Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

BCAA 6K 4:1:1 - Applied Nutrition

BCAA 6K 4:1:1 je zmes obsahujúca tri esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom. Konkrétne ide o l-leucín, l-izoleucín a l-valín v pomere 4:1:1. Organizmus si ich nedokáže vytvoriť sám, preto je potrebné ich pravidelné dopĺňanie. V zložení navyše nájdete aj vitamíny B6 a B12, ktoré prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

Špeciálna cena 22,10 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

BCAA 6K 4:1:1 - zmes troch esenciálnych aminokyselín obohatená o vitamíny B6 a B12

BCAA 6K 4:1:1 je zmes, ktorá obsahuje tri esenciálne aminokyseliny, a to l-leucín, l-izoleucín a l-valín v pomere 4:1:1. Náš organizmus si ich sám nedokáže vytvoriť, preto je potrebné ich pravidelné dopĺňanie. Aminokyseliny majú v tele dôležitú rolu vo všeobecnosti, lebo sa podieľajú na syntéze bielkovín, ktoré prispievajú k udržiavaniu a rastu svalovej hmoty, tiež k udržiavaniu zdravých kostí. V zložení nájdete navyše aj vitamíny B6 a B12, ktoré majú vplyv na látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie, správne fungovanie nervového systému, normálnu tvorbu červených krviniek, fungovanie imunity a na zníženie únavy a vyčerpania. Doplnok stravy má formu tabliet a v jednej dávke obsahuje 6 g BCAA. V zložení nenájdete žiadne živočíšne zložky, a preto ho môžu užívať aj vegáni.

BCAA 6K 4:1:1 a jeho výhody

• obsahuje l-leucín, l-izoleucín a l-valín v pomere 4:1:1
  • jedna dávka doplní 6 g BCAA
  • v zložení sú aj vitamíny B6 a B12
  • prispieva k udržiavaniu a rastu svalovej hmoty
  • ovplyvňuje látkovú premenu, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie
  • prispieva k správnemu fungovaniu imunity
  • pomáhať znižovať únavu a vyčerpanie

Plnidlo: mikrokryštalická celulóza, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza, rastlinný glycerín (z oleja z palmových jadier a kokosového oleja), protihrudkujúca látka: rastlinná kyselina stearová, oxid kremičitý, rastlinný stearát horečnatý, celulózová guma.

Užite 1 dávku (6 tabliet) s vodou, kedykoľvek budete chcieť prijať aminokyseliny (BCAA). Odporúčame užívať pred tréningom/ inou fyzickou záťažou a po tréningu/ inej fyzickej záťaži.

Nutričné hodnoty1 dávka (6 tabliet)
L-Leucín 4000 mg
L-Izoleucín 1000 mg
L-Valín 1000 mg
Vitamín B6 3 mg
Vitamín B12 5 mcg

Ak máte menej ako 18 rokov, ste tehotná alebo dojčíte, ak máte akékoľvek zdravotné potiaže alebo užívate akékoľvek lieky na predpis, pred použitím tohto produktu sa poraďte s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Skladujte tento výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporučené denné dávkovanie.
Recenzie od zákazníkov

Celkové hodnotenie