Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Curcuma 90 caps - All Nutrition

Výrobca: All Nutrition
Hodnotenie:
100 %

Curcuma, známa aj ako indický šafrán, pozitívne vplýva na trávenie a má silné protizápalové účinky. Pôsobí proti únave, znižuje oxidačný stres a zvýšený krvný tlak. Má schopnosť znížiť svalovú únavu a napomáha regenerácii. Kurkuma je využívaná aj ako prevencia proti a pri liečbe rakoviny.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 5,45 €

Curcuma - indický šafrán, ktorý zlepšuje trávenie, zmierňuje svalovú únavu, pôsobí protizápalovo a napomáha regenerácii

Curcuma, známa aj ako indický šafrán, poskytuje ľudskému telu množstvo blahodárnych účinkov. Okrem toho, že silné protizápalové účinky, pôsobí priaznivo aj na trávenie. Športovci ju ocenia najmä vďaka jej schopnosti znížiť svalovú únavu a napomôcť k rýchlejšej regenerácii. Navyše,  pôsobí proti únave, znižuje oxidačný stres a zvýšený krvný tlak, vďaka čomu poskytuje benefity pre celkové zdravie. Kurkuma je častokrát využívaná aj ako prevencia proti a pri liečbe rakoviny, nakoľko štúdie dokázali, že aktívne bojuje proti rakovinovým bunkám.

 
  Curcuma 90 caps - All Nutrition

 

 

Curcuma a jej výhody

  • má silné protizápalové účinky
  • znižuje svalovú únavu
  • prispieva k rýchlejšej regenerácii
  • priaznivo pôsobí na trávenie
  • znižuje únavu a oxidačný stres
  • slúži ako prevencia proti a pri liečbe rakoviny
 

Zloženie

Extrakt z kurkumy (Curcuma longa), mikrokryštalická celulóza, regulátor kyslosti: fosforečnan vápenatý, škrob, horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

 

Dávkovanie

Odporúčame užívať 1 kapsulu denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Extrakt z kurkumy1000 mg

 

Upozornenie

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť: uvedená na obale.

Recenzie od zákazníkov

Curcuma 90 caps - All Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Curcuma 90 caps - All Nutrition
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Curcuma 90 caps - All Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď