100% MCT Oil Powder - GymBeam

100% MCT Oil Powder je ľahko stráviteľná prášková forma triglyceridov so stredne dlhým reťazcom (medium chain triglycerides). Sú výborným zdrojom energie vďaka ich schopnosti rýchlo sa metabolizovať. Pôsobia blahodárne na fyzický výkon a podporujú chudnutie. Využiť ich môžete aj ako prísadu pri pečení, varení či príprave vašich obľúbených fitness nápojov.

100% MCT Oil Powder - dodá vám energiu, podporí fyzický výkon, naštartuje chudnutie a nezaťaží trávenie

100% MCT Oil Powder je ľahko a rýchlo stráviteľná prášková forma triglyceridov so stredne dlhým reťazcom.Triglyceridy so stredným reťazcom (MCT) sú tuky, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kokosovom alebo palmojadrovom oleji. Narozdiel od triglyceridov s dlhým reťazcom sa ľahko vstrebávajú z gastrointestinálneho traktu, sú rýchlo metabolizované pečeňou a vďaka tomu sú výborným a najmä rýchlym zdrojom energie. To oceníte najmä pri vytrvalostných športoch ale aj pri náročných tréningoch. Postarájú sa tiež o zvýšenie fyzického výkonu a aktívne podporujú chudnutie, znižovanie cholesterolu a hladiny cukru v krvi. Navyše, zabezpečia správne fungovanie metabolizmu a bunkových funkcií. Sú vhodné aj pre ľudí, ktorí majú problémy s trávením, vďaka jeho rýchlej vstrebateľnosti. Využiť ich môžete aj ako prísadu pri varení, pečení či príprave vašich obľúbených fitness nápojov, kedy vám poslúžia ako rýchly zdroj energie so zníženým obsahom sacharidov.

100% MCT Oil Powder - GymBeam

Čo je MCT Olej?

MCT (Medium Chain Triglycerides) olej je unikátnou formou triglyceridov so stredne dlhým reťazcom, ktoré sa nachádzajú v kokosovom oleji, kravskom, kozom a materskom mlieku. MCT olej je vďaka svojim krátkym reťazcom ľahko vstrebávaný v gastrointestinálnom trakte a priamo metabolizovaný pečeňou. Vďaka schopnosti rýchlo sa metabolizovať je  MCT olej skvelou formou pre rýchle a efektívne dodanie energie.

100% MCT Oil Powder a jeho výhody

• prášková forma triglyceridov so stredne dlhým reťazcom
  • je ľahko a rýchlo stráviteľný
  • má výbornú vstrebateľnosť
  • je výborným zdrojom energie
  • má znížený obsah sacharidov
  • podporuje fyzický výkon
  • podporuje chudnutie
  • znižuje cholesterol a hladinu cukru v krvi
  • zabezpečuje správne fungovanie metabolizmu
  • je vhodný pre ľudí s tráviacimi ťažkosťami
  • môže sa použiť ako prísada pri varení, pečení a príprave nápojov

Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom z orechov (MCT), glukózový sirup, mliečna bielkovina, kyselina citrónová, estery mono a diglyceridov mastných kyselín.

Užite 10 g prášku (1 odmerka) 1-krát denne.

Nutričné hodnoty1 dávka (10 g)
Kalórie 76 kcal
Tuky 7,3 g
 z toho nasýtené 7,3 g
Sacharidy 1,5 g
 z toho cukry 0,26 g
Bielkoviny 1,2 g
Soľ 0,04 g
Upozornenie: Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčenú dennú dávku. Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučne.
Hlavná kategória Spaľovače tuku
Skupina príchute prírodná chuť
Vegetariánsky nie
Zmes číry
Forma práškový
Štítky produktu Discount 30%
Hlavná kategória Spaľovače tuku

Recenzie od zákazníkov 100% MCT Oil Powder - GymBeam
Prezeráte si:100% MCT Oil Powder - GymBeam

Vynikajúci produkt odporúčam

Balenie (g) Cena Špeciálna cena Skladom
250 g 9,95 € 7,95 €
pomer
dobrý den. Viete uviesť pomer kyselín C8 , C10 a ak je obsiahnuté aj ostatných? Lebo tento údaj je zásadný pri výbere MCT olejov pre zákazníka.Ďakujem.
pomer
Dobrý deŇ, jedná sa o štandardny pomer 70:30 kedy sa v malom mnozstve možu vyskystovat aj C6 a C12 avšak je to zanedbatelne

Zlozenie MCT
Zdravim, moja otazka smeruje k zlozeniu jednotlivych MCT v % zastupeni C6-C8 C10.

Mozno dalsia otazka znie, ci planujete predavat MCT C8 z kokosoveho oleja

Dakujem za odpoved
Zlozenie MCT
Dobrý deň, ďakujeme za otázku , MCT (Medium Chain Triglycerides) olej je unikátnou formou triglyceridov so stredne dlhým reťazcom, ktoré sa nachádzajú v kokosovom oleji, kravskom, kozom a materskom mlieku. MCT olej je vďaka svojim krátkym reťazcom ľahko vstrebávaný v gastrointestinálnom trakte a priamo metabolizovaný pečeňou. Vďaka schopnosti rýchlo sa metabolizovať je MCT olej skvelou formou pre rýchle a efektívne dodanie energie.
Zloženie:
Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom z orechov (MCT), glukózový sirup, mliečna bielkovina, kyselina citrónová, estery mono a diglyceridov mastných kyselín.

Vojtech, tím GymBeam