ZMB 6 60 caps - Scitec Nutrition

ZMB6 je kombinácia životu dôležitých látok - zinok, horčík a vitamín B6. Prispieva k normálnej syntéze bielkovín, k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov, k správnej činnosti imunitného systému. Taktiež tlmí únavu a vyčerpanie, zvyšuje hladinu testosterónu, sily, zlepšuje regeneráciu a kvalitu spánku.

Dlhodobo nedostupný

ZMB6 - patentovaná kombinácia zinku, horčíka a vitamínu B6, ktorá poskytne vášmu zdraviu množstvo výhod

ZMB6 je kombinácia životu dôležitých minerálnych látok a vitamínov - zinok, horčík a vitamín B6. Zinok a horčík prispievajú k normálnej syntéze bielkovín, k udržiavaniu normálneho stavu kostí a zohrávajú dôležitú úlohu pri delení buniek. Zinok a vitamín B6 prispievajú k správnej činnosti imunitného systému.

zmb6 scitec

Horčík a vitamín B6 prispievajú k tlmeniu únavy a vyčerpania, k tvorbe energie látkovou premenou a k normálnej funkcii psychických procesov. Zinok zohráva úlohu pri normálnej syntéze DNA, pri premene látok na báze kyselín, pri metabolizme sacharidov a makroživín, pri normálnej kognitívnej činnosti, tiež prispieva k plodnosti a reprodukčnej schopnosti. Zohráva dôležitú úlohu pri procesoch látkovej premeny mastných kyselín, pri udržiavaní normálneho stavu vlasov, nechtov, pokožky a pri videní, ako aj pri udržiavaní normálnej hladiny testosterónu a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Horčík prispieva k udržiavaniu normálneho stavu zubov, k rovnováhe elektrolytov a k normálnej činnosti nervového systému: k neurotransmisiám a k zmršťovaniu svalov, vrátane srdcového svalu. Vitamín B6 zohráva úlohu pri tvorbe červených krviniek a pri regulácii hormonálnych procesov.

ZMB 6 a jeho výhody

• patentovaná kombinácia zinku, magnézia a vitamínu B6
  • prispieva k normálnej syntéze bielkovín
  • podporuje imunitný systém
  • tlmí únavu a vyčerpanie
  • chráni bunky pred oxidatívnym stresom
  • udržiava normálny stav vlasov, nechtov a pokožky

Oxid horečnatý, hovädzia želatína, zinok-sulfát-monohydrát, pyridoxín hydrochlorid, farbivá: oxid titaničitý, čierny oxid železa, indigotín, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, šelak.

Užite 2 kapsuly denne.

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Zinok 30 mg
Horčík 450 mg
Vitamín B6 11 mg
Hlavná kategória ZMA a ZMB
Vegetariánsky nie
Zmes číry
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Forma kapsulovaný
Distribútor Scitec Nutrition s.r.o, A.Sipossa 9, 93601 Šahy, Slovakia
Kapsule 60 kaps.
Ostatné kategórie Vitamíny
Minerály

Recenzie od zákazníkov ZMB 6 60 caps - Scitec Nutrition
Prezeráte si:ZMB 6 60 caps - Scitec Nutrition

Kvalitný spánok = Rast svalov

Išiel som do toho hlavne kvoli tomu spánku a môžem povedať že som nadmieru spokojný, spím jak medveď , síce mám niekedy problém ráno vstať ale stále lepšie ako mat nekludny spánok a vkuse sa budiť. Za tu cenu to jednoznačne odporúčam je to bomba.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom