Fitmark Tašky na jedlo a príslušenstvo

Tašky na jedlo a príslušenstvo od výrobcu Fitmark je kategória, v ktorej nájdete praktické fitness doplnky rôznych tvarov, veľkostí a materiálov. Ide o tašky, ktoré vám uľahčia krabičkovanie a pomôžu mať adekvátnu dávku kalórií vždy pri sebe. Či už je vašim cieľom schudnúť alebo nabrať svaly.

Zobraziť viac

Kategória tašky na jedlo a príslušenstvo obsahuje:

• Klasické tašky na jedlo ideálne do práce, školy alebo na cesty, kde oceníte ich veľkorysý úložný priestor na dózy, príbor, šejker či fľašu s vodou. Niektoré z nich obsahujú aj vlastné gélové vrecká, ktoré im ponúkajú podobné výhody, ako majú termotašky či chladiace tašky, pretože udržia optimálnu teplotu vašich pokrmov.
  • Plátené eko tašky s minimalistickým dizajnom a šikovnými funkciami, ako vrecká či magnetické cvoky. Sú ideálne ako nákupné tašky alebo alternatíva ku kabelkám, ktorá odnesie podstatne viac vecí a dá sa zavesiť na rameno. Ocení ich každý, kto chce mať pri sebe vždy praktickú tašku a nie je fanúšikom jednorázových plastových či papierových riešení.
  • Samostatné dózy na jedlo veľkostne vhodné do väčšiny tašiek. Ich výhodou je kvalitné tesnenie a odolnosť, ktorá sa postará o to, aby sa vám pokrmy nevyliali či nevysypali. Tieto dózy vám zabezpečia, aby ste mali svoj obed, večeru, olovrant či desiatu vždy so sebou. Vybrať si môžete plastový, nerezový aj sklenený variant.
  • Gélové vrecká a kuchynské príslušenstvo, kde nájdete praktické hot-cold vrecko, ktoré sa hodí do tašky na jedlo a pomôže udržať vaše jedlá teplé alebo studené čo najdlhšie. Potom si ich môžete vychutnať vďaka cestovnej sade príborov v praktickom puzdre, kde nechýba lyžica, vidlička či nôž. Samozrejmosťou je aj silikónové vrecko na potraviny, ktoré uschová rôzne suroviny a nestratí sa ani ako všestranné kuchynské vrecko.

Vyberte si z našej ponuky tašiek na jedlo, kde nájdete aj rôzne jedálenské príslušenstvo na cesty.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.