BEST BCAA™ - BPI Sports

Výrobca: BPI Sports

BEST BCAA™ je zmes esenciálnych aminokyselín, ktoré si naše telo nevie samo vytvoriť, a tak mu ich musíme dodávať. Konkrétne sa jedná o l-leucín, l-izoleucín a l-valín v pomere 2:1:1. Doplnok zároveň obsahuje aj kyselinu linolovú (CLA), ktorá býva súčasťou spaľovačov tuku.

Dlhodobo nedostupný

BEST BCAA™ - zmes esenciálnych aminokyselín leucín, izoleucín a valín, navyše aj s obsahom CLA

BEST BCAA™ v sebe kombinuje esenciálne aminokyseliny l-leucín, l-izoleucín i l-valín, a to konkrétne v optimálnom pomere 2:1:1. Pre telo sú veľmi dôležité, pretože sa podieľajú na syntéze bielkovín, ktorá prispieva k udržaniu a rastu svalovej hmoty. Tieto aminokyseliny si naše telo, žiaľ, nevie samo vyrobiť, a tak mu ich musíme dodávať formou stravy alebo suplementov.

Zmes obsahuje navyše aj konjugovanú kyselinu linolovú (CLA), ktorá sa bežne pridáva do spaľovačov tuku. Je to najmä z toho dôvodu, že napomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi, vďaka čomu má pozitívny vplyv na znižovanie hmotnosti. Ak sa teda snažíte redukovať tuk, je pre vás doplnok BEST BCAA™ maximálne vhodný. Okrem skvelého zloženia a funkčnosti vás dostane aj jeho lahodná chuť a rozpustnosť.

BEST BCAA™ a jeho výhody

• obsahuje esenciálne aminokyseliny l-leucín, l-izoleucín i l-valín
  • obsahuje CLA, vďaka čomu má vplyv na redukciu hmotnosti
  • prispieva k udržaniu a rastu svalovej hmoty
  • má skvelú chuť
  • dobre sa rozpúšťa

Oligopeptide-Enzymatic Technology (fosforečnan vápenatý, kyselina stearová, karboxymethylcelulóza sódna, krospovidón, prírodné vosky, karboxylové kyseliny, polyetylénglykol, hydroxid draselný), maltodextrín, kyselina citrónová, prírodné a umelé arómy, kyselina jablčná, oxid kremičitý, zmes vláknin (celulózová guma, xantánová guma, karagénová guma) sukralóza, acesulfám-K, FD&C Blue No.1.

Rozmiešajte 1 odmerku prášku v  250 ml vody. Užívajte pred, počas alebo po tréningu.

Nutričné hodnotyna 1 odmerku (10 g)
Glycyl - Alanyl -  Lyzín - L - Leucín 2,5 g
Glycyl - Alanyl -  Lyzín - L - Isoleucín 1,25 g
Glycyl - Alanyl -  Lyzín - L - Valín 1,25 g
CLA formula 1 g
Agmatin 250 g

Oporúčaný denný príjem Agmatinu by nemal presiahnuť dávku 1000 mg. Nevhodné pre užívateľov, ktorých vek nepresiahol 18 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ak ste tehotná alebo dojčíte, či máte zdravotné ťažkosti alebo užívate lieky, pred použitím sa poraďte s lekárom. Používajte iba podľa pokynov. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.

Vyrobené v Spojené štáty
Hlavná kategória BCAA