Dámske legíny Classic High Waist Intense Iconic Black - NEBBIA

Výrobca: NEBBIA

Dámske legíny Classic High Waist Intense Iconic funkčným kúskom prepracovaným do posledného detailu. Vašu pozornosť hneď pritiahnu vysokým pásom a potlačou s ikonickým logom NEBBIA, ktoré kopíruje líniu celej nohy. Dokonale sedia na postave a nezosúvajú sa ani pri tých najhlbších drepoch. Vďaka kompresnému materiálu vás podržia aj počas najnáročnejšieho tréningu.

Dámske legíny Classic High Waist Intense Iconic - kompresné  legíny s vysokým pásom, ktoré tvarujú postavu a skryjú nedokonalosti

Dámske legíny Classic High Waist Intense Iconic sú navrhnuté pre všetky sebavedomé športovkyne, ktoré chcú podať maximálny výkon bez kompromisov. Na prvý pohľad zaujmú vysokým pásom v tvare písmena „V”, ktorý sformuje vašu postavu, skryje nedokonalosti a postará sa o to, aby sa vám legíny nezosúvali ani pri hlbokých drepoch. Vďaka scrunch butt efektu navyše vynikne váš guľatý zadok.

Tieto športové legíny sú vyrobené z inovatívneho kompresného materiálu, ktorý je navrhnutý tak, aby zlepšoval cirkuláciu krvi. Vďaka tomu môže dochádzať k efektívnejšiemu okysličovaniu svalov a odvádzaniu laktátu počas intenzívneho výkonu. Legíny zároveň svaly udržia zahriate a umožňujú maximálnu voľnosť pohybu. Sú totiž elastické a zásluhou technológie 4-way stretch sa dokonale prispôsobia vašej postave. Na tréningu sa v nich budete cítiť pohodlne aj vďaka funkčnému materiálu, ktorý je rýchloschnúci a skvele odvádza pot. Udrží vás tak v suchu a pohodlí aj počas náročného cvičenia.

Vítaným bonusom je, že legíny Classic High Waist Intense Iconic nie sú priesvitné a majú všitý klin, ktorý zabraňuje zarezávaniu v intímnych oblastiach. Zdobí ich potlač s ikonickým logom NEBBIA, ktorý kopíruje celú líniu nohy. Ľahko sa kombinujú a dokonalý outfit vytvoria s podprsenkou alebo topom z rovnakej kolekcie. Hodia sa na silový tréning, HIIT, beh aj iné športové aktivity.

Dámske legíny Classic High Waist Intense Iconic a ich výhody

• sú prepracované športové legíny s vysokým pásom
  • sú vyrobené z inovatívneho kompresného materiálu
  • rýchlo schnú