Hyde Thermo - Prosupps

0%
0% (0)
Výrobca: ProSupps

Hyde Thermo je účinná komplexná predtréningovka s obsahom stimulantu kofeínu, ktorý nabudí pred výkonom. V zložení však nájdete tiež l-citrulín, beta-alanín či spaľovač tuku l-karnitín. Vďaka obsahu vitamínu B12 Hyde Thermo prispieva taktiež ku zníženiu únavy a vyčerpania.

Dlhodobo nedostupný

Hyde Thermo - komplexná predtréningovka s obsahom kofeínu, spaľovača tuku a vitamínu B12, ktorý pomáha znížiť únavu

Hyde Thermo je komplexná predtréningovka, ktorá vyniká obsahom účinných látok. Pokiaľ sa chcete pred výkonom nabudiť, dostať zo seba maximum a pomôcť si k lepšej koncentrácii pri tréningu, určite vás poteší obsah 250 mg kofeínu. Nechýba však ani aminokyselina karnitín vo forme N-acetyl-L-karnitínu. Jedná sa o látku telu vlastnú, ktorá patrí medzi najznámejšie spaľovače tuku. Zároveň sa účastní metabolizmu kyselín a tvorby energie. Radí sa medzi obľúbené nootropiká, čo sú látky používané za účelom zlepšenia koncentrácie a psychického výkonu. Aminokyselinu karnitín si naše telo dokáže v určitom množstve vytvoriť. Na jej príjem by sa však mali zamerať predovšetkým  ľudia, ktorí zo svojho jedálnička vyradzujú živočíšne produkty. Práve tie sú totiž zdrojom tejto dôležitej aminokyseliny.

           

V zložení ďalej nájdete tiež beta-alanín. Ten sa podieľa na vytváraní karnozínu, ktorý v svaloch funguje ako taký “upratovač”. Dokáže totiž znížiť prekyslenie svalov a hromadenie kyseliny mliečnej, čo môže pomôcť znížiť svalovú únavu a predĺžiť športový výkon. Opomenúť však nesmieme ani rolu l-citrulínu. Jedná sa o neesenciálnu aminokyselinu, ktorá podporuje produkciu oxidu dusnatého, čím môže v konečnom dôsledku zaistiť väčší prísun živín a kyslíka pracujúcim svalom. Tento účinok sa potom môže prejaviť pozitívne na náraste výkonnosti.

          

Ďalšou dôležitou zložkou je následne vitamín B12. Ten vyniká predovšetkým tým, že pomáha znižovať únavu a vyčerpanie. Mimo to však tiež prispieva k správnej látkovej premene dôležitej na tvorbu energie, optimálnemu fungovaniu nervového systému, psychiky a imunity. V zložení ďalej nájdete taktiež Capsimax®, ktorý sa pridáva za účelom zlepšiť prehriatie organizmu a pripraviť ho tak lepšie na výkon.

            

Hyde Thermo je vo forme dobre rozpustného prášku, ktorý vyniká svojou lahodnou chuťou. Je obľúbený medzi silovými aj vytrvalostnými športovcami, ktorí usilujú o zlepšenie výkonov a chcú zo svojho tréningu dostať maximum.

          

Hyde Thermo a jeho výhody

  • je účinná komplexná predtréningovka s dobrou vstrebateľnosťou
  • obsahuje stimulant kofeín 
  • nabudí pred výkonom 
  • obsahuje spaľovač tuku
  • pomáha znižovať únavu a vyčerpanie
  • podporuje produkciu oxidu dusnatého
  • je vo forme dobre rozpustného prášku
  • vyniká svojou lahodnou chuťou

      

Zloženie

Vitamín B12 (metylkobalamín), L-citrulín, Beta-alanín, N-acetyl-L-karnitín, bezvodý kofeín, Capsimax® kajenské korenie - 2% extrakt (Capsicum annum) (plod), kyselina citrónová, prírodná a umelá aróma, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, sukralóza.

        

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (7,1 g) v 200-250 ml vody, najlepšie 30 minút pred tréningom.

          

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 
7,1 g 
Vitamín B12 (ako methylkobalamin) 30 μg
L-citrulín 3000 mg
Beta-alanín 1600 mg
N-acetyl-L-karnitín 500 mg
Bezvodý kofeín 250 mg
Capsimax® kajenské korenie - 2% extrakt (Capsicum annum) 50 mg

                 

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých od 18 rokov. Nepoužívajte tento produkt, pokiaľ ste tehotná alebo dojčíte, máte zlý zdravotný stav alebo užívate lieky. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Tento výrobok obsahuje 250 mg kofeínu, čo odpovedá približne 2,5 šálkam kávy a nemusí byť vhodný pre jedincov citlivých na účinky kofeínu. Príliš mnoho kofeínu môže spôsobiť nervozitu, podráždenosť, nespavosť a občasný rýchly tlkot srdca. Pokiaľ sa u vás vyskytnú akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prestaňte produkt užívať a obráťte sa na kvalifikovaného lekára. Uchovávajte mimo dosah detí.
Detail produktu
EAN 810034811400
Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Pre-workouty
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy áno
Vegetariánsky áno
Vegánsky áno
Zmes zmes
Forma práškový
Právna kategória výrobku výživový doplnok
Vyrobené v Spojené štáty
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Skupina príchute ovocie
Výška 10.50 cm
Šírka 9.00 cm
Dĺžka 9.00 cm
Brutto váha 0.29 kg
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Počet kusov v balení 24 ks
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Ostatné kategórie Spaľovače tuku
Anabolizéry a stimulanty
Termo spaľovače
Športová výživa

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Hyde Thermo - Prosupps
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Hyde Thermo - Prosupps
Vaše hodnotenie
Balenie (g) Príchuť Cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď
1. Otázka:
Davkovanie
Davkovanie
Dávkovanie
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Davkovanie
Odpoveď:
Dobrý deň, rozmiešajte 1 odmerku (7,1 g) v 200-250 ml vody, najlepšie 30 minút pred tréningom.
Je pre Vás táto otázka užitočná?