Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Výrobca: OstroVit
70 %

EAA je zdroj esenciálnych aminokyselín, ktoré organizmus využíva na tvorbu bielkovín. Tie sú dôležité, pretože prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. EAA je obohatený aj o glutamín, tyrozín, cysteín a vitamín B6.

Nie je na sklade
Predpokladaná cena 12,99 €

EAA - komplex esenciálnych aminokyselín obohatený o glutamín, tyrozín, cysteín a vitamín B6

EAA je komplexný zdroj esenciálnych aminokyselín vo forme prášku. Pre organizmus sú dôležité, pretože sa podieľajú na tvorbe bielkovín, a tie prispievajú k udržaniu a rastu svalovej hmoty. Tie je potrebné prijať v strave alebo forme suplementu, pretože ich telo nedokáže samo vytvoriť. EAA sú navyše obohatené o L-glutamín, L-Tyrozín, L-Cysteín a vitamín B6. Celkovo ide o zmes 13 aminokyselín a vitamínu B6. Užívaním EAA pre telo zabezpečíte príjem dôležitých živín, a navyše vás osloví aj jeho príjemná chuť.

EAA a jeho výhody

• obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny
  • obsahuje 13 aminokyselín a vitamín B6
  • má skvelú chuť

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), L-lyzín hydrochlorid, L-treonín, L-fenylalanín, L-metionín, L-arginín, L-histidín, L-tryptofán.

Rozpusťte 10 g (1,5 odmerky) v 200 ml vody. Počas tréningových dní konzumujte jednu porciu pred jedlom alebo cvičením, druhú porciu po tréningu. Počas netréningových dní konzumujte 1 porciu medzi dvomi jedlami.

Nutričné hodnoty1 dávka (10 g)
L-leucín
80 mg
Vitamín B6
0,4 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nepožívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Výrobok nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy, Uchovávajte balenie tesne uzatvorené na suchom mieste pri teplote 15 - 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Produkt sa vyrába v zariadení, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény: mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, ostatné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.

Recenzie od zákazníkov

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

1 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú