Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Iontový nápoj ReHydrate 1000 ml - GymBeam + darček

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
98 %

ReHydrate je športový hypotonický nápoj s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami, ktorý vás nabije energiou na náročný tréning. Doplní nevyhnutné látky pre udržanie výkonnosti, znižuje riziko svalovej horúčky a podporuje aj regeneráciu. Z koncentrátu ReHydrate pripravíte až 65 l chutného nápoja. 

 

Váš obľúbený iontový nápoj Rehydrate teraz s energetickým gélom ABE Ultimate Pre-Workout Gel! Navyše, príchuť gélu si vyberiete sami v košíku. Akcia sa nevzťahuje na veľkoobchodných zákazníkov.

 
Špeciálna cena   8,95 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

ReHydrate - športový hypotonický nápoj plný vitamínov, minerálov a aminokyselín, ktorý vás nabije energiou a výborne hydratuje

ReHydrate je športový hypotonický nápoj s vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami L-Karnitín, Taurín a L-Glutamín, ktorý vás nabije energiou na náročný tréning. Vďačí za to sacharidom s vysokou glykemickou hodnotou, ktoré sú pripravené zabezpečiť dávku energie pre svaly. Z koncentrátu ReHydrate pripravíte až 65 l chutného nápoja.

 

rehydrate

 

Náš organizmus stráca v dôsledku potenia tekutiny, vitamíny a minerály, čo samozrejme, vplýva na našu výkonnosť. Pomocou ReHydrate doplníte všetky nevyhnutné látky pre udržanie vášho výkonu, navyše, jeho obsah vitamínov a minerálov znižuje riziko vzniku svalovej horúčky a podporuje regeneráciu.


V porovnaní s izotonickými nápojmi, ktoré sú určené na špecifické situácie a môžu tvoriť len veľmi malú časť tekutín prijatých počas dňa, ReHydrate je hypotonický (hopoosmolálny), a tým poskytuje neobmedzenú konzumáciu nápoja - pred fyzickou záťažou, počas tréningu, ako aj v období zotavovania. Nápoj je energetický a mineralizovaný, spĺňa požiadavku fyziologicky správneho pomeru základných minerálov- sodíka, draslíka, horčíka a fosforu.


ReHydrate je určený na:

 • efektívnu hydratáciu organizmu
 • doplnenie energie a podporu výkonnosti
 • doplnenie minerálnej rovnováhy
 • podporu regenerácie po tréningu
 

Jeho efektívne zložky

ReHydrate obsahuje horčík pre priaznivú činnosť svalstva, nervovej sústavy a srdca. Ten sa podieľa tiež na metabolizme energie, syntéze svalových bielkovín a je aktivátorom mnohých enzýmov zodpovedných pri metabolizme sacharidov a tukov. Vápnik sa podieľa na aktivácii rady enzýmov, ktoré umožňujú uvoľňovanie energie obsiahnutej v ATP, a ovplyvňuje tiež neuromuskulárny prenos. Sodík je veľmi dôležitý pre aktívnych ľudí, pretože sa v dôsledku potenia stráca, a to môže viesť k poruchám rovnováhy vody a elektrolytov, svalovým kŕčom, slabosti a zníženiu výkonu. Vplýva tiež na termoreguláciu a acidobázickú rovnováhu. Draslík sa taktiež vylučuje potom z tela, avšak spolu so sodíkom sa podieľa na zachovaní správneho osmotického tlaku telových tekutín, podporuje normalizáciu rovnováhy vody a elektrolytov. Podporuje fungovanie obehovej sústavy, pomáha znížiť katabolizmus svalov a podporuje regeneráciu. Vitamíny skupiny B sú dôležité pre energetický metabolizmus. Taurín pomáha znižovať krvný tlak a podporuje stimuláciu tela aj mysle. L-karnitín podporuje srdcovú a mozgovú činnosť, ako aj využívanie tukového tkaniva ako zdroja energie. L-glutamín je vynikajúcim prostriedkom pre nárast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty.


ReHydrate a jeho výhody

 • chutný hypotonický športový nápoj
 • hydratuje organizmus pri fyzickej aktivite i mimo nej
 • optimálne nahrádza stratené telesné tekutiny a elektrolyty
 • dopĺňa energiu a povzbudzuje myseľ
 • obsahuje sacharidy s vysokým glykemickým indexom
 • podporuje výkonnosť a regeneráciu
 • obsahuje vitamíny skupiny B a kvalitnú dávku minerálov
 • obsahuje aj aminokyseliny, a to Taurín, L-karnitín a L-glutamín
 • podporuje metabolizmus a stimuluje telo
 • je vhodný na konzumáciu pred, počas a po tréningu
 

Zloženie

Lemon Lime: invertný sirup, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid sodný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám draselný), L-glutamín, chlorid draselný, taurín, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), kyselina pantoténová, konzervačné látky (sorbát draselný), nikotínamid, kyanokobalamín, pyridoxín HCl, riboflavín, tiamín HCl.

Orange: invertný sirup, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid sodný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám draselný), L-glutamín, chlorid draselný, taurín, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), kyselina pantoténová, konzervačná látka (sorbát draselný), nikotínamid, kyanokobalamín, pyridoxín HCl, riboflavín, tiamín HCl, farbivo (beta-karotén, apokarotenal).

Pink Grep: invertný sirup, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid sodný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám draselný), L-glutamín, chlorid draselný, taurín, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), kyselina pantoténová, konzervačná látka (sorbát draselný), nikotínamid, kyanokobalamín, pyridoxín HCl, riboflavín, tiamín HCl, farbivo (beta karotén, karmín).

Strawberry: invertný sirup, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), maltodextrín, aroma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid sodný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám draselný), L-glutamín, chlorid draselný, taurín, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), kyselina pantoténová (vápnik-D-pantotenát), konzervačná látka (draslík sorbát), nikotínamid, kyanokobalamín, pyridoxín HCl, riboflavín, tiamín HCl, farbivo (rastlinné a ovocné koncentráty)

Mojito: invertný sirup, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), maltodextrín, prírodná aroma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid sodný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám draselný), L-glutamín, chlorid draselný, taurín, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), kyselina pantoténová (vápnik-D-pantotenát), konzervačná látka (draslík
sorbát), nikotínamid, kyanokobalamín, pyridoxín HCl, riboflavín, tiamín HCl

Sour Cherry: invertný sirup, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), maltodextrín, aroma, citrát horečnatý, laktát vápenatý, chlorid sodný, L-karnitín, sladidlo (acesulfám draselný), L-glutamín, chlorid draselný, taurín, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), kyselina pantoténová (vápnik-D-pantotenát), konzervačná látka (draslík
sorbát), nikotínamid, kyanokobalamín, pyridoxín HCl, riboflavín, tiamín HCl, farbivo (rastlinné a ovocné koncentráty)

 

Dávkovanie

Zmiešajte 7,7 ml koncentrátu a 500 ml vody. Užívajte pred, počas a po tréningu. Z 1 l koncentrátu pripravíte až 65 l nápoja.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty100 ml
Energetická hodnota1510 kJ / 355 kcal
Bielkoviny2 g
Sacharidy76,5 g
 z toho maltodextrín10 g
Tuky0 g
 z toho nasýtené tuky0 g
Soľ1,53 g
Vláknina0 g
Sodík600 mg
Draslík300 mg
Horčík270 mg
Vápnik200 mg
Fosfor100 mg
L-karnitín1000 mg
Taurín500 mg
L-glutamín500 mg
Vitamín B1 (tiamín)3,3 mg
Vitamín B2 (riboflavín)4,2 mg
Vitamín B3 (nikotínamid)48 mg
Vitamín B5 (kyselina pantoténová)72 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)4,2 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamín)30 mcg

Upozornenie

Doplnok stravy. Tento produkt nie je náhradou za vyváženú a pestrú stravu. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Zabráňte zamrznutiu. Po otvorení neskladujte dlhšie ako 3 mesiace. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. 

Recenzie od zákazníkov

Iontový nápoj ReHydrate 1000 ml - GymBeam + darček

Globálne hodnotenie produktu

98%
98%
Priemer z 81 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

99.7 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
41 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
12 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Moje chuťové bunky zažili ohňostroj príjemnej chuti a darčeky boli milé spestrením balíčka, babička si pochvaluje nakopávač Thor, v záhradke podala 3x väčší výkon ako suseda :)

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

20.0000 %
3 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
19 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Mne naozaj nechutí strawbery...chutí to ako tie lacné červené sirupy sladené umelým sladidlom... Škoda že nemali vtedy lemon lime - tá je o niečo znesitelnejšia... Nepochopím ako môže niekto napísať že chuť je topka... Dopijem a už nekúpim viac.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Iontový nápoj ReHydrate 1000 ml - GymBeam + darček

 1. 100%

  Ódin

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 2

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Osviežujúci
  Moje chuťové bunky zažili ohňostroj príjemnej chuti a darčeky boli milé spestrením balíčka, babička si pochvaluje nakopávač Thor, v záhradke podala 3x väčší výkon ako suseda :)
 2. 100%

  Zdeno

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 148

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Energia po dobu celého tréningu
  Vynikajúci hypotonický nápoj s príjemnou višňovou chuťou. Perfektné zloženie. Na dlhých cyklo výjazdoch mi veľmi pomáha prekonať únavu. Zvyknem si do neho ešte primiešať Arginín a Beta alanín a vydržím s energiou aj po 100 a viac km. Na druhý deň mám minimálnu svalovku. Vyskúšal som to na odporúčanie môjho kamaráta, ktorý je profesionálny bežec a užíva len tento drink. Som rád, že som ho vyskúšal a presvedčil sa tak o jeho kvalite. Zvyknem si to rozrobiť do šejkra alebo fľaše a vezmem si to na tréning. Vrelo odpprúčam pri dlhých športových aktivitách. Cena u mňa rozhodne zabodovala!
 3. 100%

  Peter

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 69

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Extra trieda
  moja volba! najchutnejsi z celeho radu! 100% odporucam
 4. 100%

  Filip

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Vynikajúce
  Vynikajúci doplnok tekutín počas cvičenia. Ako príchuťou tak obsahom. Zloženie skvele bonus l-karnitín a chuť najlepšia jahoda a limetka.
  Výborný pomer cena / kvantita. Odporúčam.
 5. 100%

  Peter

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 69

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  The Best
  Vsetky prichute su skvele. Vyskusal som aj ich kombinacie. Svetovy produkt. Velmi chvalim aj extra pumpicku. To nezvykne byt standard ani na dokupenie
 6. 100%

  Ľubomír

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 71

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  lemon lime and strawberry
  Odporúčam si kúpiť minimálne 2 prichute naraz. Mne osobne jedna príchuť prestala velmi rýchlo chutiť. Super kombinácia je lemon lime a strawberry.
 7. 100%

  Adi

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Super
  Skvelý iontovy nápoj ozaj pecka človek sa pri cvičení necíti unavený pijem ho aj počas tréningu aj keď necvičim nakopne vás energiou takže môžem odporučiť všetkým aktívnym ľuďom:)mne najviac chuti príchuť jahoda strawberry
 8. 100%

  Lenka

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Skvelý
  Najlepší nápoj aký som mala. Príchuť grepu je po tréningu super osvieženie, nechutí umelo, nie je presladený a do vody ho stačí dať fakt málo. Ak to má aj ten efekt ako tu píšu, tak môžem len odporučiť.
 9. 100%

  Norbert

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Odporúčam všetkým
  Výborná chuť. Ľahko sa pripravuje a okamžite sa rozpustí. Najviac mi chuti lime príchuť ktorý nie je prisladký ale naopak osviežujuci. Tento produkt hodnotím veľmi kladne a som spokojný.
 10. 80%

  Alžbetka

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  chutí mi to
  Tieto nápoje pijem najmä počas tréningu, ale niekedy si ho dám to aj cez deň. :) mne zas najviac chutí grapfruit, nie je ani sladký ani bez chutí, tak akurát. :)

Položky 1 až 10 z celkového počtu 34

Zobraziť na stranu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Iontový nápoj ReHydrate 1000 ml - GymBeam + darček
Vaše hodnotenie

Príchuť

Štítky produktu
Great Deal
Bez plastového obalu
nie
Výška
22.00 cm
Šírka
8.50 cm
Dĺžka
8.50 cm
Brutto váha
1.44 kg
Skupina príchute
ovocie
Počet kusov v balení
8 ks
Počet kusov na palete
480 ks
EAN
8586022212215
Bez umelých sladidiel
nie
Distribútor
28
Bez GMO
áno
Bio
nie
Bezlepkový
áno
Bez laktózy
áno
Vegetariánsky
áno
Vegánsky
áno
Zmes
zmes
Forma
tekutý
Právna kategória výrobku
doplnok stravy
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Iontový nápoj ReHydrate 1000 ml - GymBeam + darček

Napíšte otázku
Napísať odpoveď

Questions and answers about product Iontový nápoj ReHydrate 1000 ml - GymBeam + darček

1. Otázka:
Vhodnosť pouzitia

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Chcel by som vedieť, či je tento nápoj vhodný aj pre 13-rocneho futbalistu. Ďakujem
Odpoveď:
Ladislav

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Vseobecne sa doplnky vyzivy neodporucaju uzivat detom do 15 rokov, tento napoj obsahuje prirodne latky a v beznej davke by nemal uskodit 13 rocnemu sportovcovi.
2. Otázka:
lkarnitin

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

zdravim.chcem sa opytat ci mozem tento napoj uzivat pocas cvicenia aj ked uzivam pred treningom lkarnitin?
Odpoveď:
lkarnitin

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

ReHydrate je hypotonický (hopoosmolálny), a tým poskytuje neobmedzenú konzumáciu nápoja - pred fyzickou záťažou, počas tréningu, ako aj v období zotavovania.
3. Otázka:
Dieťa

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Je vhodný aj počas diéty? Vďaka :)
Odpoveď:
Gym Beam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

V prípade nízko sacharidovej diéty nieje vhodný, pretože obsahuje sacharidy. Nieje to ZERO verzia, ktorá by bola vhodnejšia do redukčnej diéty. Každopádne jednorázová dávka má zanedbateľný obsah kalórii a cukru, čo nemôže ovplyvniť vašu diétu a progres.