Homocysteine Level Aid - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Homocysteine Level Aid je komplexný doplnok stravy s obsahom kyseliny listovej, betaínu, vitamínov B12 a B6, ktoré prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu. Ten patrí medzi aminokyseliny, ktoré sú prirodzenou súčasťou ľudského tela. V nadmernom množstve však môže mať nežiaduce účinky na zdravie. Obsiahnuté látky tak môžu pomôcť s jeho odbúravaním.

Dlhodobo nedostupný

Homocysteine Level Aid obsahuje vitamín B12, kyselinu listovú a betaín, ktoré prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu

Homocysteine Level Aid je komplexný doplnok stravy, ktorý je špeciálne navrhnutý na podporu optimálnej hladiny homocysteínu. Obsahuje totiž vitamín B12, B6, betaín, cholín a folát (kyselinu listovú), ktoré prispievajú k normálnemu metabolizmu homocysteínu. Ten v tele vzniká z aminokyseliny metionín. Pomocou látok, ktoré sa podieľajú na jeho metabolizme, sa dokáže premeniť na aminokyselinu cysteín alebo spätne na metionín. Vďaka tomu sa jeho množstvo udržiava v rovnováhe, čo je podstatné pre správne fungovanie ľudského organizmu.

Homocysteine Level Aid je pre komplexný účinok navyše obohatený o vitamín B2 a biotín, ktoré podporujú normálny energetický metabolizmus. Ďalej prispievajú k správnej činnosti nervovej sústavy, ktorá riadi činnosť všetkých orgánov v tele. Tento produkt má pre jednoduché užívanie formu praktických kapsúl. Ocenia ho všetci jedinci, ktorí chcú podporiť správne fungovanie dôležitých dejov v tele. Vďaka čisto rastlinnému zloženiu je vhodný aj pre vegánov.

Homocysteine Level Aid a jeho výhody

• obsahuje komplex látok na podporu udržania optimálnej hladiny homocysteínu
  • podporuje normálny metabolizmus homocysteínu
  • prispieva k správnej činnosti nervovej sústavy
  • podporuje normálny energetický metabolizmus
  • je zdrojom vitamínu B12, B6, B2 a biotínu
  • obsahuje betaín, cholín a folát
  • má formu praktických kapsúl
  • je vhodný pre vegánov

Užívajte 1 dávku (2 kapsuly) denne, najlepšie s jedlom. Prípravok je určený pre dospelých.

Betaín HCL, obal kapsuly (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxal 5'-fosfát P-5-P), biotín (d-biotín), kyselina listová (glukozamínová soľ kyseliny (6S) - 5-metyl-tetrahydrolistová - 5-MTHF), vitamín B12 (metylkobalamín).

Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kapsuly)
Betaín HCL  1000 mg
Cholín bitartrát  200 mg
Vitamín B2  40 mg
Vitamín B6  18 mg
Biotín  2500 µg
Kyselina listová   600 µg
Vitamín B12   50 µg

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek výrobku. Produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzavreté na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Vegánsky áno
Zmes číry