Dvojitý odporový padák - YAKIMASPORT

0%
0% (0)
Výrobca: YAKIMASPORT

Dvojitý odporový padák je bežecká športová pomôcka na tréning rýchlosti a výbušnosti. Po pripevnení k telu sa pri behu roztiahne, čím sa zvýši odpor, ktorý budete musieť s ďalšími krokmi prekonávať. Zvýšite tak intenzitu tréningu a efektívne zapracujete na zlepšení výbušnosti, dynamiky, rýchlosti a sile nôh.

Dlhodobo nedostupný

Dvojitý odporový padák - športová pomôcka, ktorá zvýši intenzitu bežeckého tréningu

Dvojitý odporový padák je efektívna tréningová pomôcka na zvýšenie záťaže pri behaní. Je vybavený nastaviteľným popruhom, ktorý si pripevníte okolo pása. Po rozbehnutí sa padák roztiahne, čím stúpne odpor, ktorý budete pri každom ďalšom kroku prekonávať. Vďaka tomu, že ide o dvojitý padák, výraznejšie zvýšite intenzitu bežeckého tréningu.

        

Behanie proti odporu je ideálne na rozvoj výbušnosti, maximálnej rýchlosti či dynamiky. Rovnako pri ňom ale dochádza k efektívnemu posilňovaniu nôh. Zapájajú sa však aj svaly stredu tela, najmä šikmé svaly brušné. Vo výsledku môžete vďaka zlepšeniu v týchto oblastiach posunúť svoje výkony na nový level.

     

Táto tréningová pomôcka je ideálna pre všetkých športovcov, ktorí potrebujú zapracovať na rýchlostnej zložke výkonu. Využijú ju najmä bežci a hráči kolektívnych športov, ako sú futbalisti či basketbalisti. Vhodná je ale aj pre všetkých športovcov, pre ktorých je rýchlosť dôležitá. Materiál tvorí nylon, vďaka čomu je odporový padák ľahký a skladný. Môžete si ho jednoducho zabaliť do priloženého vaku a vyraziť von trénovať na bežecký ovál, do parku alebo na vašu obľúbenú bežeckú trasu.

          

Materiál

Nylon 

Detail produktu
EAN 5903137554307
HS kód 95069190: --- Ostatné
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Netto váha 0.48 kg
Brutto váha 0.48 kg
Dĺžka 20.00 cm
Šírka 23.00 cm
Výška 6.00 cm
Vyrobené v Poľsko
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Ostatné príslušenstvo pre cvičenie
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Pomôcky na cvičenie doma
Domáci tréning ostatné

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Dvojitý odporový padák - YAKIMASPORT
Write Your Own Review
Prezeráte si:Dvojitý odporový padák - YAKIMASPORT
Vaše hodnotenie
Variants Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď