Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition

Hodnotenie:
100 %

G-Bomb obsahuje až 4 formy glutamínu - voľný glutamín pre podporu trávenia a imunitného systému, tiež ostatné stabilnejšie formy glutamínu s vysokou biologickou hodnotou. Stimuluje proteínovú syntézu, bráni odbúravaniu svalovej hmoty, zvyšuje hladinu rastového hormónu a glykogenové zásoby. G-BOMB neobsahuje cukor ani aspartám.

Na sklade
Špeciálna cena   22,20 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

G-BOMB - až 4 formy glutamínu s vysokou biologickou hodnotou pre lepšiu proteínovú syntézu, regeneráciu a zvýšenie glykogénových zásob

G-Bomb je glutamínový doplnok, ktorý obsahuje až 4 formy glutamínuvoľný glutamín pre podporu trávenia a imunitného systému, tiež ostatné stabilnejšie formy glutamínu, ktoré sú biologicky prijateľnejšie pre svalové bunky a zabezpečujú ich maximálny rast. Glutamín je aminokyselinou, vyskytujúcou sa v ľudskej krvi v najväčšom pomere, a v určitých podmienkach, vrátane času počas intenzívneho tréningu a hneď po ňom, si ho telo nedokáže syntetizovať v dostatočnom množstve. Preto je nevyhnutné dopĺňať ho doplnkami výživy.

 

g-bomb scitec glutamín


Podporuje imunitný systém, teda celkový zdravotný stav človeka. Stimuluje proteínovú syntézu, bráni odbúravaniu svalovej hmoty, znižuje hladinu kortizolu a pôsobí na rast buniek. Glutamín zvyšuje hladinu rastového hormónu v organizme až o 400 %! Stabilizuje hladinu cukru v krvi, zvyšuje glykogenové zásoby a znižuje chuť na sladkosti. Výskumy dokázali, že po intenzívnom tréningu klesá hladina glutamínu v organizme až na 50 %! G-BOMB neobsahuje cukor ani aspartám!

 

G-Bomb a jeho výhody

  • obsahuje 4 formy glutamínu (acetyl, esterifikované, dipeptidy a voľné formy glutamínu)
  • má vysokú biologickú hodnotu
  • podporuje imunitný systém
  • stimuluje proteínovú syntézu
  • zvyšuje hladinu rastového hormónu
  • zvyšuje glykogénové zásoby
  • neobsahuje cukor ani aspartám
 

Zloženie

N-acetyl L-glutamín, L-glutamín, glutamín-etylester, Alanyl-L-glutamín, maltodextrín, prírodné a umelé arómy, náhradné sladidlá sukralóza a acesulfam K, naringin, farbivo E150, Bioperine.

 

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (14 g) v 300-400 ml vody. Užívajte 30 minút pred tréningom a hneď po tréningu. G-Bomb môže mať prínos aj v niekoľkých iných časoch počas dňa - napríklad počas tréningu, pred spaním, medzi jedlami a pod.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 odmerka (14 g)
Kalórie14 kcal
Sacharidy3,5 g
Cukry0 g
Kyselina listová30 mcg
Proprietary "G-BOMB" matrix10 050 mg
mikronizovaný L-glutamín, L-alanín, L-glutamín, L-glutámová kyselina, Alfa-ketoglutarát Ca, pteroyl-L-glutámovej kyseliny
pomocný komplex: extrakt citrusových plodov (naringin), Bioperine

 

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí. Pred používaním sa poraďte s telovýchovným lekárom.

Recenzie od zákazníkov

G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie

Príchuť

Otázky od zákazníkov

G-Bomb 2.0 - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď