; kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferol acetát, sladidlo: sukralóza, acesulfam-K; farbivo: ponceau 4R.

Rozmiešajte 3/4 odmerky alebo 2 lyžice (33 g) Isotecu v 500 ml studenej vody. Pite jednu dávku každých 30 minút v priebehu cvičenia v tempe 2,5 dcl/15 minút pre doplnenie energie, tekutín a elektrolytov. Pre hydratáciu organizmu je vhodné vypiť jednu dávku 30-60 minút pred tréningom, hlavne v letnom období. Po tréningu je možné doplnok Isotec využiť ako prídavok sacharidov do proteínových kokteilov.

Nutričné hodnoty1 dávka (33 g)
Energetická hodnota 487 kJ / 116 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 29 g
   z toho cukry 14 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0,63 g
Draslík 200 mg
Horčík 90 mg
Fosfor 442 mg
Vitamín C 200 mg
Vitamín E 15 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Hlavná kategória Iontové nápoje
Bez umelých sladidiel nie