CreaGEN - ProSupps

0%
0% (0)
Výrobca: ProSupps

CreaGEN je unikátna zmes pre všetkých športovcov, ktorí chcú mať tie najlepšie výsledky a tiež túžia po svalovom raste. V zložení nájdete kreatín monohydrát, ktorý zvyšuje výkon počas krátkych tréningových intervalov. Nechýba však ani HMB či betaín bezvodý, ktorý je spájaný s efektívnejším vodným hospodárením a hydratáciou buniek. CreaGEN je navyše obohatený aj o vápnik či vitamín C, ktorý pomáha znižovať únavu a vyčerpanie.

Skladom
28,95 €

CreaGEN - komplexná zmes s obsahom kreatínu pre zvýšenie výkonnosti počas tréningových intervalov

CreaGEN je komplexná zmes s unikátnym zložením, ktorej dominantnú časť tvorí tzv. kreatínový matrix. Ten obsahuje niekoľko zložiek, pričom každá má svoju úlohu. Ako prvý môžeme menovať kreatín monohydrát. Ten je schopný zvyšovať výkonnosť počas krátkych po sebe idúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Aby ste mohli ťažiť z účinkov suplementácie kreatínom, je potrebné prijať denne aspoň 3 g tejto látky. S jednou dávkou CreaGEN toto množstvo spoľahlivo pokryjete. Z kreatínu nemusíte mať žiadne obavy. Ide o látku, ktorá sa prirodzene nachádza aj v našom organizme.

      

Kreatínový matrix je ďalej tvorený látkou nesúcou názov HMB (β-Hydroxy β-methylbutytrát). Ide o metabolit leucínu, ktorý patrí medzi tri aminokyseliny s rozvetveným reťazcom. Tie zrejme poznáte pod skratkou BCAA. Tieto esenciálne aminokyseliny si naše telo nedokáže samo vytvoriť, a tak je potrebné ich pravidelné dopĺňanie. V tele majú dôležitú funkciu, pretože sa podieľajú na syntéze bielkovín dôležitých pre udržanie a rast svalovej hmoty. Leucín je zároveň aminokyselinou s najväčším anabolickým potenciálom. Funguje ako prekurzor proteínu mTOR, ktorý okrem iného spúšťa tvorbu bielkovín. Preto je dôležitý nielen pre silových športovcov. Poslednou zložkou kreatínového matrixu je betaín bezvodý. Ide o látku, ktorá je spojená s efektívnejším vodným hospodárstvom organizmu a hydratáciou buniek. Je aktívnym metabolitom cholínu a prirodzene sa nachádza napríklad v červenej repe.

      

Svoju úlohu v CreaGene má však aj vápnik. Ten prispieva k normálnej funkcii svalov a udržaniu zdravých kostí. Obsiahnutý vitamín C ďalej pomáha znižovať únavu aj vyčerpanie, a navyše má vplyv na správne fungovanie imunity počas intenzívnej telesnej námahy aj po nej. Ak sa radíte medzi ľudí, ktorí sa usilujú o zlepšenie výkonu, zvýšenie sily, a navyše chcete podporiť správne fungovanie dôležitých procesov v tele, je pre vás CreaGEN skvelou voľbou.

          

CreaGEN a jeho výhody

  • obsahuje funkčnú dávku kreatín monohydrátu
  • obsahuje HMB, betaín bezvodý, vitamín C a vápnik
  • pomáha zvyšovať výkon počas krátkych tréningových intervalov
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • má vplyv na správne fungovanie svalov a zdravie kostí
  • prispieva k správnej funkcii imunity
  • vhodný pre silových i kolektívnych športovcov
  • je vo forme dobre rozpustného prášku

       

Zloženie

Vitamín C (kyselina askorbová), vápnik (hydroxymetyl-butyrát vápenatý (HMB)), kreatínový matrix (kreatín monohydrát, HMB (hydroxymetyl-butyrát vápenatý), bezvodý betaín), prírodné a umelé arómy, kyselina jablčná, kyselina citrónová, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, sukralóza.

       

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (7,3 g) v 250-300 ml vody 1-2krát denne.

       

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (7,3 g)
Vitamín C 60 mg
Vápnik 230 mg
Kreatínový matrix 5500 mg
   Kreatín monohydrát 3000 mg
   HMB 1500 mg
   Betaín bezvodý 1000 mg

          

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých od 18 rokov. Neužívajte tento produkt, ak ste tehotná alebo dojčíte. Ak sa u vás vyskytnú akékoľvek nepriaznivé účinky, prestaňte produkt užívať. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Detail produktu
Vyrobené v Spojené štáty
Bez plastového obalu nie
Výška 11.00 cm
Šírka 9.00 cm
Dĺžka 9.00 cm
Brutto váha 0.29 kg
Skupina príchute ovocie
Počet kusov v balení 24 ks
Netto váha 0.28 kg
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
EAN 810034810243
Bez umelých sladidiel nie
Štítky produktu Vegan
Bez GMO nie
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy áno
Vegetariánsky áno
Vegánsky áno
Zmes zmes
Forma práškový
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Hlavná kategória Viaczložkový kreatín
Ostatné kategórie Kreatín
Športová výživa
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty
Vegánske produkty
Vegetariánske produkty

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov CreaGEN - ProSupps
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:CreaGEN - ProSupps
Vaše hodnotenie
Príchuť Cena Špeciálna cena Skladom
modrá malina 36,95 € 28,95 €
Skladom
rocket pop 36,95 € 28,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď