Recenzie - Arašidové maslo - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

Arašidové maslo zo 100 % arašidov si zamilujete vďaka jeho lahodnej orieškovej chuti a krémovej konzistencii. V zložení nenájdete žiadny pridaný cukor, soľ, palmový olej ani ďalšie zbytočné aditíva. Naopak, je skvelým zdrojom bielkovín, nenasýtených tukov a vlákniny. Pridajte si ho do obľúbenej kaše, dezertu alebo stavte na typické americké PB&J.

2,60 €(7,65 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať pondelok 22. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratórne testyRecenzie

Arašidové maslo - GymBeam

4.8
Priemer z 4843 hodnotení
(4250 hodnotení)
(334 hodnotení)
(120 hodnotení)
(53 hodnotení)
(69 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na 100 % arašidové maslo sú prevažne veľmi pozitívne, pričom väčšina zákazníkov vyzdvihuje výraznú arašidovú chuť, čistý zoznam ingrediencií bez pridania cukru a uspokojivú krémovú konzistenciu. Mnohí spomínajú prirodzené oddelenie oleja a že po premiešaní je všetko dokonalé. Niektorí zákazníci uvádzajú, že hladké alebo crunchy verzie sa hodia na rôzne preferencie. Menší podiel zdôrazňuje, že novšie balenie sa používa ťažšie a že občasné šarže môžu chutiť alebo vyzerať inak.

  • Výnimočne výrazná chuť arašidov
    |
  • Bez pridania cukru
    |
  • Krémovo-hladká konzistencia
    |
  • Prirodzené oddelenie oleja
    |
  • Jednoduché použitie po premiešaní
    |
  • Chrumkavá verzia s kúskami

Vygenerované pomocou AI z 4843 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Catalin R.

Overený nákup
aj keď je v skutočnosti tekutejší, ako hovoria moji predchádzajúci rečníci, chutí 100% po arašidoch a neobsahuje cukor (môžete ho ochutnať). V tradičnom obchode nájdete maximálne 85% arašidov (cukor a
Najprínosnejšia kritická recenzia

Tereza

Overený nákup
Objednávala som toto maslo pravidelne. Teraz mi prišlo nové balenie a nestačím sa čudovať. Mala som ešte zvyšok z predchádzajúceho balenia a videla som neskutočný rozdiel. 1.farba - tmavá, asi
Recenzie slovenské (1111)
Overené nákupy (4231)
Pozitívne (4704)
Negatívne (139)
Recenzie v ostatných krajinách (3732)
  • Jozef

    Neoverený nákup

    20. 8. 2016

    Jednoznacne najlespie maslo ake som mal a zaroven aj za najnizsiu cenu. Jedine minus, ze je silno navykove :D
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Lukas Luco

    Neoverený nákup

    17. 8. 2016

    100% Arasidy, vynikajuca chut, ziadne Ecka ani Stuzovace. Super konzistencia da sa miesat do tvarohu, pridat do proteinu atd, alebo len tak jest
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Kristián

    Neoverený nákup

    15. 8. 2016

    Zdravé maškrtenie sa môže začať! Nečakal som veľa od jedného masla, zatial som kupoval maslo v obyčajnom obchode no toto je neporovnateľné. Jemné, tekuté, nesladené, čísté natural maslo. Veľmi dobrá pomôcka na varenie.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Ivo

    Neoverený nákup

    13. 8. 2016

    Pure Penanut Butter, veľmi fajné :) Používam ako náhradu za sladké, namiesto nutelly atd. Ak sa nestíham najesť počas práce tak si šupnem pár lyžičiek tohto masla ako kompenzáciu stravy. Skúšal som si ho urobiť aj doma z nesolených arašidov, ale trvalo to strašne dlho a za ten bordel mi to nestojí. Radšej si objednávam štvrté balenie :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Vladimír

    Neoverený nákup

    6. 8. 2016

    Cvičeniu a zdravej vyzivnej strave sa venujem už zopár rokov a ako samouk neskôr aj certifikovaný tréner v kulturistyke a fitness viem aké sú pre nás proteíny a hlavne tuky dôležité. Z tohto pohladu je arasidove maslo ideálne. Najprv som kupoval masla po Lidloch a Kaufladoch, to bol ešte takzvaný "early years alebo dark age" v mojom stravovaní co sa týka arasidovoho masla. Trápilo ma ze to obsahuje prídavok kadečoho a hlavne palmových olej, toľko zatracovany a presnule škodlivý. Začal som hľadať na internete Bio 100% masla, ktoré sa cenou a zložením nedali porovnať s tými ktoré som konzumoval dovtedy. Tuhé, chutne, s kúskami šupiek, take aj take, všetky sa pohybovali v cenovej relácii od 15 do 20 aj viac EUR za kg. Potom som našiel stránku Gymbeam a ich arasidak so skvelou cenou, kde je háčik, myslel som si, sakra taká cena za kilo? Ale co už musím vyskúšať ak chcem vedieť co to je, objednávka samozrejme dorazila hneď na druhý deň, preto Gymbeam milujem. Poďme na samotné maslo, po otvorení smooth verzie ma prekvapila konzistencia. Prečo je to take riedke? Masla co som mal doteraz pred koncom som musel dobre ze nie so zbyjackou vyskrabavat s lámal som lyzice dychtiac po tej chuti, proste keď som dostal amok zravosti bolo to strašne. Ale toto nie, toto sa leje, leje sa ako anielsky vodopád v nebi, tečie, ta chuť tečie ako rieka ktorá spája nebo s peklom. Po prvom ochutnani sa Vám rozšíria zreničky, telom prebehne impulz elektrického prúdu, je to ako prvý sex, pocit pri ňom a ja som videl všetkých anielov a svätých. Vzniká okamžitá závislosť, ta sila je neskutočná a Vy ste v strede slnka, ta energia, uspokojenie a extáza je neopísateľná. Verzia crunchy je taká istá, len ju treba premiešať, premiesajte tie zlate nugety a stante sa pánmi vesmíru. Odporúčam oba, sú skvele a silne návykové za bezkonkurenčnú cenu Ďakujem
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Dzoky end Loky

    Neoverený nákup

    3. 8. 2016

    Vyvrcholenie v "papulke" len a len ODPORUCAM :-) Odomna ma 101%
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Katka

    Neoverený nákup

    27. 7. 2016

    Toto maslo je zatial najlepsie, ake som skusala. Chutovo aj konzistenciou vyborne. Objednala som aj mandlove, ale toto arasidove je lepsie, vyraznejsie a sladsie ako mandlove.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Stanka

    Neoverený nákup

    19. 7. 2016

    Toto maslo je u mňa topka super cena kvalita super úžasná chuť objednám opäť určite
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Marekh

    Neoverený nákup

    19. 7. 2016

    Je to vyborne maslo, mierne riedke, co mi osobne vyhovuje. chutne, nechybaju ani kusky arasidov - vyborna kupa. :) :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Martin

    Neoverený nákup

    11. 7. 2016

    objednat si tento produkt som chcel uz dlhsiu dobu a mrzi ma ze som sa k tomu dostal az teraz..pretoze toto je jednoznacne top! ziadne arasidove maslo ktore som doposial jedol sa nechyta.. urcite beriem aj nabuduce :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili