Recenzie - True Whey - GymBeam | GymBeam.sk Skip to main content

True Whey je dobre vstrebateľný proteín vo forme srvátkového koncentrátu s vysokým obsahom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Jedna porcia obsahuje až 23 g bielkovín podľa príchute a všetky esenciálne aminokyseliny, vrátane BCAA. Navyše vyniká skvelou stráviteľnosťou a využiteľnosťou v organizme.

31,95 €(31,95 €/ kg)
Zdarma pri nákupe nad 60,00 €
Môžete mať streda 24. 6.
Popis
Zloženie
Detail produktu
Laboratórne testy
Recenzie

True Whey - GymBeam

4.6
Priemer z 6675 hodnotení
(5136 hodnotení)
(855 hodnotení)
(275 hodnotení)
(157 hodnotení)
(228 hodnotení)

Skúsenosti zákazníkov:

Recenzie na tento srvátkový proteín sú prevažne pozitívne, pričom mnohí zákazníci vyzdvihujú chuť a najmä schopnosť ľahko sa miešať s vodou alebo mliekom; často uvádzajú, že nevznikajú hrudky a pena je nízka. Viacerí tiež spomínajú dobrú toleranciu a tráviaci komfort. Menšia časť používateľov uvádza, že niektoré príchute alebo šarže sa časom zmenili; niekoľkí uvádzajú menej príjemnú chuť, zhlukovanie alebo slabšie rozpúšťanie.

  • Vynikajúca chuť a aróma
    |
  • Jednoduché rozpúšťanie, bez hrudiek
    |
  • Dobré miešanie s vodou
    |
  • Nízka skúsenosť s penením
    |
  • Dobrá stráviteľnosť
    |
  • Silné celkové výsledky

Vygenerované pomocou AI z 6675 zákazníckych recenzií.

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Silviu

Overený nákup
Najlepší proteín na rumunskom trhu v pomere kvalita-cena s najhorším systémom uzatvárania, aký existuje. Nedá mi nenapísať recenziu už len z toho prostého faktu, že zatvárať obal je trápenie a to nie
Najprínosnejšia kritická recenzia

typa

Overený nákup
Téměř 2x větší cena za protein, to je vtip? Jste v tom začali prodávat zlato, či nějaký elixír na objem? Gymbeam pro mě byl jednička už jen z hlediska cena/kvalita, ovšem za tuhle cenu jako obyčejný
Podľa príchute

Recenzie slovenské (1345)
Overené nákupy (5397)
Pozitívne (6255)
Negatívne (409)
Recenzie v ostatných krajinách (5330)
  • Roman

    Overený nákup

    8. 11. 2021

    Príchuť: biela čokoláda malina
    Výborný protein.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Kryštof

    Overený nákup

    5. 11. 2021

    Nemám čo vytknúť, s proteínom som maximálne spokojný.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Lukáš

    Overený nákup

    3. 11. 2021

    Príchuť: čokoláda
    Super proteín na raňajky s vločkami kľudne aj do mlieka 70g vločky jedna odmerka proteínu cca 30g a 200-300ml mlieka riaden života budič. Skvelý ľahko sa rozmieša netreba ani šejker, nemal som s nim žiadne zažívacie problémi či som si ho robil do mlieka na raňajky alebo do vody po tréningu. Super, možno škoda toho sladidlá sú aj prírodnejšie ale môže byť.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Adam

    Overený nákup

    30. 10. 2021

    Príchuť: čokoláda kokos, čokoláda stévia, vanilka
    Výborná chuť. Parádne sa hodí do shaku s kefírom, po cvičení.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Alexandra

    Overený nákup

    27. 10. 2021

    Príchuť: čokoláda, čokoláda lieskový oriešok, biela čokoláda
    Vyskúšala som zatiaľ tri príchute. Čokoláda- výborná chuť, okamžitá rozpustnosť, nepení, takže sa dá hneď piť. Čokoláda-lieskový oriešok-na túto príchuť som sa tešila ale bola veľmi jemná, nevýrazná, rozpustnosť vynikajúca, nepenil. Biela čokoláda- chuť dobrá, výrazná, naozaj sladká, plávali tam kúsky bielej čokolády, rozpustnosť ako pri predchádzajúcich dvoch avšak to penenie...z toho som penila. Pol šejkru iba pena a trvalo aj 15 minút, kým zas klesla a dalo sa to piť. Po čase som si ho zarábala s predstihom ale už si viac túto príchuť neobjednám. Nepíšem to ako kritiku, skôr ako upozornenie.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Claudiu

    Overený nákup

    21. 10. 2021

    Dostal som tie s arašidovým maslom a sú vynikajúce. Používam ich ráno s ovsenými vločkami ako raňajky!
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • László

    Overený nákup

    17. 10. 2021

    Príchuť: čokoláda, čokoláda lieskový oriešok
    Cenovo patrí k tým lepším a je oveľa lepší ako jeho brat ISOWey.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Madalin

    Overený nákup

    15. 10. 2021

    .
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Jozo

    Neoverený nákup

    14. 10. 2021

    Príchuť: vanilka
    Výborne
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
  • Gergely

    Overený nákup

    12. 10. 2021

    Príchuť: biela čokoláda, vanilka stévia
    Kúpila som si bielu čokoládu a vanilkovú stéviu, obe boli chutné a nezaťažovali mi žalúdok.
    Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Otázky
Variácie produktu
Videorecenzie
Blog

Zákazníci si tiež dokúpili