Spaľovač tukov Lipo 6 Rx 60 kaps - Nutrex

Výrobca: Nutrex
Hodnotenie:
20 %

LIPO 6 Rx je nový a extra silný spalovač tukov - vylepšená verzia najpredávanejšieho spaľovača Lipo 6. Obsahuje len plne skúmané ingredience, medzi ktoré patrí aj prírodná zložka Teacrine™. Vďaka nej spaľovač nepodporuje len chudnutie, ale ponúka aj dlhotrvajúcu dávku energie. Spaľovač je na báze termogénezy a je doplnený aj o nový CO2 extrakt zo zázvoru na elimináciu ukladania tukov.

Špeciálna cena   31,95 € Bežná cena:   35,95 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom
 

Lipo 6 Rx - nový a extra silný spaľovač tukov, ktorý okrem chudnutia podporuje aj zvýšenie energie

LIPO 6 Rx je nový, silný spalovač tukov s prírodnou zložkou Teacrine™, ktorá funguje telu prirodzenými metabolickými procesmi, aby ich pripravila na dlho trvajúcu energiu bez odrovnania. Zvyšuje duševnú vyrovnanosť a pozitívnu náladu. Produkuje silnú termogenézu, čo podporuje redukciu hmotnosti.

 

Lipo 6 Rx

 

V produkte je pridaný nový CO2 extrakt zo zázvoru na eliminovanie oxidácie prebytočného tuku, preto sa tuk neukladá. Nová vlastnosť CO2 extraktu zo zázvoru je, že sa stáva efektívnejším pri opakovanom užívaní, keďže sa zvyšuje jeho citlivosť. Nový Lipo 6 Rx je zložením kvalitný spaľovač tuku, ktorý obsahuje preverené a plne preskúmané ingrediencie. Pomôže vám dosiahnuť vaše ciele a vyformovať postavu.

 

Lipo 6 Rx a jeho výhody:

  • silný a účinný spaľovač tuku
  • podporuje rýchly úbytok hmotnosti
  • podporuje silu a sústredenie
  • klinicky testovaný TEACRINE™
  • obsahuje iba plne skúmané ingrediencie

 

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu ráno a jednu poobede. Nekonzumujte s jedlom, alebo minimálne 1 hodinu pred jedením. Neužívajte 6 hodín pred spánkom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
LIPO-6® Rx WEIGHT LOSS SUPPORT
DMAE Bitartrát 150 mg
Kamélia Kutcha (ako TeaCrine®) 100 mg
N-Acetyl-L-Tyrozín 100 mg
Di-kofeín malát (ako Infinergy™) 100 mg
Bezvodý kofeín 100 mg
zrnká Raja (semeno) 50 mg
Extrakt z koreňa zázvoru CO2 (koreň) 20 mg

 

Ďalšie zložky

Glycerín, čistená voda, Hypromelóza, Titán.

 

Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Dodržiavajte odporúčané dávkovanie.

Recenzie od zákazníkov

Spaľovač tukov Lipo 6 Rx 60 kaps - Nutrex

Write Your Own Review
Prezeráte si:Spaľovač tukov Lipo 6 Rx 60 kaps - Nutrex
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 35,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 60 kaps