Gymnastická lopta LOVA šedá 45 cm - Spokey

0%
0% (0)
Výrobca: Spokey

Gymnastická lopta je univerzálna pomôcka na cvičenie, ktorá sa hodí na domáci tréning, do posilňovne či ako súčasť jogy alebo strečingu. Pomôže zapojiť svaly celého tela, vrátane stredu a hlbokého stabilizačného systému. Keďže umožňuje prispôsobiť si náročnosť a výber cvikov, je vhodná prakticky pre každého, kto chce posilniť svoje telo či zrelaxovať pri joge.

Dlhodobo nedostupný

Gymnastická lopta je všestranná pomôcka na cvičenie, ktorá sa hodí na full body tréning, posilnenie stredu tela či relaxáciu pri joge

Gymnastická lopta je univerzálna pomôcka na cvičenie, ktorá si nájde svoje miesto pri domácom tréningu, v posilňovni, joge a strečingu či pri rehabilitačných cvikoch. Jej všestrannosť vám umožní zostaviť si vlastný tréning celého tela, pričom si jednoducho dokážete prispôsobiť obťažnosť cvikov svojej úrovni. Táto lopta je tak vhodná prakticky pre každého, kto sa chce hýbať, komplexne precvičiť viaceré svalové skupiny či pracovať na správnom držaní tela. Zaujme svojim netradičným tvarom pripomínajúcim arašid. Ten zabezpečuje, že lopta je počas cvičenia stabilnejšia, pretože umožňuje pohyb iba dopredu a dozadu. Priehlbina  v strede tak uľahčuje napríklad cviky na posilnenie chrbtových svalov.

 

Gymnastická lopta sa ľahko môže stať obľúbenou súčasťou vášho full body tréningu. Pomôže vám obohatiť tréning o cviky rôznej náročnosti, a to od jednoduchých cvikov v sede na lopte až po náročné variácie plankov. Môžete si vyberať zo širokej škály cvikov s vlastnou váhou na hornú aj spodnú časť tela. Efektívne sú napríklad výpady s nohou vyloženou na lopte, hamstring curls či glute bridge. Jej veľkou výhodou je, že sa dá účinne využiť pri posilování hlbokého stabilizačného systému a stredu tela. Na to sa hodí práve spomínaný plank či napríklad priťahovanie kolien v planku. Spolu s hlbokým svalstvom tak budete posilňovať aj rovnováhu a celkovú koordináciu vášho tela.

 

V neposlednom rade je možné s loptou trénovať aj flexibilitu a môže byť dobrým spoločníkom vášho pravidelného strečingu. Táto gymnastická lopta sa pýši vysokým stupňom bezpečnosti, a to vďaka systému ANTI-BURST, ktorý zaisťuje, že v prípade pretlaku sa vzduch z lopty uvoľňuje postupne. Lopta zároveň poteší jednoduchým spôsobom nafukovania pomocou praktickej pumpy, ktorá je súčasťou balenia.

 

Gymnastická lopta LOVA a jej výhody

  • univerzálna pomôcka na cvičenie
  • je pevná a bezpečná vďaka systému ANTI-BURST
  • hodí sa na posilnenie svalov celého tela
  • umožňuje prispôsobiť náročnosť cvikov
  • hodí sa na domáci tréning, do posilňovne, na jogu či strečing
  • pomôže posilniť stred tela a hlboký stabilizačný systém
  • môže pomôcť podporiť správne držanie tela
  • ľahko sa nafúkne vďaka malej pumpe, ktorá je súčasťou balenia

 

Materiál

PVC

 

Rozmery gymnastickej lopty

Dĺžka Priemer Hmotnosť lopty Nosnosť
90 cm 45 cm 1,2 kg 300 kg
Detail produktu
EAN 5902693289050
HS kód 95069190: --- Ostatné
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Netto váha 1.40 kg
Počet kusov v balení 1 ks
Brutto váha 1.40 kg
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Fitlopty a balančné podložky
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Pomôcky na cvičenie
Pomôcky na cvičenie doma

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Gymnastická lopta LOVA šedá 45 cm - Spokey
Write Your Own Review
Prezeráte si:Gymnastická lopta LOVA šedá 45 cm - Spokey
Vaše hodnotenie
Variants Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď