Recenzie - ZERO OMÁČKA kari - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content
Už len máš dopravu s SPS ZADARMO do boxov a výdajných miest.Nakúp teraz.

ZERO OMÁČKA kari je ideálna prísada na ochutenie vášho obľúbeného jedla. Neobsahuje žiadny tuk ani cukor, preto je vhodnou súčasťou diéty. Má sladko korenistú príchuť kari a výrazne žltú farbu. Vašej strave dodá neodolateľnú chuť a vôňu orientu.

Popis
Detail produktu
Laboratórne testy
Recenzie

ZERO OMÁČKA kari - GymBeam

4.6
Priemer z 195 hodnotení
(145 hodnotení)
(27 hodnotení)
(11 hodnotení)
(7 hodnotení)
(5 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Zákazníci túto omáčku na kari chvália najmä za výraznú, autentickú chuť kari, mierne pikantný záver a príjemnú vyváženosť, ktorá neochutí nadmieru umelo. Mnohí uvádzajú, že sa výborne hodí ako dresing, dip alebo rýchla poleva na ryžu, kuracie mäso, mäso, cestoviny a šaláty, pričom väčšine vyhovuje jej hladká a príjemná textúra. Celkovo je nálada veľmi pozitívna.

  • Autentická chuť kari
    |
  • Výrazná a chutná
    |
  • Mierne pikantný záver
    |
  • Bez umelej chuti
    |
  • Skvelá ako dip/dresing
    |
  • Dobrá konzistencia

Vygenerované pomocou AI z 195 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Andrea

Overený nákup
Omacka ma vyraznu a skvelu chut, neposobi ani velmi umelo, ani sa nezda ze by jej nieco chybalo. Za mna plnohodnotna nahrada normalnej kari omacky.
Najprínosnejšia kritická recenzia

Neli

Overený nákup
kari milujem a preto som hneď objednala avšak, chuť nič moc :/ kari muzu na všetky spôsoby ale toto mi teda veľmi nechutí. Neurazí ani nenadchne. Určite ju dopotrebujem ale už nekúpim :)
Recenzie slovenské (44)
Overené nákupy (175)
Pozitívne (183)
Negatívne (12)
Recenzie v ostatných krajinách (151)
  • Filip

    Overený nákup

    9. 3. 2021

    Výborná chuť, možno trochu horká, ale všetko ostatné je v poriadku
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Vlad

    Overený nákup

    22. 2. 2021

    Príchuť: kari
    Super dobrá chuť, veľmi podobné kari kupovanému inde, odporúčam.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Diana

    Overený nákup

    27. 1. 2021

    Príchuť: kari
    Nemôžem uveriť, že má nula kalórií, je to dobré!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Maggie

    Overený nákup

    15. 9. 2020

    Som maličko na rozpakoch, či sa nezmenila receptúra alebo kvalita výrobku. Prvý, ktorý som si kúpila, bol vynikajúci. Príjemná chuť karí, bola som naozaj nadšená. Ďalšie balenia, ktoré som si kúpila, mi už toľko nechutia, sú tak nejako príliš ostrá, kyslá, chuť je nevyvážená. Po zmiešaní so zeleninou, s jogurtom sa to našťastie celkom stráca, ale väčšie množstvo ich spoznať. Stále sa to jesť dá, pri varení to používam, ale tá chuť bývala oveľa príjemnejšia.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Kriszta

    Overený nákup

    11. 9. 2020

    Príchuť: kari
    GymBeam kari dresing kupujem vždy, pretože chutí najlepšie a cena je veľmi prijateľná. Neobsahuje žiadne kalórie, no má klasickú kari chuť. Jedávam ho s kuracím mäsom a ryžou, ale aj so šalátmi. Používam ho aj na varenie namiesto zmesi korenia, vďaka čomu je jedlo naozaj šťavnaté.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Peter

    Overený nákup

    31. 8. 2020

    Príchuť: kari
    Ak si chcete dochutiť mäso je to najlepšia voľba. Používam to najmä pri kuracom mäsku. :)
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Bianka

    Overený nákup

    26. 8. 2020

    Príchuť: kari
    Chutí veľmi dobre. Dá sa s ním všetko zhodiť. Väčšinou ho pridávam do šalátov, syrov, cestovín a rýb. Najradšej mám kari lososa, je jednoducho rajský. Milujem kari, ale toto je naozaj najlepšie. Aj keby obsahoval 1000 kalórií, kvôli chuti by som ho stále zjedol. Našťastie je bez kalórií.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • P.

    Overený nákup

    21. 8. 2020

    zloženie je fajn,ale od chuti som čakala trocha viac
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Daniel

    Overený nákup

    18. 8. 2020

    Príchuť: kari
    Keby som vedel viac o bezkalorických omáčkach, nekupoval by som ich v obchode, kde nie sú také dobré a majú stovky kalórií.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Adina

    Overený nákup

    16. 7. 2020

    Produkt dobrej chuti, jemne pikantný. Hodí sa v kombinácii s rybou alebo kuracím, morčacím. Konzistencia je príjemná.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili