Recenzie - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.sk Skip to main content

100% Whey Gold Standard je synonymom kvality a spoľahlivosti. Tento viaczložkový proteín kombinuje tri skvelé zdroje bielkovín vo forme srvátkového izolátu, koncentrátu a hydrolyzátu. Taktiež má nízky obsah cukrov, a môže sa pochváliť dokonale vyváženou chuťou a krémovou konzistenciou.

78,95 €(39,18 €/ kg)
Doručenie zdarma
Môžete mať pondelok 29. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Recenzie

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Priemer z 1774 hodnotení
(1486 hodnotení)
(178 hodnotení)
(33 hodnotení)
(27 hodnotení)
(44 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Väčšina recenzií je veľmi pozitívna na Optimum Nutrition Whey Gold Standard. Zákazníci opakovane chvália jeho skvelú chuť v širokej škále príchutí, vynikajúcu rozpustnosť vo vode alebo mlieku a hladkú konzistenciu s minimálnym penením. Mnohí tiež uvádzajú dobrú stráviteľnosť, žiadne nafukovanie a lepšiu sýtosť, pričom niektorí hlásia viditeľné výsledky pri budovaní svalov alebo pri kontrole hmotnosti.

  • Vynikajúca rozpustnosť
    |
  • Skvelé čokoládové príchute
    |
  • Jednoduché trávenie
    |
  • Bez nafukovania
    |
  • Dobrá sýtosť
    |
  • Viditeľné výsledky

Vygenerované pomocou AI z 1774 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Георги П

Overený nákup
Bral som to predtým a teraz. Je to najkvalitnejší proteín na trhu a teda aj najobľúbenejší proteín. Nemám druhý názor! Cena je tu trochu lepšia, ale dodanie je 2-3 dni.
Najprínosnejšia kritická recenzia

Sami

Overený nákup
Po príchode boli produkty nájdené otvorené bez pečate.Neverte mi.Nie je ani možnosť ich vrátenia.Zlá skúsenosť.Neobjednávajte,ak sa nechcete nechať utrhnúť.
Podľa príchute

Recenzie slovenské (445)
Overené nákupy (1255)
Pozitívne (1681)
Negatívne (76)
Recenzie v ostatných krajinách (1329)
  • Andrej

    Neoverený nákup

    11. 5. 2015

    Ako tak zloženie a chut su dobre. Ako toto môžete pokladať za top, tak to nechápem :) amerika, slabšie testy na obsah škodlivín ... Nemá žiaden certifikát, ani ochrannú známku, napríklad CFM alebo CFI, napriek tomu sa snaží vyzerať ako top. Izolát je robený lacnou metódou z lacného koncentrátu. + kvantum aspartamu, acesulfámu a soli ... Ľudia asi vážne idú po chuti bezhlavo :) .. sa nečudujem, že hneď za tým sú scitec šity Onkologickému pacientovi odporúčam toto: AONE Extrapep HD 600g - srvátkové di- a tri- peptidy sladené je stéviou! k tomu netreba žiadne enzými! Apropo enzýmy - vy si myslíte, že to tam dávajú a je to plus :) ale robím v potravinárstve - a enzýmy sa dávajú len tam kde to treba - aby ste sa nedosrali
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • bratmmm

    Neoverený nákup

    10. 5. 2015

    Vyborne chuti a bez problemov sa rozpusta ci vo vode alebo v mlieku Je to najlepsi protein co som doteraz ochutnal. A nie je dovod spekulovat o dalsich moznostiach. Co potvrdzuje uz asi sedem oceneni co ziskal.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Jozef

    Neoverený nákup

    6. 5. 2015

    Chuť rocky road je užasná 5,5g BCAA a 4g glutaminu na davku Ľahko sa rozpúšťa, nezostane poňom v shakeri ani smietka Skvele vonia Super protein do diety, so spravnou stravou a týmto proteinom za 1,5 mesiaca 10kg dole a vyzerá to celkom slušne. Každý kto vraví že je to zlý protein tak ho asi ešte neskúsil.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • filip

    Neoverený nákup

    6. 5. 2015

    rozpustnosť+, nenafukuje, účinky by som hodnotil neskôr CHUŤ, nedostal som odmerku a tak používam tú ktorú som dostal od Scitec-u. oproti Weider GOLD WHEY 2000g a Scitec 100% WHEY PROTEIN 2350g(obe čokoláda) ktoré som mal pred tým je pre mňa chuť tohto proteinu sklamanie. Našťastie chuť je pre mňa druhoradá a dúfam že výsledky sa dostavia.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ivan

    Neoverený nákup

    5. 5. 2015

    kvalitný proteín, jeden z najlepších na trhu odporúčam tento proteín každému, kto chce na sebe pracovať a vedieť, že používa kvalitný proteín, z ktorého vás nenadúva ale kvôli tráviacim enzýmom práve naopak podporuje trávenie
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Imrich

    Neoverený nákup

    5. 5. 2015

    vsetko je top kupujem tento protein pravidelne a som nadmieru spokojny
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Pali

    Neoverený nákup

    3. 5. 2015

    + su: Kvalitu, zlozenie proteinu, chut, rozpustnost, placebo efekt :) Trosku vyssia cena v porovnani s inymi Ak peniaze nehraju velku ulohu pri rozhodovani, tak sa treba rozhodnut pre tento :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Erik

    Neoverený nákup

    1. 5. 2015

    rocky road , chut sa da, lahko sa rozmiesa v shakeri velmi silna aroma "vonia" mi to v izbe :/ celkovo to vyzera byt ok, vysledky zatial nie su nejak extremne viditelne ale kupil som to ako doplnok takze v pohode :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • marko

    Neoverený nákup

    26. 4. 2015

    najlepsia je vanilkova chut, aspon tak mi poradil jeden specialista v rakusku, ostatne su viac umele a nie su tak kvalitne...
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Gabriel

    Neoverený nákup

    19. 4. 2015

    SOM SPOKOJNY..VELMI DOBRE SA ROZPUSTA A UZ VIDIM VYSLEDKY :) ODPORUCAM
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili