Iontový nápoj ReHydrate - GymBeam

Hodnotenie:
96 % of 100
96 % (179)
Výrobca: GymBeam

Iontový nápoj ReHydrate je ideálny na podporu optimálnej hydratácie a doplnenie vybraných vitamínov, minerálnych látok i aminokyselín pri vytrvalostnom či intenzívnom výkone. Tento koncentrovaný hypotonický športový nápoj navyše vďaka obsahu horčíka prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Jeho lahodnú osviežujúcu chuť si zamilujete.

Skladom
14,95 €

Iontový nápoj ReHydrate pomôže s hydratáciou a doplnením vitamínov i minerálnych látok pri intenzívnom športovom výkone či počas aktivity v horúcom počasí 

Iontový nápoj ReHydrate je osviežujúci koncentrovaný drink s obsahom vybraných vitamínov, minerálnych látok, L-glutamínu, taurínu a L-karnitínu. Ide o hypotonický športový drink, ktorý je vďaka svojej rýchlej vstrebateľnosti ideálny na hydratáciu a dodanie dôležitých živín počas náročného športového výkonu. Elektrolyty, ako je obsiahnutý horčík, vápnik, draslík a sodík sa totiž bežne strácajú pri intenzívnej či vytrvalostnej aktivite potením, a preto je potrebné ich doplniť. Keďže ide o koncentrovanú zmes týchto látok, je potrebné riediť ho s vodou. Môžete si ho dopriať pred fyzickým výkonom, počas záťaže alebo až po nej v čase regenerácie. 

 

Každá z obsiahnutých látok má v koncentráte svoju špecifickú rolu. Vápnik a horčík hrajú významnú úlohu pri látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, zatiaľ čo horčík prispieva aj k zníženiu vyčerpania a únavy. Športovci zároveň ocenia úlohu horčíka v normálnej funkcii svalov či syntéze bielkovín. Draslík navyše pomáha so starostlivosťou o svaly, zatiaľ čo horčík a vápnik sú potrebné pre udržanie zdravých kostí a zubov. Všetky tieto látky tak pomáhajú s celkovou starostlivosťou o vitalitu organizmu, ako aj jeho celkovú pohodu a regeneráciu, obzvlášť pri intenzívnych tréningoch. 

 

Spomínané účinky sú doplnené o benefity vitamínov a ďalších látok. Aj vitamíny B6, B12 a B3 sú totiž potrebné pre správnu látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie a zároveň prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania. Navyše sa podieľajú na správnom fungovaní nervového systému a psychiky. Samotný vitamín B6 oceníte kvôli jeho úlohe v látkovej premene bielkovín a glykogénu či fungovaní imunity. 

 

Iontový nápoj ReHydrate - GymBeam

 

Okrem spomínaných vitamínov a minerálnych látok nájdeme v nápoji aj ďalšie funkčné zložky. Obsiahnutý L-karnitín sa prirodzene nachádza v ľudskom tele a používa sa ako doplnok v prípade, že chceme chudnúť a spaľovať tuk. Jeho úlohou je prenos mastných kyselín do mitochondrií cez mitochondriálnu membránu, kde sú následne spálené a premenené na energiu. Prirodzenou súčasťou ľudských tkanív, a to konkrétne svalovej hmoty, je aj L-glutamín. Počas záťaže však dochádza k zníženiu jeho hladiny, preto je pre športovcov výhodné prijímať ho v dostatočných množstvách. Túto dvojicu funkčných látok dopĺňa neesenciálna aminokyselina taurín. Tá je častou súčasťou energetických nápojov, ktorých úlohou je povzbudiť našu fyzickú a psychickú výkonnosť.

 

Nápoj ReHydrate je vhodný pre športovcov, ktorý sa venujú vytrvalostným a intenzívnym aktivitám, ako je napríklad silový tréning, crossfit či HIIT. Ocenia ho však aj ostatní aktívni ľudia, ktorí potrebujú doplniť hydratáciu a živiny napríklad počas dlhého cyklistického výletu či náročnej turistiky. Nápoj je tiež vhodný pri aktivitách v horúcom počasí, kedy sa bežne nadmerne potíme a strácame tak minerálne látky a tekutiny. 

 

Pre jednoduché a pohodlné dávkovanie odporúčame využiť našu dávkovaciu pumpu.

 

Iontový nápoj Rehydrate a jeho výhody

 • je hypotonický nápoj
 • obsahuje vybrané vitamíny, minerálne látky, taurín, L-karnitín a L-glutamín
 • má skvelú osviežujúcu chuť
 • ide o koncentrovanú zmes látok, ktorú je potrebné riediť s vodou
 • je ideálny na rýchlu hydratáciu
 • rýchlo sa vstrebáva
 • prispieva k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
 • podieľa sa na znížení únavy a vyčerpania
 • prispieva k správnej funkcii svalov a syntéze bielkovín
 • podieľa sa na udržaní zdravých kostí
 • prispieva k správnej funkcii nervového systému a psychiky
 • podieľa sa na správnej funkcii imunity
 • je ideálny pri intenzívnych vytrvalostných aj silových športoch
 • hodí sa aj pri aktivitách v horúcom počasí
 • hodí sa pred športovým výkonom, počas neho, ako aj v čase regenerácie

 

Zloženie

Citrón limetka: Invertný cukor, čistená voda, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurín, dihydrogénfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), konzervačná látka (sorban draselný), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín).

Pomaranč: Invertný cukor, čistená voda, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurín, dihydrogénfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), konzervačná látka (sorban draselný), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), farbivá (karotény, beta-apo 8¨- karotenal).

Ružový grep: Invertný cukor, čistená voda, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurín, dihydrogénfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), konzervačná látka (sorban draselný), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), farbivá (karmín, zeleninový a ovocný koncentrát).

Jahoda: Invertný cukor, čistená voda, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurín, dihydrogénfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), konzervačná látka (sorban draselný), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), farbivá (zeleninový a ovocný koncentrát).

Mojito: Invertný cukor, čistená voda, kyselina citrónová, maltodextrín, prírodná aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurín, dihydrogénfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), konzervačná látka (sorban draselný), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín).

Višňa: Invertný cukor, čistená voda, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurín, dihydrogénfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), konzervačná látka (sorban draselný), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), farbivá (karmín, zeleninový a ovocný koncentrát).

Zelený čaj a limetka: Invertný cukor, čistená voda, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám k, sukralóza), glutaman sodný, chlorid draselný, taurín, dihydrogénfosforečnan draselný, vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), konzervačná látka (sorban draselný), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), farbivá (ovocný a rastlinný koncentrát).

Tropic: Invertný cukor, čistená voda, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám k, sukralóza), glutaman sodný, chlorid draselný, taurín, dihydrogénfosforečnan draselný, vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), konzervačná látka (sorban draselný), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), farbivá (karotény, beta-apo 8¨- karotenal).

Lesné ovocie: Invertný cukor, čistená voda, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám k, sukralóza), glutaman sodný, chlorid draselný, taurín, dihydrogénfosforečnan draselný, vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), konzervačná látka (sorban draselný), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), farbivá (karmín, zeleninový a ovocný koncentrát). 

Marhuľa: Invertný cukor, čistená voda, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám k, sukralóza), glutaman sodný, chlorid draselný, taurín, dihydrogénfosforečnan draselný, vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), konzervačná látka (sorban draselný), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), farbivá (karotény, beta-apo 8- karotenal). 

 

Dávkovanie

Pridajte 7,7 ml  koncentrátu do 5 dcl vody alebo 15,4 ml koncentrátu do 1 litra vody (pomer roztoku 1:65).

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 100 ml 15,4 ml *RI 15,4 ml
Energetická hodnota 1510 kJ / 355 kcal 233 kJ / 55 kcal 3 %
Tuky 0,0 g 0,0 g 0 %
  - z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g  0,0 g 0 %
Sacharidy 76,5 g 11,8 g 5 %
   - z toho cukry 66,5 g 10,2 g 13 %
Bielkoviny 2 g 0,31 g 1 %
Soľ 1,50 g 0,23 g 4 %
L-Karnitín 1000 mg 154 mg -
L-Glutamín 500 mg 77 mg -
Taurín 500 mg 77 mg -
Vitamín B3 48 mg 7,4 mg 46 %
Vitamín B5  72 mg 11,1 mg 185 %
Vitamín B6  4,2 mg 0,6 mg 43 %
Vitamín B12  30 μg 4,6 μg 184 %
Sodík 600 mg 92,4 mg -
Draslík 125,5 mg 46,2 mg %
Vápnik 200 mg 30,8 mg 4 %
Horčík 270 mg 41,6 mg 11 %
Fosfor 100 mg 15,4 mg 2 %

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste mimo slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Detail produktu
EAN 8586022212215
Vyrobené v EU
Hlavná kategória Iontové nápoje
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy áno
Vegetariánsky áno
Vegánsky nie
Zmes zmes
Forma tekutý
Právna kategória výrobku výživový doplnok
Štítky produktu Discount 36%
Skupina príchute ovocie
HS kód 21069098: --- Ostatné
Výška 22.00 cm
Šírka 8.50 cm
Dĺžka 8.50 cm
Brutto váha 1.44 kg
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO áno
Počet kusov v balení 8 ks
Počet kusov na palete 480 ks
Netto váha 1.00 kg
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Ostatné kategórie Nápoje
Ponuka pre fitness centrá
Podpora regenerácie
Zlepšenie športového výkonu

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Iontový nápoj ReHydrate - GymBeam
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Iontový nápoj ReHydrate - GymBeam
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

96 %
96 %
Priemer z 179 hodnotení

Celkové hodnotenie overených nákupov

98 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100 %
Pri jemne zvýšenom dávkovaní došlo k laxatívnym účinkom, pre menej vzdelaných prehnalo ma ako za mlada. Každopádne príchuť zelený čaj s limetkou bola veľmi príjemná a osviežujúca. V konečnom dôsledku som teda za cenu jedného produktu mal 2 účinky, takže vrelo odporúčam.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

40 %
Okolo lesneho ovocia to ani neslo, a definovat samotnu chut viem len jednym slovom...umelost. Ale zaujimavy je pocit po chvilke, chutove bunky si zvyknu a zvyknem si bravat 0.5l na cestak na vacsie etpay a v pohode ho vypijem...nesmadi po nom tak, nie je extremne sladky, lepivy a pod, celkom sa da. Ktovie ako su na tom ostatne prichute, ktore asi neochutnam nikdy v zivote, kedze aj po roku mam stale 3/4 flase a asi to neminiem do konca zivota. Ako + davam, ze na pol litra napoja staci naozaj mizive mnozstvo koncentratu.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
marhuľa
(5) 
84%
16,95 € 14,95 €
Skladom
lesné ovocie
(14) 
71%
16,95 € 14,95 €
Skladom
citrón limetka
(60) 
97%
16,95 € 14,95 €
Skladom
mojito
(21) 
93%
16,95 € 14,95 €
Skladom
pomaranč
(32) 
96%
16,95 € 14,95 €
Skladom
ružový grapefruit
(41) 
97%
16,95 € 14,95 €
Skladom
višňa
(24) 
89%
16,95 € 14,95 €
Skladom
jahoda
(36) 
4498%
16,95 € 14,95 €
Skladom
tropical
(10) 
90%
16,95 € 14,95 €
Skladom
zelený čaj s limetkou
(12) 
83%
16,95 € 14,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď