Spaľovač tukov Thermo Shape 2.0 - Activlab

Výrobca: ActivLab

Thermo Shape 2.0 je komplexný spaľovač tuku, ktorý stimuluje termogenézu, zvyšuje rýchlosť metabolizmu, a teda intenzívnejšie a rýchlejšie pomáha spaľovať tuk. Thermo Shape je inteligentný spaľovač tuku, ktorého starostlivo vybrané účinné látky podporujú spaľovanie kalórií aj počas odpočinku.

Thermo Shape 2.0 - komplexný spaľovač tuku s bezpečnou receptúrou

Thermo Shape 2.0 je komplexný spaľovač tuku, ktorý obsahuje špeciálne vybraný súbor účinných látok. Tieto látky v tele stimulujú termogenézu, zvyšujú rýchlosť metabolizmu, a teda intenzívnejšie a rýchlejšie pomáhajú spaľovať uložený tuk. Thermo Shape je inteligentný spaľovač tuku, ktorý podporuje spaľovanie kalórií aj počas odpočinku. Tento komplexný doplnok výživy obsahuje starostlivo vybrané účinné látky, a ich cieľom je zvýšiť produkciu tepla, čím sa telo rýchlejšie zbaví aj nežiaducich kilogramov.

thermo shape

Aké účinné zložky obsahuje?

• L-karnitín, ktorý hrá dôležitú úlohu pri spaľovaní mastných kyselín v tele. Umožňuje zvýšiť spaľovanie tukov počas aeróbneho tréningu.
  • Extrakt z horkého pomaranča, ktorý obsahuje účinné látky urýchľujúce látkovú výmenu, znižuje chuť do jedla a zvýšuje využívanie mastných kyselín v energetickom metabolizme.
  • Extrakt zo zeleného čaju, ktorý podporuje termogenézu, vďaka ktorej  sa zvyšuje spaľovanie tukov.
  • EGCG, silný antioxidant, 100-krát silnejší ako vitamín C.
  • Kofeín, ktorý stimuluje psychologicky, ale tiež prispieva k využívaniu tuku ako energie.
  • Extrakt z Garcinia cambogia, ktorý obsahuje kyselinu znižujúcu ukladanie telesného tuku a zároveň chráni svalové tkanivo. Táto kyselina tiež znižuje chuť k jedlu.
  • L-Tyrozín, pôsobí ako stimulant nervového systému. Zlepšuje duševnú jasnosť, zlepšuje náladu, znižuje únavu a stres.
  • Čierne korenie, obsahuje zložky zvyšujúce produkciu tepla a vstrebávania ďalších účinných látok z gastrointestinálneho traktu.
  • Cayenne Pepper, podporuje termogenézu.
  • Chróm, účinne znižuje chuť k jedlu a tiež pomáha telu metabolizovať uhľohydráty efektívne.

Výhody

• vyvinutý pre ľudí, ktorí sa chcú rýchlo zbaviť zbytočného tuku
  • stimuluje termogenézu
  • zvyšuje rýchlosť metabolizmu
  • inteligentný spaľovač tuku
  • účinne napadne uložený tuk, zintenzívni výrobu tepla v tele
  • zvyšuje spaľovanie kalórií aj v pokoji
  • urýchľuje látkovú výmenu v tele, zvýšenie využitia tukov ako zdroja energie
  • zvyšuje energiu, čím umožňuje dlhšie fyzické zaťaženie

L-karnitín, extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis), extrakt z horkého pomaranča (Citrus aurantium), kofeín, extrakt z Garcinia Cambogia, protihrudkujúca látka E470b- stearan horečnatý, L- tyrozín, Kayenské korenie, extrakt z čierneho korenia (Pipper nigrum), regulátor kyslosti – kyselina citrónová, chróm pikolinát, zloženie obalu: celulóza, farbivo E 171. Produkt môže obsahovať stopy sóje, pšenice a orechov.

Nutričné hodnoty1 dávka (3 kaps)
L-karnitín 300 mg
Extrakt z horkého pomaranča 300 mg
Extrakt zo zeleného čaju 200 mg
   z toho EGCG 90 mg
Kofeín 200 mg
Extrakt z Garcinia Cambogia 150 mg
   z toho HCA 90 mg
L-tyrozín 100 mg
Kajenské korenie 100 mg
   z toho kapsaicín 0,3 mg
Extrakt z čierneho korenia 5 mg
   z toho piperín 4,7 mg
Chróm 40 mcg

Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy a starších ľudí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu pestrej stravy . Produkt môže obsahovať stopy sóje, mlieka, pšenice a orechov. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Pozor obsahuje kofeín – pri užívaní výrobku odporúčame neužívať ďalšie produkty, ktoré obsahujú kofeín.

Hlavná kategória Termo spaľovače
Skupina príchute prírodná chuť
Kapsule 180 kaps.
Bez GMO nie
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Štítky produktu Discount 25%
Hlavná kategória Termo spaľovače

Recenzie od zákazníkov Spaľovač tukov Thermo Shape 2.0 - Activlab
Prezeráte si:Spaľovač tukov Thermo Shape 2.0 - Activlab

Dodanie na jednotku na druhý deň doma. Účinok je viditeľný, na tréningu sa potím a pri úprave stravy sú viditeľné výsledky. Pred tréningom si dám dve a účinok sa dostavil.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
180 kaps. 12,95 € 10,95 €
Očakávame 30. 6. 2022
90 kaps. 8,95 € 6,95 €
davkovanie
Mam brať 2 kapsule naraz pred hlavným jedlom ?
možem použivať pred treningom ?
davkovanie
Dobrý deň, odporúčané dávkovanie je: 3 kapsule denne: 1 kapsula 30-60 minút pred raňajkami a 2 kapsule 30-60 minút pred jedlom.
V prípade, že Vám robí užívanie na lačno komplikácie, pokojne môžete 2 tablety pred hlavným jednom a 1 pred tréningom.

Otázka
Dobrý deň. Je vhodné užívať spaľovač aj počas menštruácie? Treba ho vysadiť keď cítim bolesť v podbrušku?
Otázka
Dobrý deň, termogénny spaľovač sa viaže na fyzickú aktivitu, ak teda dokážete absolvovať plnohodnotný fyzický tréning, je možné užívať aj spaľovač.

Ladislav, team GymBeam
Dagmar Kovalova
Dobrý deň môže sa k tomuto produktu pridať ešte synefrin pre zlepšenie účinku?
Dagmar Kovalova
Dobrý deň, doplnok môžete kombinovať so synefrínom.

užívanie
dobrý deň , možem tento spaľovač užívať s Chitosanom?
užívanie
Dobrý deň, áno, môžete kombinovať tento spaľovač s Chitosanom.

Ladislav, team GymBeam
Vysoký tlak
Dobrý deň prajem , môžem Thermo Shape 2.0 používať aj keď beriem tabletky na vysoký krvný tlak ?
Vysoký tlak
Dobrý deň, pokiaľ máte problémy s tlakom, odporúčame sa poradiť najprv s lekárom.

Položky 1 až 5 z celkového počtu 8