Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tuniakové filety v olivovom oleji 120 g - Aveiro

Výrobca: Aveiro
Hodnotenie:
100 %

Tuniakové filety v olivovom oleji sú veľmi chutné a ľahko stráviteľné. Objavte absolútne novú chuť tuniaka pruhovaného, ktorého mäso je ručne spracované v rodinnej farme. Či už klasické tuniakové filety so šťavnatým pomarančom a kúskami škorice, so sušenými paradajkami, piri-piri papričkou alebo v mexickom šaláte - určite si nájdu svoje miesto v jedálničku každého gurmána.

Na sklade
Špeciálna cena   2,20 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

Filety z tuniaka pruhovaného v olivovom oleji s úžasnou chuťou, pôvodom z Portugalska z rodinnej farmy 

Filety z tuniaka pruhovaného, o ktorom je známe, že obsahuje omnoho menej ortute, čím sa stáva zdravším pre ľudský organizmus. Tieto filety sú veľmi chutné a ľahko stráviteľné, navyše sú obohatené o typickú vôňu a chuť olivového oleja.


filety z tuniaka v oleji aveiro


Objavte absolútne novú chuť tuniaka - ručne spracované filety z tuniaka pruhovaného v olivovom oleji s príchuťou pomaranča a škorice. Filety sú obohatené o silnú arómu šťavnatého pomaranča, doplnené o výraznú chuť škorice. Nejedná sa o žiadnu umelú chuť, práve naopak, v konzerve nájdete aj mesiačik pomaranča a celý kus škorice. Varianta obohatená o kúsky sušených paradajok a celú piri-piri papričku, ktorá pridáva príjemne ostrú chuť, spôsobuje príjemne jemný chuťový zážitok, ktorý je miestami vyvážený pálivou piri-piri papričkou. Lahodný mexický šalát s poctivými filetami tuniaka, kukuricou, fazuľkami, cibuľkou, olivovým olejom a trochou limetkovej šťavy pre arómu, s piri-piri papričkou, je veľmi chutný šalát, a navyše ľahko stráviteľný. Vyváženú chuť tvorí kombinácia kukurice, fazuliek a cibuľky, dokonalosť podčiarkuje aróma limetkovej šťavy.

 

Či už klasické tuniakové filety v olivovom oleji so šťavnatým pomarančom a kúskami škorice, so sušenými paradajkami či piri-piri papričkou alebo v mexickom šaláte - každá z týchto pochúťok si určite nájde svoje miesto v jedálničku nie jedného gurmána.

 

Filety z tuniaka v oleji a ich výhody

  • kúsky tuniaka pruhovaného
  • žiadna priemyselná výroba
  • ručne spracované produkty najvyššej kvality
  • z rodinnej farmy s tradíciou od roku 1928
  • výborná chuť
  • krajina pôvodu: Portugalsko

 

Zloženie

Príchuť s jablkami, sušenou paradajkou a piri piri papričkou: Filety z tuniaka pruhovaného (65%), olivový olej (18%), jablko (9%), sušená paradajka (6%), drvená chili paprička, soľ.

Príchuť s pomarančom a celým kúskom škorice: Filety z tuniaka pruhovaného (65%), olivový olej (24%), nechtík pomaranče (8%), škorica (2%), soľ.

Príchuť mexický šalát: Filety z tuniaka pruhovaného (35%), olivový olej (10%), zelenina v rôznych pomeroch (červená fazuľa (24%), sladká kukurica (24%), cibuľa (5%)), chili paprička, prírodná citrónová šťava, cukor, soľ.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (100 g)Olive oilMexican saladApple dried tomato & piri piriOrange & cinnamon
Energetická hodnota 702 kj / 167 kcal 508 kJ / 121 kcal 806 kj / 208 kcal 838 kJ / 201 kcal
Tuky 6,3 g 2,9 g 9,4 g 10,6 g
   z toho nasýtené tuky 0,9 g 0,5 g 1,3 g 1,6 g
Sacharidy 0 g 6 g 0 g 0 g
   z toho cukry 0 g 0,5 g 0 g 0 g
Biekoviny 27 g 16,4 g 24,9 g 25,1 g
Soľ 1 g 1,28 g 1,69 g 1,28 g
Recenzie od zákazníkov

Tuniakové filety v olivovom oleji 120 g - Aveiro

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tuniakové filety v olivovom oleji 120 g - Aveiro
Vaše hodnotenie

Príchuť

Product detail
Brutto váha kg
Netto váha kg
Výška cm
Šírka cm
Dĺžka cm
EAN
HS Code
Kategória
Otázky od zákazníkov

Tuniakové filety v olivovom oleji 120 g - Aveiro

Napíšte otázku
Napísať odpoveď