Recenzie - 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition | GymBeam.sk Skip to main content

100% Whey Gold Standard je synonymom kvality a spoľahlivosti. Tento viaczložkový proteín kombinuje tri skvelé zdroje bielkovín vo forme srvátkového izolátu, koncentrátu a hydrolyzátu. Taktiež má nízky obsah cukrov, a môže sa pochváliť dokonale vyváženou chuťou a krémovou konzistenciou.

78,95 €(39,18 €/ kg)
Doručenie zdarma
Môžete mať štvrtok 25. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Recenzie

100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition

4.7
Priemer z 1763 hodnotení
(1477 hodnotení)
(177 hodnotení)
(33 hodnotení)
(26 hodnotení)
(44 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Väčšina recenzií je veľmi pozitívna na Optimum Nutrition Whey Gold Standard. Zákazníci opakovane chvália jeho skvelú chuť v širokej škále príchutí, vynikajúcu rozpustnosť vo vode alebo mlieku a hladkú konzistenciu s minimálnym penením. Mnohí tiež uvádzajú dobrú stráviteľnosť, žiadne nafukovanie a lepšiu sýtosť, pričom niektorí hlásia viditeľné výsledky pri budovaní svalov alebo pri kontrole hmotnosti.

  • Vynikajúca rozpustnosť
    |
  • Skvelé čokoládové príchute
    |
  • Jednoduché trávenie
    |
  • Bez nafukovania
    |
  • Dobrá sýtosť
    |
  • Viditeľné výsledky

Vygenerované pomocou AI z 1763 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Георги П

Overený nákup
Bral som to predtým a teraz. Je to najkvalitnejší proteín na trhu a teda aj najobľúbenejší proteín. Nemám druhý názor! Cena je tu trochu lepšia, ale dodanie je 2-3 dni.
Najprínosnejšia kritická recenzia

Sami

Overený nákup
Po príchode boli produkty nájdené otvorené bez pečate.Neverte mi.Nie je ani možnosť ich vrátenia.Zlá skúsenosť.Neobjednávajte,ak sa nechcete nechať utrhnúť.
Podľa príchute

Recenzie slovenské (444)
Overené nákupy (1255)
Pozitívne (1681)
Negatívne (76)
Recenzie v ostatných krajinách (1319)
  • Bea

    Neoverený nákup

    21. 1. 2016

    Milujem to! Zlatý štandard beriem len 2 roky! Ale skúšal som to veľakrát a nikdy som nebol sklamaný!! Koszi GymBeam je rýchly sallitaser a fantastický arer!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Mark

    Neoverený nákup

    14. 1. 2016

    Vyskúšal som ho na mnohých miestach a zatiaľ ma nesklamal :) Kvalita je v porovnaní s konkurenciou zďaleka najlepšia.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Norbert

    Neoverený nákup

    13. 1. 2016

    Bol som jediný, kto mal banánový nálev? Využil som záruku, nebol s tým problém.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ritus

    Neoverený nákup

    12. 1. 2016

    Všetko niečo chutné! Voda s mliekom súčasne! ľahko sa rozpúšťa!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Judita

    Neoverený nákup

    12. 1. 2016

    Kvalitny a chutny protein vyssej kategorie.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Majka

    Neoverený nákup

    11. 1. 2016

    Podľa mňa najlepší proteín vôbec a má vynikajúcu chuť! :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Hulk

    Neoverený nákup

    8. 1. 2016

    Vyskúšala som zatiaľ 3 z nich a všetky boli vynikajúce :) Vždy som však ochotná experimentovať s ingredienciami :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Agnes

    Neoverený nákup

    6. 1. 2016

    Mne osobne to nedalo a s riešením bolo veľa problémov.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Gergő

    Neoverený nákup

    3. 1. 2016

    Banán je môj obľúbený! Nie je to také intenzívne ako ostatné biele a nie je to ani také intenzívne!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Mariann

    Neoverený nákup

    1. 1. 2016

    Som s ním spokojný, používame ho len v tréningovej miestnosti. Skúšala som aj iné biele, ale táto má všetko.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili