Protein Zeus - GymBeam

Zeus je lahodný srvátkový proteín s 80% obsahom bielkovín. 100% bielkovín je získanych z vysokokvalitnej srvátky z kráv pasúcich sa na pastvinách. Okrem toho, že má príchute čokoládových tyčiniek, je ochutený pravým belgickým kakaom. Zeus podporuje rast svalovej hmoty, regeneráciu a stimuluje tvorbu endorfínov. Teraz v predaji 2. generácia tohto proteínu s ešte lepšou receptúrou a pridanou stéviou pre ešte lepšiu chuť a minimalizovanie horkosti srvátkového hydrolyzátu.

Cena od:

Cena od: 19,95

Skladom bude Vám doručené 24.07.2017 (Pondelok)

BaleniePríchuťOdporúčaná cenaVaša cena
1000 goreo24,95 €19,95 €
1000 gbounty24,95 €19,95 €
1000 gkinder bueno24,95 €19,95 €
1000 gferrero rocher24,95 €19,95 €
2000 gkinder bueno44,95 €34,00 €
2000 gbounty44,95 €34,00 €
2000 goreo44,95 €34,00 €
2000 gferrero rocher44,95 €34,00 €
 

Proteín bohov Zeus - srvátkový proteín s 80%-ným podielom bielkovín a príchuťami najlepších čokoládových tyčiniek

Srvátkový proteín Zeus ponúka až 80% bielkovín, pričom 55% je hydrolyzát, 35% izolát a 10% koncentrát. Je kombináciou vysokokvalitnej srvátky a príchute najlepších čokoládových tyčiniek, vďaka čomu nevplýva len na telo, ale aj na myseľ a ducha. Kým klasické srvátkové proteíny aktivujú len rast svalovej hmoty, úžasné príchute čokoládových tyčiniek stimulujú aj endorfíny v mozgu, a eliminujú tak pocity bolesti, stresu, depresie a úzkosti.

 

Tento proteín má vysokú biologickú hodnotu a je bohatý na vitamíny a minerály, ako B1, B6, B12, vitamín C, Kalcium, Magnézium,  a vysoký obsah aminokyselín, ako leucín, izoleucín a valín, ktoré vplývajú na rast svalovej hmoty a jej regeneráciu aj po najnáročnejšom tréningu.Tento srvátkový proteín od spoločnosti Gymbeam pomáha pri raste svalov, zabraňuje strate svalov pri chudnutí, eliminuje hlad, dobre nasýti, znižuje stres a zlepšuje imunitný systém.

 

Pri výrobe tohto výživového doplnku bol použitý prvotriedny proteín z kráv pasúcich sa na pastve, ktoré tak konzumovali prirodzenú potravu- trávu, a vďaka tomu majú menej zdravotných komplikácii a produkujú vysokokvalitné mlieko plné bielkovín. Preto sa proteín Zeus vyznačuje tým, že je bez akýchkoľvek hormónov, antibiotík a v rešpekte k prírode

 

Certifikáty proteínu

Zeus je nositeľom mnohých certifikátov, ktoré mu boli pridelené na základe jeho nutričných hodnôt, biologickej hodnote, a tiež vďaka všetkým ustanoveniam, ktoré boli pri jeho výrobe dodržiavané.

 

Srvátkový proteín Zeus

 

 • Cross Flow Microfiltration (CFM) – srvátka pripravená technológiou krížovej mikrofiltrácie, prakticky bez laktózy (cca do 3 %) a tuku.
 • Protein from grass fed cows  –  proteín z kráv krmených trávou, ktorý je vysoko organický.
 • GMO FREE – proteín bez obsahu geneticky modifikovaných organizmov, a teda neobsahuje žiadne produkty genetického inžinierstva. 
 • Anti DOPING – neobsahuje žiadne zakázané dopingové látky a je legálnym doplnkom výživy.
 • Good Manufacturing Practice (GMP)  –  Správna výrobná prax, pri ktorej boli dodržané všetky výrobné, spracovateľské a distribučné postupy. 
 • Made in European Union  –  Vyrobené v Európskej únii.
 • Halal – výrobek certifikovaný a povolený moslimskou tradíciou.
 • Ultra tested –  najvyšší štandard čistoty testovania v priemysle nutričných doplnkov.
 


Proteín Zeus certifikáty


 • No Hormone – Zeus je 100% naturálny, a znamená to, že neobsahuje žiadne umelé prísady. No Hormone označuje, že kravy, z ktorých mlieka bol proteín vyrobený, neprijímali žiaden rastový hormón na zvýšenie produkcie mlieka, ale boli krmené len ich prirodzenou stravou na pastvinách. 
 • Antibiotic free – Tento certifikát označuje, že kravám počas ich celého života neboli podávané žiadne antibiotiká.
 • Nature & Respect Certifikát označujúci, že kravy, z ktorých bol proteín získaný, sú odchované v rešpekte s prírodou, a teda na rozľahlých pastvinách, kde sa môžu voľne pohybovať a prejaviť svoje prirodzené správanie.
 
bio protein zeus vyroba

 

Pre koho je určený?          

Proteín Zeus je určený pre všetkých športovcov, ktorí bažia po kvalitnom proteíne s vysokým obsahom bielkovín, no taktiež je určený pre vyznávačov bio životného štýlu, halal a vegetariánov. Je vhodný pre univerzálne užívanie pri akejkoľvek športovej záťaži, je ideálny pre doplnenie dennej dávky bielkovín, pričom kladie dôraz na zrýchlenú regeneráciu svalovej hmoty. 

 

Proteínu Zeus a jeho výhody

 • srvátka z grass fed cows v špičkovej kvalite,
 • až 80 % obsah vysokokvalitných bielkovín, z toho 55% hydrolyzát, 35% izolát a 10% koncentrát,
 • obohatený o probiotické kultúry, ktoré podporuju imunitný systém, 
 • obohatený o vitamíny C, B1, B6, B12, Kalcium a Magnézium,
 • obsahuje až 22% BCAA a 19% glutamínu,
 • ochutený pravým belgickým kakaom,
 • vynikajúca chuť a zaujímavé príchute,
 • bohatý na aminokyseliny valín, leucín, izoleucín,
 • vhodný pre vegetariánov, vyznávačov bio životného štýlu a halal,
 • nie je geneticky modifikovaný.

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 25- 30 g tohto delikátneho proteínu v 250- 300 ml vody, mlieka alebo jogurtu. Mixujte, šejkujte a miešajte približne 30 sekúnd, až kým sa prášok celkom nerozpustí. 

 

Zloženie:

Srvátkový proteín (izolát, hydrolyzát , koncentrát), vitamínový/minerálový mix, aróma, zahusťovadlo: arrowroot (prírodný škrob), sladidlo stévia, sukralóza

 

Zloženie príchute Oreo: Chrumkavé Oreo sušienky, krémová pasta, prírodná kokosová/ vanilková aróma s l- cintrulínom, kalcium kazeinát, naturálna zmrzlinová aróma, prášok z odtučnenej bielej čokolády, náhrada tuku (prírodná mliečna aróma s l- arginínom a l- glycínom, maltodextrín, srvátka, kúsky vanilky)

 

Zloženie príchute Snickers: Chrumkavé kúsky Snickers tyčinky, krémová pasta, kúsky orieškov, prírodná kokosová/vanilková aróma s l- cintrulínom, kalcium kazeinát, naturálna zmrzlinová aróma, prášok z odtučnenej tmavej čokolády, náhrada tuku (prírodná mliečna aróma s l- arginínom a l- glycínom, maltodextrín, srvátka, kúsky vanilky)

 

Zloženie príchute Kinder Bueno: Chrumkavé kúsky Kinder Bueno tyčinky, krémová pasta, prírodná kokosová/vanilková aróma s l- cintrulínom, kalcium kazeinát, naturálna zmrzlinová aróma, prášok z odtučnenej tmavej a bielej čokolády, náhrada tuku (prírodná mliečna aróma s l- arginínom a l- glycínom, maltodextrín, srvátka, kúsky vanilky)

 

Zloženie príchute Bounty: Chrumkavé kúsky tyčinky Bounty, krémová pasta, kokos, prírodná kokosová/vanilková aróma s l- cintrulínom, kalcium kazeinát, naturálna zmrzlinová aróma, prášok z odtučnenej tmavej čokolády, náhrada tuku (prírodná mliečna aróma s l- arginínom a l- glycínom, maltodextrín, srvátka, kúsky vanilky)

 

Zloženie príchute Ferrero Rocher: Chrumkavé kúsky praliniek Ferrero Rocher, krémová pasta, kúsky lieskových orieškov, prírodná aróma lieskových orieškov/náplne s l- cintrulínom, kalcium kazeinát, naturálna zmrzlinová aróma, prášok z odtučnenej tmavej čokolády, náhrada tuku (prírodná mliečna aróma s l- arginínom a l- glycínom, maltodextrín, srvátka, kúsky vanilky)

 

Zloženie príchute KitKat: Chrumkavé kúsky tyčinky KitKat, krémová pasta, prírodná aróma čokolády/cookies s l- cintrulínom, kalcium kazeinát, naturálna zmrzlinová aróma, prášok z odtučnenej tmavej a bielej čokolády, náhrada tuku (prírodná mliečna aróma s l- arginínom a l- glycínom, maltodextrín, srvátka, kúsky vanilky)


Aminokyselinový profil v 100 g proteínu

L-alanín5,77 g
L-arginín2,09 g
Kyselina asparágová11,8 g
L-Cystín2,55 g
Kyselina glutámová19 g
Glycín3,81 g
L-histidín1,88 g
L-izoleucín6,28 g
L-leucín9,9 g
L-lyzín8,11 g
L-metionín2,61 g
L-fenylalanín3,26 g
L-prolín5,21 g
L-serín4,79 g
L-treonín5,54 g
L-tryptofán1,47 g
L-tyrozín3,6 g
L-valín5,94 g

 

Imunitné faktory

Proteín Zeus sa od ostatných proteínov na trhu odlišuje aj tým, že je obohatený o probiotické kultúry, ktoré výrazne vplývajú na obranyschopnosť organizmu a imunitu. Imunitné faktory, ktoré sa v tomto proteíne nachádzajú sú Laktoferín 1%, čo je bioaktívna bielkovina, ktorá podporuje obranyschopnosť organizmu a je jeden z najsilnejších imunostimulačných prirodzených prostriedkov na podporu imunity, Imunoglobulíny 1.74 až 2%, ktoré sú pôsobiace proti cudzorodým látkam, Hovädzí sérový albumín 2.7 až 3%, Beta- Laktoglobulín 48 až 51%, ktorá je ďalšou látkou podporujúcu imunitu, avšak môže byť alergénom pre ľudí s laktózovou intoleranciou,  Alfa- Laktalbumín 18 až 21%, Glykomakropeptid 20 až 22%, bielkovina zložená zo 64 aminokyselín, ktorá sa vyskytuje v kravskom mlieku a uvoľňuje sa počas procesu trávenia. 

 

Zeus alergie a intolerancia

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 odmerky)100 g
Kalórie119,84 kcal399,47 kcal
Bielkoviny24 g80 g
Sacharidy2,25 g7,5 g
   z toho cukry1,04 g3,48 g
Tuky1,5 g5 g
   z toho nenasýtené tuky0,741 g2,47 g
Vitamín B10,42 mg1,4 g
Vitamín B60,6 mg2 mg
Vitamín C18 mg60 mg
Kalcium240 mg800 mg
Magnézium90 mg300 mg

 

Testovania a rozbory proteínu Zeus

Vo svete sa pravidelne deje, že sú predávané produkty dávané na rozbory, ktoré sú skresľované rôznymi vplyvmi. Vykonávajú ich väčšinou súkromné firmy, ktoré nie sú zamerané na podobné testy, preto tieto testy neodzrkadľujú pravdu.

 

1. 1.12.2014 Oficiálny rozbor s úradnou výpovednou hodnotou (prvá výrobná šarža)
- BELAC - Belgický akreditačný úrad pre uvedenie potraviny na trh EU
- UL -  Medzinárodná nezávislá firma s vyše 100-ročnou tradíciou   
Rozbor si môžte pozrieť tu. - 80% bielkovín
Úradný preklad rozboru su môžte pozrieť tu.

 

2. 20.08.2015 Interný priebežný rozbor výrobcu
Rozbor si môžte stiahnuť tu 
- 77,79% bielkovín
Vyjadrenie výrobcu: "Je veľmi ťažké dosiahnúť pri tak prírodnom produkte presné množstvo bielkovín. Rozbor potvrdil, že spĺňa štandardnú hranicu EU +-10%. V USA je táto hranica až +- 40%."   

 

3. Rozbor šarže vyrobenej 10.08.2015
26.10. Rozbor ŠVaPU-74,76% bielkovín


4. Rozbor šarže vyrobenej 25.10.2015
13.11. Rozbor ŠVaPU- 77,82% bielkovín


Vyjadrenie Úradu verejného zdravotníctva k iným testom konkurenčých predajcov
Vyjadrenie ÚVZ: " Výsledky týchto laboratórnych vyšetrení nemajú žiadnu úradnú výpovednú hodnotu. Vzorka nebola odobratá za štandardných podmienok nezávislou osobou, ktorou by mal byť zamestnanec Regionálneho úradu verejného zdravotníctva, ktorý vykonáva dozor nad výrobou." Takéto vzorky sú často kontaminované, nesprávne skladované, prípadne vyhotoviteľ zadáva nekorektné podmienky na ich vyhotovenie, napr. vlhkosť. Tieto podmienky následne nie je možné overiť.


Vyjadrenie výrobcu
Pri tak prírodnom produkte ako je proteín Zeus, by bolo hriechom doň pridávať lacné syntetické látky, vďaka ktorým by mal presné množstvo biekovín v lacných a dostupných testoch, ako to robia iní výrobcovia. Tieto pridané latky navyše škodia a náš produkt by mal byť zdraviu prospešný, nie zdraviu škodlivý. Príroda je nevyspytateľná a na nutričné hodnoty čiste prírodných produktov to má výrazný vplyv. Taktiež pri Kjeldahlovej (dusíkovej) metóde testovania sa z tak prírodných produktov neuvoľňuje adekvátne množstvo dusíka, čo znižuje namerané množstvo bielkovín v produkte. Naša prírodná proteínová zmes nie je zmes syntetických bielkovín, ktoré síce vynikajúco prejdú testami, ale zaťažujú pečeň a obličky. Výroba v Belgicku okrem pravidelnej zákonnej kontroly od Regionálneho úradu verejného zdravotníctva, ako jedna z mála výrob proteínových zmesí, získala certifikáty ďalších kontrol, ktoré nie sú povinné, ale zaručujú vysokú kvalitu vyrábaných potravín. Výroba má cetifikát HACCP, čo je pravidelná kontrola kvality vyrábaných produktov, a tiež GMP, správna výrobná prax.  O ďalších a celkovom procese výroby si môžte prečítať v našom článku O postupe výroby a certifikácie proteínu Zeus.

Recenzie od zákazníkov

skoda
Recenziu zaslal(a) Tomas dňa 26.4.2017
Moja skusenost - prichut bounty - dost sladky, vo vode zle rozpustny, ostavali v sejkeri hrudky a osobne mi vadili aj tie kusky kokosu. Vysledky vsak boli OK (vaha aj sila). Nabuduce vsak objednavam Pure whey od GB, lepsia rozpustnost a menej sladky.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Sklamanie
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 19.4.2017
Veľké sklamanie od tohto proteínu horký,trpký nechutný.... bohužial :( príchut kinder bueno maximalne tak príchut obalu od buena ...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Milé prekvapenie
Recenziu zaslal(a) Tatiana dňa 20.1.2017
Dosť som sa bála kúpiť tento proteín po prečítaní recenzií, ale absolútne neľutujem. Proťák prišiel riadne zabalený v škatuli aj veko bolo poriadne uzavreté, iba obal bol trošku obitý ale to asi aj cestou autom. Rozpustnosť skvelá, chuť tiež nie je moc sladká, čakala som možno niečo výraznejšie. Kúsky "keksíkov" sú super bonus. Zatiaľ som vyskúšala len s mliekom ale nemám mu čo vytknúť.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
fajnový
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 12.1.2017
ak je zloženie pravdivé, tak je za tú cenu naj na trhu, mohol by byť trochu menej sladký ale inak ok, skúsil som všetky príchute a najviac mi vyhovuje asi kinder bueno. jediná vec ktorá bije do očí je gramatická chyba hneď pod logom kde je napísané protein of God's. správne by to malo byť Protein of Gods bez apostrofu :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super
Recenziu zaslal(a) Awea dňa 11.1.2017
Priznávam dosť som sa obávali kúpiť tento proteín keďže som čítal tieto recenzie, tak ale predsa som to riekol a kúpil ferrero rosher akonáhle mi došiel proteín nevedel som sa dočkať lebo všetci píšete aký je skysnuty sladký atď , no ale keď som ochutnal ja tak vám musím povedať že lepší som nepil , neviem ale rozmaznané papule máte ale ja nemám výhrady a objednávam aj nabuduce
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Moze byt overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Ondrej dňa 15.10.2016
Takze protein je za danu cenu velmi dobry, ja osobne kupujem stale Kinder Bueno, pretoze mi velmi chuti ( aj s vodou). Medzi minusi by som snad dal jedine penivost a mne osobne trochu vadia tie kusocky "keksikov" alebo co to je :) ale celkovo tento protak fakt nesklame.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
30marek
Recenziu zaslal(a) 30marek dňa 1.10.2016
Tento 2 kg humus som kupil od chlapca ktoremu nechutil za 5€ s dobrym pocitom, že je to dobra investicia, hovoriach si v duchu že len prehaňa ked hovori že sa to neda pit.. bohuzial neprehanal... otvoril som si net a ked som videl pod touto hnusnou kokotinou v popise, že lahodna chut skoro ma odjebalo... inak chuti ako sirup od kašlu miešany s flektorom... nemusis si davat ani borovicku toto si kompletne vyčisti čreva....kvalita sa pozna
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojny overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Slavomír dňa 2.9.2016
Prichut som mal kit kat viľmý my chutil rospustnosť skvela nechapem tu čitam komenty ze nejhorši protein mal som ten lacni wpc protein co chuty jak stara ruska cokolada a rospustnost mal asi taku jak beton po zaruke takze my tu idete hovorit ze je to zly protein ludia prebudte sa ten wpc protein davam psovy lebo ho nema kto piť. tento tu zeus uz objednam druhykrat jeden s najlepšich co som mal
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
nádoba
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 23.8.2016
Protein dobrý kvalitny... len mna trochu prekvapila zaprášená pretlačená nádoba a pogrčeny obal
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Viaczložkový proteín
Recenziu zaslal(a) jan dňa 14.8.2016
Príchute sú veľmi zaujímavé a netypické, čo celkom vyšlo. Všetkým čo máte radi čokoládu a karamel odporúčam snikers! Super príchuť. Rozpustnosť vynikajúca, nepení vôbec. Zloženie vyzerá kvalitne za tu cenu. Nezaťažuje žalúdok ako WPC zvykne, lepšie sa trávi.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Príjemne prekvapil overený zákazník
Recenziu zaslal(a) ado dňa 12.8.2016
Prv som bol skeptický ohľadne objednávania tohto proteínu, dal som mu však šancu a neoľutoval som! Príchuť Bounty s kúskami kokosu je neskutočne podobná menovanej čokoláde :) Izolát + Hydrolyzát + Koncentrát = super kombinácia za vynikajúcu cenu..porovnajte si cenu hydrolyzátových proteínov. Tento proteín som používal počas celej súťažnej prípravy a môžem vám ho len odporúčať :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Zeusom som zacal
Recenziu zaslal(a) jogurtak dňa 2.5.2016
Zatial som nemal ine proteiny, zeusom som zacal. Nemozem preto porovnavat, ale subjektivne som zatial nemal problem. Mal som chut bueno a ostal som pri nej. Rozpustnost bezproblemova, a to som predtym nemal ani shaker a miesal som rucne).. Citam tu teraz vseliake komenty, aj negativne - dufam ze nenatrafim v buducnosti na to co popisuju poniektori sklamani zakaznici.. Takze u mna zatial v poriadku vsetko, a az na to ze doza bola z vonku cela zaprasena ked som ju vyzdvihol nemam co vytknut. Vyrobcovi - dufam doladite skladovanie/vyrobu tak aby nebol dovod na nespokojnost..
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
chuť aj výsledky overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Adam dňa 22.3.2016
Akurát škriabem posledné gramy z príchute kit kat. Na môj pomer dosť sladký, ale chuťovo výborný. Ale chuť je druhoradá, dôležité je aby plnil svoju funkciu, a to plní. Okrem toho, že zasýti, pomôže aj so svalovicou-tým pádom so svalovou regeneráciou. Cítim pokroky, vrelo odporúčam...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Fayn overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Janek dňa 15.3.2016
príchuť oreo mi moc nesadla ale aj napriek tomu že som ho zo tri krat zobral mi ho vymenili za kinder bueno inak nemam mu čo vytknuť
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Klamstvo
Recenziu zaslal(a) Nikdy viac gym beam dňa 29.2.2016
Cely tento protein je podvod! V skutocnosti je 59% takze laskavo prestante zavadzat zakaznika, banda podvodnicka

Reakcia GymBeam:
Klamstvo je test konkurenčného predajcu, ktorý nenesie žiadnu zodpovednosť za test, ktorý ani nerobil on, ale udajne anonymný zákazník. Vychádzate len z toho jedného testu, ktorý nemá žiadnu výpovednú hodnotu. Výroba je pod neustálym dozorom štátnych úradov, vzorka každej vyrobenej šarže sa archivuje 5 rokov a máme množstvo námatkových rozborov, ktoré odobrali pracovnici hygieny a potvrdili správnosť testov oficiálne úrady, nie súkromná firma (konkurenčný predajca) publikovala test anonymnej osoby.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Nie je o čom
Recenziu zaslal(a) Zolkovič dňa 11.2.2016
Zloženie super, mám príchuť KitKat, ktorá mi úplne chutí. Rozpustnosť tiež iba chváliť môžem. V shakeri nezostáva nič. Veľká spokojnosť.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporný hnus
Recenziu zaslal(a) Peter K. dňa 2.2.2016
tak kúpil som si druhý krát tento proteín, prvý bol s príchuťou oreo (okolo orea to síce ani nešlo, ale tak dalo sa to vypiť a navyše to zloženie bolo fakt top) teraz som si kúpil príchuť bounty, zamiešal s vodou a ako keby som pil týždeň odstáte skysnuté mlieko, strašné niečo, neviem či je to pokazané alebo čo...zbytočne som za to vysolil cca 35€....posledný krát som nakupoval proteín (a to hocijaký) z tejto stránky...neviem čo to tam máte za bordel, či je to v skladovacích priestoroch alebo kde, ale gratulujem, mínus jeden ďalší zákazník
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Parádny Zeus
Recenziu zaslal(a) Zeus dňa 28.1.2016
Pil by som ho každú hodinu :D
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Mna prekvapil
Recenziu zaslal(a) ekrazitko dňa 7.1.2016
Vahal som ci ho kupit alebo nie. Kupil som kilo buena a idem si kupit dvojkilo, pretoze pomer cena/kvalita je to to najlepsie co so mal.
Chut velmi dobra, trosku horky kvoli hydrolyzatu ale uplne v pohode.
Odporucam
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
taký stred
Recenziu zaslal(a) Filipes dňa 5.1.2016
Dnes mi došiel tento protein i ked som sa bal objednat nakonec som to riskol,,zlozenie vypada super ale ta chut je všeliako kyslo horko sladka ani neviem opisat.snad bude mat aspon dobre učinky,ale da sa to vipit neni to najhoršie ;)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Výborný protein
Recenziu zaslal(a) Obi dňa 25.12.2015
Je to môj druhý protein v živote, pijem už 4. kilo a som nadmieru spokojný. Môj prvý protein bol Scitec Nutrition Whey Protein čoko. príchuť ale ten som predal po druhej dávke lebo ma z neho napínalo. Ale Zeus vrelo odporúčam
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP kvalita
Recenziu zaslal(a) Milan dňa 24.12.2015
Ferrero rocher vynikajúca príchuť bez chyby ! V shakeri nezostávajú žiadne hrudky,nepení a je v porovnaní s príchuťou Bounty o dosť menej horký.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Skvelý proteín overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Michaela dňa 14.12.2015
Mam Kinder bueno, Oreo a Bounty... Kinder bueno obsahuje chrumkave oblatky, chutovo je super, chuti cokoladovo, rozpustnost rovnako super, nepeni.. Oreo obsahuje chrumkave kakaove keksiky, prichut je trosku sladsia ako Bueno, velmi chutna, rozpustnost tiez super, nepeni... Bounty je z tychto troch najsladsia prichut, chutovo super ale vhodnejsia pre ludi, co maju radi sladsie... Rozpustnost super, rovnako nepeni.... Mne osobne chuti z tychto troch najviac Bueno a Oreo.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Skvelý proteín overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Michaela dňa 14.12.2015
Mam Kinder bueno, Oreo a Bounty... Kinder bueno obsahuje chrumkave oblatky, chutovo je super, chuti cokoladovo, rozpustnost rovnako super, nepeni.. Oreo obsahuje chrumkave kakaove keksiky, prichut je trosku sladsia ako Bueno, velmi chutna, rozpustnost tiez super, nepeni... Bounty je z tychto troch najsladsia prichut, chutovo super ale vhodnejsia pre ludi, co maju radi sladsie... Rozpustnost super, rovnako nepeni.... Mne osobne chuti z tychto troch najviac Bueno a Oreo.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Oreo nepríjemné prekvapko
Recenziu zaslal(a) Hanzlík dňa 12.12.2015
Oreo príchuť nemožem odporúčiť, chutí skysnuto, tá chuť je doslova odporná. Zažívacie problémy zatiaľ nemám, ale kombinujem ho s dalším s čokoládovou príchuťou,nech prerazí tú pachuť. Protein nebol zle skladovaný, otvoril som ho akonáhle dorazil. Ochutnal som aj Kinder Bueno, a ten sa s Oreom nedá porovnávať. Zrejme predávate znehodnotenú šaržu Orea. Kedže som sa o tejto kyslosti dočítal už nižšie, úplne sa stotožnujem s názorom dole uvedeným-hrudky sú problémom taktiež.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporucam overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Juraj dňa 10.12.2015
Mal som prichute Bounty, Bueno a Kit Kat. So vsetkymi spokojnost. Dobre sa rozpustaju, nenaduvaju a ani sa "nevracaju hore". Cena viac nez priatelna.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
vyborna chut
Recenziu zaslal(a) daniel dňa 9.12.2015
Najlepsi protein aky som doteraz pil
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Mega proteín!
Recenziu zaslal(a) Hornak dňa 26.11.2015
Toto je naozaj , najlepší proteín aký som kedy mal! Mám príchuť Kinder Bueno. Je naozaj výborný. Skvelá rozpustnosť,výborná chuť, cena akurát.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Chuť ani zďaleka nepripomína to čo by mala
Recenziu zaslal(a) Sklamaný dňa 22.11.2015
Na tento protein som sa tešil aj vzhľadom na super recenzie no hneď po doručení som ochutnal a chutnal strašne kyslo teda podľa mňa je skysnutý aj napriek tomu že mne nemal kde skysnúť keďže som ho otvoril hneď po doručení čiže musel skysnúť počas dopravy alebo niekde skôr a čo sa týka chuti tak je to otras možno to má aj na svedomí to skysnutie to už neviem. A taktiež rozpustnosť nič moc a pijem hrudky aj po dôkladnom premiešaní so sytkom, čo tiež bude asi spôsobené skysnutím lebo podľa ostatných recenzií by to malo byť úplne inak. A ak miešanie dokončím tak sa v šejkry spraví nejaká čudná hmota rozdelená na dve časti a to nejaká žltkastá voda a hustejšia časť. Aj keď som sa niekde dočítal, že tým, že skysol sa nemenia hodnoty no piť sa to nedá vôbec.Keby som vedel že to skyslo mne zlým uskladnením tak ani ma to tak nemrzí, no o to viac som sklamaný, keďže protein mi už taký prišiel.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Úžasný
Recenziu zaslal(a) Lala dňa 21.11.2015
Chuťovo skvelý, zloženie klobúk dole :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Michaela dňa 18.11.2015
Dnes mi prišiel, príchuť kinder bueno a som milo prekvapená. Zatiaľ som skúšala zarobiť s vodou, chutí super. Zajtra zarobím s mliekom, takto bude ešte lahodnejší :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
MŇAM overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Katy dňa 9.11.2015
po vsetkych tych negativnych recenziach som sa bala objednat si kinder bueno. teraz ho uz mam doma a som velmi spokojna, chut je uplna mnamka. sladky, ale tak akurat ;) netreba sa riadit negativnymi recenziami- kolko ludi, tolko chuti, nevyhovies kazdemu...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Sklamanie
Recenziu zaslal(a) Miko dňa 30.10.2015
Proteínov mám už odskúšaných Veľa ale tento má sklamal na celej čiare
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
pecka protein
Recenziu zaslal(a) Eric dňa 28.10.2015
chuť super, niektore lepsie niektore horsie, vsetky pitelne, zlozenie tip-top... penivosť super, odporúčam
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnost
Recenziu zaslal(a) aml dňa 27.10.2015
Zlozenie vyborne, kvalita ak je taka ako je garantovana tak skvele! Kupujem hlavne kvoli sposobu vyroby. Pomer cena/kvalita sice na urovni proteinov vacsich znaciek, no pochopitelne.
Rozpustnost dobra, akurat su v tom kusky prichute(ci uz kokos, keks atd), co mne osobne vadi no neviem ci to je naschval. Vobec nepeni ani nenaduva.
Chut mi sadla hlavne kinder bueno a bounty. Dalo sa aj ferrero, oreo. Menej mi chutil kitkat a vobec snickers. Nie je prilis sladky ani necitit umelu chut, co sa mi stavalo pri niektorych inych.
Za mna vyborny protein. Odporucam
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam !  overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 24.10.2015
Tak dobrý protein som dlho nemal , mám druhé 1kg balenie , už sa pomaly míňa , vezmem dalšie a rovno 2kg , chut dobrá a rozpustnosť výborna .
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Pecka
Recenziu zaslal(a) Mates dňa 23.10.2015
Milujem horku chut hydrolyzatu, a ked budem verit (a ja verim) ,ze zlozenie deklarovane na obale zodpoveda realite ,tak tento protein nema konkurenciu, len by som vyrabal iba jednoduchu coko prichut, aby si tu potom detska odchovane na presladenych ......... nevylievali zlost,ze protak nechuti, ako ich oblubena tycinka. :-D
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
urcite odporucam
Recenziu zaslal(a) bbking dňa 21.10.2015
super, chut, rozpustnost, zlozenie, balenie, cena (v akcii za cca 16e za kilove balenie), nemam co vytknut... prichut kinder bueno, nechapem tie negativne recenzie na chut, ked ste cakali ze dostanete kilo kinder buena, resp. inych cukrovinky z ponuky, tak ste mali ist do potravin

zaujimalo by ma akurat aky stupen hydrolizy bol pouzity pri hydroizloate? kedze som si to nikde nevsimol uvedene
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam !!! :)
Recenziu zaslal(a) Nika dňa 20.10.2015
Včera som ho objednala dnes prišiel na moje prekvapenie veľmi rýchlo. Príchuť je kinder bueno , nechápem ľudí ktorý tu riešia rozpustnosť a chuť. Rozpúšťa sa skvelo chuť je dobrá a to že je horkastý za to môže jeho zloženie s vysokým obsahom hydrolyzátu. Môžem ho len odporučiť.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
bez konkurencie
Recenziu zaslal(a) fero dňa 20.10.2015
Skvely , suprovy , co dokazuje aj konkurencia , ktorej lezi v zaludku .
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporúčam :) overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Peťo dňa 19.10.2015
zložením bezkonkurenčný proteín a nechápem čo pili ludia čo tu nadávajú na nachuť predtým...mne veľmi chutí... mal som viacero príchutí a všetky boli piteľné, oreo a fererro asi najlepšie proteíny aké som mal...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Neodporucam
Recenziu zaslal(a) David dňa 17.10.2015
velmi zla rozpustnost, prichut kit kat chuti neidentifikovatelne, navyse je horka
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
kvalitný ale chuťovo úplne mimo
Recenziu zaslal(a) miropele dňa 16.10.2015
Kúpil som si príchuť kinder bueno. Zloženie (ak je také ako je písané na obale) je vynikajúce ale chuť je naozaj až zarážajúca. Príchuť kinder bueno chutí ako káva s kúskami niečoho čo v tom proteine plávalo som nevedel to presne ani identifikovať o čo išlo. U proteinov chuť neriešim pretože nejdem mi o chuť ale tak zas nech to nechutí ako humus. Dáte 5 alebo kolko príchutí všetko také aké som ešte v živote u iných proteinov nevidel a chutia nahovno. Chuť nemusela byť tip top ale toto je naozaj strašné.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
vynikajúci proteín overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Jajka dňa 10.10.2015
Už som mala asi všetky príchute a som veľmi spokojná. Chcela by som vedieť aký proteín mali ľudia čo píšu, že je odporný predtým.

Niektoré príchute sú priemerné, niektoré lepšie niektoré vynikajúce, ani jedna nieje odporá, fuj a pod...

Zloženie-cena-kvalita 10z10 bodov
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Marek dňa 10.10.2015
mam kinder bueno, chuti som po tychto recenziach obaval, ale chuti vyborne. Vysledky zatial vnimam pozitivne, ale poriadne ich budem moct posudit neskor pri dlhsom uzivani.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
recenzia overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Milan dňa 8.10.2015
chut ma prekvapila, síce to nieje ako čisto srvátkovy, ale je chutný... cena+ zloženie + chuť+
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Denisa dňa 6.10.2015
Nemám čo vytknúť som spokojná, kinder bueno troška prisladký ale 100 ľudí 100 chutí. Možno by som privítala aj základnú čokoládovú príchuť keby bola.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
obrovske sklamanie
Recenziu zaslal(a) katka dňa 5.10.2015
To chut je fakt hnus :(....nevyhodila som ho len kvolli tomu zlozeniu -dufam ze je pravdive :)
A sejker ktory som dostola zle tesni :(
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Fuj
Recenziu zaslal(a) Zuzana dňa 5.10.2015
Na to aké dobré recenzie boli na tento proteín v čase keď som si ho objednávala som zažila veeeeľke sklamanie, mám príchuť bonuty a je hnusne presladená a zároveň ma z tej chuti pálilo hrdlo. Takže prvý a posledný krát som vyskúšala túto značku. Mám chuť tie 2kg proteínu spláchuť do záchoda tak hrozne zle chutí....
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
co
Recenziu zaslal(a) RADO dňa 4.10.2015
váženy čo majú znamenat tie odporne zeusi je hodný kontajnera smrdi ako nevydarený chemicky experiment gratulujem dobra práca prisli ste o vela stálich zakaznikov a este sa tvarite ze je to najlepsi protein na svete dakujem
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Velke sklamanie
Recenziu zaslal(a) Lulu dňa 1.10.2015
Zeus som mala v prichuti kinder bueno a bounty, nedavno som objednala znovu. Objednala som bounty a oreo na skusky, no co to bolo? to bounty bolo uplne ine ako minule, hnusne...co sa stalo, len tak to menite ako sa vam zachce? a to oreo? este horsie, palilo ma ztoho hrdlo... uz si vase veci viac nenakupim
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
uuuuuuzasnyyyyyyyyyy
Recenziu zaslal(a) Jitka dňa 30.9.2015
prichut ferero si objednal priatel, polku som mu hned zobrala, najlepsi protein aky som kedy mala, len mi je luto ze som nevychytala uvadzaciu cenu 30e za 2kg :(
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
humus...
Recenziu zaslal(a) miro dňa 28.9.2015
jeden z najhrosich co som mal... mam chut kinder bueno a je to nechutne... chut je kysla neda sa to pit... akurat clvoeka napina pekny oser...dakujem
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Best protien Ever
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 28.9.2015
nemám nič čo by mi na ňom vadilo, skúsil som už všetky príchute a najlepší je asi KInder bueno. Ak je to zloženie naozaj také ako píšu tak za tú cenu je to najlepšia voľba
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
...
Recenziu zaslal(a) Pato-sp1 dňa 28.9.2015
...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
blbosť
Recenziu zaslal(a) bubak dňa 26.9.2015
mal som už veľa príchutí a môžem vám potvrdiť že sa ani zďaleka nepodobajú tomu čo sa píše na obale,ale to by sa ešte nejako dalo keby nezvýšili cenu z 20e na 23e a ešte napíšu že vaša cena.... tak keď takto klamete zákazníkov tak ako mám potom veriť tomu zloženiu keď evidentne chcete na nás iba zarobiť.... doporučoval som tento proteín aj sparingom, ale už tu viac objednávať nebudem prišli ste o zákazníkov...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
kysle
Recenziu zaslal(a) Juraj dňa 25.9.2015
objednal som si prichut kinder bueno no ta chut akoze grcam ved toje hnus neviem prečo je kysely cakal som že bude sladky možno presladeny ale kysely kto to ma čil pit akože.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Velmi sladke
Recenziu zaslal(a) Lukas dňa 24.9.2015
Je to treti protein ktory som skusil. Ale je fakt sladky. Mam Ferrero rocher, tiez mi vadia kusky orieskov, ktore su v protaku. Inak zlozenim je fajn.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Záhada overený zákazník
Recenziu zaslal(a) František dňa 22.9.2015
Ako prvý som si kupil príchuť bounty chuť výborná naozaj ma prekvapil, potom som skúsil bueno ten už nebol taký dobrý.Po skusenosti s bounty som si ako daľší objednal znova príchť bounty ale na moje veľké sklamanie chuť uplne iná ako to prvé balenie cítim rôzne pachuťe vyslovene je hnusný,som sklamaný s premenlivou kvalitou výrobku.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
1
Recenziu zaslal(a) Maro dňa 21.9.2015
Mal som príchuť Orfea a musím povedať, že táto mi nesadla.... ale idem skúsiť Bueno a keď máte tú akciu :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
zaujimave
Recenziu zaslal(a) cyrax dňa 21.9.2015
Tie prichute su fakt zaujimavy napad. Mne osobne Oreo naprilkad velmi chutilo, ale zase Snickers bol hnusny a ani zdaleka nepripominal Snickers tycinku. S tymi prichutami je to ale terno, kazdemu sadne nieco ine. Mal som pocit, ze protein je kvalitny a prave po Zeus proteínoch som videl najlepsie vysledky
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
kvalitný protein za dobrú cenu overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Ľubo dňa 17.9.2015
Zložením kvalitný protein, niektoré prichute skvelé, niektoré trocha menej, každému co sadne každopádne pijem to len s vodou a je to uplne v pohode, rozpustnost veľmi dobrá potesia aj oriesky alebo iné pridane kúsky, záleží od prichute. Za tie peniaze je to pre mna skvelá voľba. Určite odporúčam aspoň vyskúšať, môj favorit kinder príchuť :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Spokojný dňa 6.9.2015
Maximála spokojnosť páči sa mi zloženie a cena..mal som kinder bueno a najchutejší protein aký som kedy mal a bolo ich dosť:)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Oreo overený zákazník
Recenziu zaslal(a) roko dňa 30.8.2015
Najhnustnejsi protein aky som kedy mal prichut uplne hnusna s mliekom aj vodou...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
celkom fajn
Recenziu zaslal(a) michal dňa 26.8.2015
Zloženie je fantastické ..snáď je pravdivé.Rozpustnosť je vynikajúca a chuť ...mám kinder bueno, s mliekom je to fakt super ale s vodou ked si chcem dať po tréningu ..je to odporné,preto pri proteinoch som sa poučil ak príchuť tak len zakladnu ako vanilka alebo čokoláda ...overene časom a nie tieto experimenty ako oreo atď.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Aspartan
Recenziu zaslal(a) Ja dňa 26.8.2015
Obsahuje Aspartan.... asi tolko...na 30g (jedna davka) 3,54g
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
oplatí sa...
Recenziu zaslal(a) Dalo dňa 26.8.2015
Takže prve dojmy zeus-oreo. Zloženie (ak su udaje pravdive) porovnatelný z ozaj najlepšími proteínmi. Rozpustnosť uplne pecková. Cena, tam neni čo riešiť, pri takej kvalite je super. Dokonca ešte keď je v akcii tak maximalne sa oplatí. čo ma velmi milo prekvapilo neni sladky na rozdiel trebars od scitecu, ten mi zlepil papuľu. čo sa týka príchute OREO...No dajme tomu že je tu prichuť tam cítíť :)))) ale popravde pil som už ovela horšie proťaky. Takže suma sumarum. ak bude mať vysledky, určite si ho kupim.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super
Recenziu zaslal(a) dodo dňa 20.8.2015
maximalna spokojnost
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
zeusík
Recenziu zaslal(a) dendo21 dňa 20.8.2015
Slušný protein ,za mňa nemám čo vytknúť :D ...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kvalitny protein
Recenziu zaslal(a) Gabe dňa 18.8.2015
Tak tento protein naozaj odporucam. Vyborny pomer cena/kvalita. Na inych proteinoch, ktore som skusal mi vadila ich sladkost. Mam prichut Ferrero Rocher , ktora mne osobne velmi chuti (dokonca aj s vodou).
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
zeus je bomba
Recenziu zaslal(a) lula dňa 18.8.2015
Výborný proteín, ako zloženým tak aj cenovo. Čo sa týka príchute, ľudia čo chcú jesť pravé oreo tak ho konzumujte a tučnite alebo si kúpte klasickú čokoládu, tá Vás nesklame ale pôjdem Vám von ušami a nesťažujte sa tu že ten proteín tak úplne nechutí. Chválim výrobcu že sa dal do toho priviesť netradične chuťe, ktoré pripomenú z dosť veľkej časti tieto fajne sladkosti. Od kedy ho užívam vyskúšala som všetky, okrem snikers, ten mi nechutí ani skutočný, no naj sú oreo, ferero aj kinder :) Dokonca keď som objavila tento protein už nemám potrebu si davať ani cheat, Po každom cvičený sa neviem dočkať ako sa zavriem do šatne a vychutnám si proták. :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Zeus neskutocny blud
Recenziu zaslal(a) Uplne jedno dňa 18.8.2015
Chcem len podotknut lebo mi to nedalo...Zeus Oreo neskutocne zly,Oreo to nevidelo ani z daleka...odporna chut uplne nedalo sa to pit a dalsia vec je ta,ako je mozne ze ked si clovek kupi ferrero a chuti uplne inak ako ferrero co som mala pred tym???Som velmi sklamana
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
,,Nejem jedlo pre jeho chuť ale pre jeho FUNKCIU." :)
Recenziu zaslal(a) BarbarianGirl dňa 16.8.2015
Výborný, kvalitný proteín. 1. dávka bola pofidérna, ale treba to asi nehcať dlhšie nech sa to ,,rozpúšťa". Kombinujem s práškovým glutamínom, v konečnom dôsledku je chuť dobrá a verím, že po dlhšom užívaní nezačne vadiť. Horkastá chuť je spôsobená belgickou čoko - výborná vec :) Som maximálne spokojná, účel splnený. A ufňukanci čo tu vypisujú negatívne recenzie nech si dajú kakauko a odkazujem im: ,,Nejem jedlo pre jeho chuť ale pre jeho FUNKCIU." :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Eric dňa 14.8.2015
najlepší hydrolizát aký som kedy mal...zvyknú byť horkasté ale tento chutil skvele, samozrejme koncantraty su chutnesjie, ale to je neporovnatelne...zlozenie tiez vynikajuce, nemusim brat probioticke kultury samostatne, ale uz ich mam v tomto proteine co zvysuje vyuzitelnost aj ostatnych veci, aminokyselinove spektrum bezkonkurencne, vitaminy a mineraly su super bonus :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Nie je oreo ako oreo.
Recenziu zaslal(a) Nana dňa 13.8.2015
Dobrá rozpustnosť, dá sa to vypiť aj s vodou.
Viacero ľudí by podľa mňa ocenilo klasiku ako banán, čokoláda, vanilka.
Oceňujem snahu o originálne príchute, ale menej je niekedy viac.
Každopádne, protein nechutí vôbec zle. Ide hlavne o kvalitu proteínu, nie ? Fajnšmekri nech sa držia klasických príchutí.. a k tomu zápachu asi toľko, že sú to bielkoviny. Je jasné, že keď to necháte zavreté v šejkri, začne to tam "žiť" a smrdieť :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kvalita OK, chuť humus overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Mego dňa 11.8.2015
Nech sa na mňa hnevá kto chce, ale ak by kinder bueno chutila naozaj tak, ako proteín s touto príchuťou, tak garantujem, že si nikto nikdy nijaké kinder bueno nekúpi. Mne to chutilo skôr ako pomleté červavé hríby (smrdí to tak isto)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
kinder bueno nikdy viac chuti ako kava
Recenziu zaslal(a) Feri dňa 3.8.2015
objednal som si prichut kinder bueno a chuti to ako kava.... grc uplny.... dakujem nabuduce nieco ine...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Cisty grc!
Recenziu zaslal(a) Stefan dňa 30.7.2015
Otrasna chut a velmi zla rozpustnost! Kusky kokosu ostavaju nerozpustné. Nikdy viac!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
SUPER overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Timea dňa 29.7.2015
Tak k tomuto proteínu poviem že je vynikajúci.Mala som príchuť Bounty ktorá mi zachutila až na ti kúsky kokosu.Rozpustnosť je vynikajúca, nemám s ňou problem :) Až po vypití mi smrdí celý šejkr a musím ho umývať viacej ako od iných proteínov ale o to sa tu nejedná :) Môžem ho doporučiť či už do priberania alebo rysovania :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
JEDNOTKA PROTEIN
Recenziu zaslal(a) hody dňa 29.7.2015
Tento protein som si objednala prvýkrát s príchuťou Bounty. Najprv sa mi zdal trošku horšký ale nakoniec mi veľmi zachutil :) Rozpustnosť dobrá. Ja ho pijem len s vodou tak neviem ako chutí s mliekom. Jediné čo mi tam viac vadilo boli kúsky kokosu ale inak doporučujem všetkým čo chcú naberať alebo rysovať :) Mne samej pomohol a som s nim spokojná :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť :)
Recenziu zaslal(a) oreo dňa 29.7.2015
objednala som si prichut oreo a ked som otvoril obal od proteinu ,tak ta aroma co z neho sla ,va poviem ze to bylo neco ;) rozpstnost ma perfektnu,takisto som bola milo prekvapena z kuskov cokolady...skoda ze ta chut nieje taka ako som ocakavala....na mna dost horka ,ale za to skvele zlozenie a takisto za obsah vitaminov sa to da odpustit
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super
Recenziu zaslal(a) David dňa 23.7.2015
Oreo - ta vona ked som otvoril sejker ma prekvapila, naozaj parada. Chut je podla mna tiez super nieje to presladene proste idealne. Na zaciatku jemne horke no potom vobec. + male kusky cokolady a susienky. Zaujimavy protein. Odporucam.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
absolutne super
Recenziu zaslal(a) bounty dňa 23.7.2015
Skúšal som viacero príchutí, snickers mi nesadol, ferrero bola paráda, kinder bueno taktiež, a momentálne som pri bounty= taktiež dobrá príchuť (pokiaľ vám nevadia kúsky kokosa). Neviem kde zoženiete kvalitu tohto proteinu za takú cenu (v popise je chybná informácia, je to 55 % hydrolizát, nie 45%, teda pokiaľ na balení nie je chyba), a pričom to je ochutené stéviu, fakt skvelá voľba do obdobia rysovania, či aj objemu (kedže nie je nejak extra drahý + ak ho chytíte v akcii). Balenia vyhovujú, možno by bolo dobre časom aj vzorky zaviesť, aj keď si myslím, že si vyberiete nejakú z odporúčaných príchutí, potrebu vymeniť (po chuťovej stranke) protein mať nebudete. za mňa 5 hviezd, a pokiaľ na trh nepride lepší proteín ako tento v porpvnaní cena/kvalita, tak iný kupovať ani nebudem :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
kitkat
Recenziu zaslal(a) Rado dňa 21.7.2015
Každý tu rieši, že ako otrasne chutí ale nechápem že podľa čoho to hodnotíte mál som prichuť kitkat a je fakt super a aj výsledky boli patrné po prvom balení ale som chcel vyskúšať nejaký nový tak som si objednal Scitec Nutrition čoko-oriešok lebo také na neho bolo fájn recenzie ale ked som ho otvoril ma ovalila taká sladká vôňa a ked ho pijem je strašné umelý a neskutočné sladký takže ked ho doberiem určite sa vrátim späť na Zeus
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
dobry protein
Recenziu zaslal(a) gramy dňa 20.7.2015
Bal som sa chuti po tom co som cital. A zistil som ze to je uplne v pohode protein. Neni to presladene, jemnucko horkasty ale fakt slabucko. Ziadny hnus to neni jak niekto pise. Chutovo je uplne bezproblemov, rozpustnos super, penivost ziadna (s vodou) s mliekom nepijavam. Cize ak budu aj vysledky urcite objednam znova. A odporucam urcite.
A samozrejme rychlost a cena!!! Gymbeam proste top
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Zlozenie, cena, chut
Recenziu zaslal(a) Kickstar dňa 18.7.2015
Mal som uz vsetky prichute a musim povedat ze vsetky boli super, najviac asi ferrero. Samozrejme aj ucinky su len pozitivne a urcite objednavam znova, v podstate uz neuzivam ine proteiny odkedy som narazil na Zeus.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
oreo
Recenziu zaslal(a) gusto dňa 17.7.2015
Super
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kvalitný proteín s dobrým prístupom
Recenziu zaslal(a) Jozef dňa 16.7.2015
Trocha skepticky som objednal tento protein s myslienkou , ze sa urcite sklamem. Ale zvedavost premohla a dnes mi dorazil Oreo protein. Jedna sa o obycajnu cookies&cream prichut akurat s trochu kontroverznym nazvom. Kvalitu ale hodnotim celkom pozitivne - protein nepenil a rozpustnost bola v poriadku. Chutovo to nebolo az take zle a za tu cenu sa to pomerne oplati. Za vyskusanie teda jednoznacne stoji! Ja osobne uz mam objednanu dalsiu prichut. Musim vyzdvihnut aj pristup obchodu k poskodenej zasielke.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Najlepší vrele doporučujem  overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Edward dňa 15.7.2015
Tento protein som si kúpil len preto že bol v akcíí . No nečakal som že ma až takto milo prekvapí zo všetkých čo som doteraz mal je tento najlepší. Kinder bueno vynikajúca chuť ! perfektná rozpustnosť vrelo tento protein doporučujem !!!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP!
Recenziu zaslal(a) Kamila dňa 15.7.2015
Chuťovo je protein viac než dobrý , úplne top pre mňa... Humus ako to tu nazyvate , ste asi ešte nepili... Odporúčam vyskúšať
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Momentálne najlepši proteín na Slovenskom trhu
Recenziu zaslal(a) Denis dňa 12.7.2015
Je to super proteín. Partí medzi moderné inovatívne proteíny s ktorými nemôže súperiť ani:

Masové trháky so super cenou (MyProtein, Nu3tion, NaMaximum...)
Oni predávajú tony lacneho srvátkového koncentrátu (vacsina druzstiev ho rozliva po poliach namiesto predaja) z ktorých je vyuzitelsnot bielkovin minimálna, ziadne pomalsie rychlejsie a roznorodejsie bielkoviny, minimum glutaminu, BCAA, EEA... slabucicke amino spektrum...proste vyhodene peniaze

Staré dobré proteíny (gold whey standard, PVL Whey, Scitec Professional)
Nemájú veci ktoré sú dôležité podľa moderných výskumov, probiotické kultúry, vitamíny, stevia...Tieto proteíny majú rovnaku recepturu desiatky rokov a teraz su uz prekonane...

Kúpil som si už viacero balení a som spokojný. U mna momentalne najlepsi protein a cena tiez bezkonkurencna... Keby ho vyrabala americka firma tak by sa tu 2kg nedalo zohnat pod 60€.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kazdy iny
Recenziu zaslal(a) Riso dňa 6.7.2015
Mam uz 2. krat tento protein prischut Oreo 1.x bol super jemne nahorkasty nie sladky a druhy x uplne ina chut - prilis sladky, uz mi tak nechuti. Trosku som sklamany aj ked kvalita je pravdepodobne ok.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Bezkonkurencny protein
Recenziu zaslal(a) DavidB dňa 3.7.2015
Prichut Bounty vynikajuca 5/5
Rozpustnost 4/5
Ked to prezeniem s odmerkami tak zhrudkuje, pri presnom davkovani nie je problem.
Nepeni ani vo vode ani v mlieku.
Podla zlozenia co uvadza vyrobca to vyzera na velmi kvalitny protein.
Cena 5/5
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Diskutabilné
Recenziu zaslal(a) mlieko alebo voda????!! dňa 1.7.2015
Každý tu hodnotíte príchuť s mliekom.. Skúšal to niekto vôbec s vodou???? Na noc je síce fajn si dať s mliekom, ale čo hneď po tréningu? Si to mám dať s mliekom a sa hneď poríham.. A pokiaľ viem, s vodou sa bielkoviny skôr dostanú do svalu.. Každý tu hodnotí jedine chuť..
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super chuť
Recenziu zaslal(a) Lenka dňa 25.6.2015
Tento proteín mi veľmi chutí (mám príchuť Ferfero) z dôvodu, že nie je príliš presladený a ani jeho chuť nie je umelá. Teší ma, že neobsahuje umelé sladidlá. Hneď ako som ho otvorila mi skvelo zavoňal. S chuťou som teda veľmi spokojná. K účinkom sa ešte neviem adekvátne vyjadriť, pretože ho mám krátko takže je táto recenzia hlavne o jeho chuti. A nakoniec veľmi pekne ďakujem za pomoc pri výbere Romanovi :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnost
Recenziu zaslal(a) Niks dňa 23.6.2015
tiez som mala na zaciatku pocit ze je to dost nechutny protein no zvykla som si nan a zacal mi velmi chutit . Moj prvy bol oreo a dalsi ferero obe su fajn zial kinder bueno som uz nestihla :-/
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
fajn
Recenziu zaslal(a) Pole dňa 23.6.2015
Tento protein by sa urcite podla recenzii hodil do kategorie najkontroverznejsi :D Ale teraz k mojmu hodnoteniu. Sto ludi sto chuti, ale zaujimave ako ho niekto chutovo velebi a druhy uplne odpisuje. Podla mna ide pri proteine hlavne o zlozenie a chut je az druhorada. Ja mam ferero a chutovo sice podla mna nedosahuje kvality inych proteinov ale, vypit sa da uplne v pohode. Co sa tyka ucinkov, tak neviem povedat, pretoze som s nim akurat zacal. Tolko na margo tohto kusku a hlavne jeho chuti.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Bez chyby
Recenziu zaslal(a) Kevin dňa 23.6.2015
Tento proteín ma oslovil nejaký ten piatok dozadu a musím povedať , že je to jeden z najlepších na trhu.Rozpustnosť je bezchybná ( pre tých ktorý hovoria že nie skúste použiť šejker ) , penivosť minimálna , Chuťovo nemá tiež chybu príchuť Oreo mám už 3. krát a som s ňou spokojný.Nie je presladený , chuť nie je umelá a neobsahuje žiadne iné umelé sladidlá .Na to aký je kvalitný cena je zanedbatelná. Čo viac chcieť ?
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Bez chyby
Recenziu zaslal(a) Kevin dňa 23.6.2015
Tento proteín ma oslovil nejaký ten piatok dozadu a musím povedať , že je to jeden z najlepších na trhu.Rozpustnosť je bezchybná ( pre tých ktorý hovoria že nie skúste použiť šejker ) , penivosť minimálna , Chuťovo nemá tiež chybu príchuť Oreo mám už 3. krát a som s ňou spokojný.Nie je presladený , chuť nie je umelá a neobsahuje žiadne iné umelé sladidlá .Na to aký je kvalitný cena je zanedbatelná. Čo viac chcieť ?
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
chut dobra
Recenziu zaslal(a) Lukis dňa 23.6.2015
objednal som prichut oreo a chuti to dobre...len neviem preco tam daju taku malu odmerku :D
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Výborný proteín
Recenziu zaslal(a) idkeysi dňa 23.6.2015
Objednal som si príchuť kinder bueno a musím povedať, že to je naozaj najlepší proteín aký som kedy pil. Chuť nie je vôbec umelá, proteín sa výborne rozpustí a nezostanú žiadne hrudky. Pomer cena/zloženie a cena/kvalita je jeden z najlepších, ak nie najlepší na trhu. Gymbeam tento produkt sa vám naozaj vydaril!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Neodporúčam :/
Recenziu zaslal(a) heathcliff dňa 22.6.2015
Kúpila som si ho, lebo ma oslovil. No ..viac už nekúpim. Príchuť som vybrala kinder bueno. Ani z ďaleka to tak nechutí, chutí ako..ani neviem...blato, bez chute, úplne nesladký, strašne zle rozpustný, ostávajú mi hrudky z neho, je horký...už nikdy si ho nekúpim! NIKDY!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Dobrý
Recenziu zaslal(a) Pinky dňa 22.6.2015
Je v pohode aj chuť je fajna mal som už aj horšie :-) takže som spokojný na to ze veľa obsahuje hydrolyzatu palec hore. Odporúčam.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super!
Recenziu zaslal(a) Nika dňa 22.6.2015
Kúpila som si tento proteín s príchuťou Ferrero Rocher. Účinky zatiaľ zhodnotiť neviem, ale chuť je úžasná. Proteín si dávam vždy do mlieka. Rozpustil sa dosť rýchlo, trochu penil, ale to mne vôbec nevadí.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
to čo je
Recenziu zaslal(a) ferko dňa 22.6.2015
Tento proteín som si kupil vylučne kvoli testu chutí,robím recenzie na doplnky výživy a musím povedať,že tie príspevky ktore tu čítam su bud od tej istej osoby alebo len neviete ze chutovo je to jeden z najhorsích ake som kedy mal...horkosť pripisujem hydrolyzátu ale tu neautenticku chut pripisujem neschpnosti vyrobcu,ked chcem spravit specificku prichut akou je snicker tak nepustim do predaja takýto odpad.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
otras nechcel by som to už ani zadarmo
Recenziu zaslal(a) kubik dňa 21.6.2015
Chuť onicom horší protak som v živote nemal proste hrôza
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
ferrero rocher príchuť
Recenziu zaslal(a) Lauruška dňa 19.6.2015
príchuť ferrero rocher je neodolateľná musím len odporučiť :) rada by som vyskúšala aj iné príchute :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kinder Bueno príchuť
Recenziu zaslal(a) Klementína dňa 18.6.2015
Objednala som si na skúšku príchuť Kinder Bueno a chuť je výborná. S mliekom je to ako nejaké kakauko :) ..som zvedavá na výsledky
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Geniálnosť
Recenziu zaslal(a) Von protein dňa 17.6.2015
Nikdy by som nepovedal že hydrolyzát môže chutiť takto. Geniálna chuť, najlepší proteín aký som kedy mal. Môžem len a len odporučiť. :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
skvela chuť overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Zuzka dňa 17.6.2015
musim povedat, ze ked som si precitala recenzie, dost som sa bala, co to bude za chut, ale, je naozaj skvely, akurat sladky, necitit umeliny, super rozpustnost,trochu mi vadia tie kusky cokolady a orechov, co ostavaju naspodu sejkra, ale to sa da zniest. uvidime, ake budu vysledky, kazdopadne chut 5 hviezdiciek
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
vynikajúci
Recenziu zaslal(a) Dominika dňa 16.6.2015
Zatiaľ som skúsila len príchuť Kinder Bueno a som nadmieru spokojná :) Zostávam verná tomuto proteinu a skúsim ďalšie príchute :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Vyborny overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Vladimír dňa 15.6.2015
Práve mi prišiel Zeus s príchuťou Oreo, tak mi to nedalo a hneď som ho vyskúšal. Ostal som príjemne prekvapený. Chuť veľmi príjemná, super rozpustnosť. Teším sa keď vyskúšam aj iné príchute.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
najlepší proteín
Recenziu zaslal(a) Tomáš dňa 15.6.2015
Najlepší proteín aký som kedy mal. Vyskúšal som 3 príchute fererro, oreo, bounty a všetky super. Odporúčam každému ;)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super
Recenziu zaslal(a) Toki dňa 14.6.2015
Zatiaľ. Najlepšie čo som kedy kúpil.
Zatiaľ mám odskúšané len príchuť snickers
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
vyborny overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Laci dňa 5.6.2015
Velmi lahodny protein ,chutovo aj zlozenim pouzival som ho v diete ked som sa pripravoval na sutaz a nebolo mi z neho tazko aj ked som daval enomrne davky takze ho hodnotim na 1. a prichut bounty mi najviac chuti ,este cakam na kinder bueno .
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
vyborny overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Laci dňa 5.6.2015
Velmi lahodny protein ,chutovo aj zlozenim pouzival som ho v diete ked som sa pripravoval na sutaz a nebolo mi z neho tazko aj ked som daval enomrne davky takze ho hodnotim na 1. a prichut bounty mi najviac chuti ,este cakam na kinder bueno .
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
GYM BEAM NIKDY NESKLAME!
Recenziu zaslal(a) kowalski dňa 4.6.2015
Chcem sa len vyjadriť 5 názormi:
1. Mal som snickers a oreo a chuť bola FANTASTICKÁ, tak nechápem prečo viacerí píšete, že chuť je odporná.
2. Zložením sa vyrovná proteínom v hodnote 40-50 € Gym Beam je dobrá konkurencia ;)
3. Rýchla dodávka produktov
4. Lacnejšie ceny oproti ostatným eshopom
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
fajný proťák
Recenziu zaslal(a) Dudisci dňa 4.6.2015
Bál som sa, že to bude hnus ale chutí mi :-)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Tomas dňa 4.6.2015
KitKat prichut je super, tie kusky su vybornynapad. Chystate sa robit balenie 2kg aj pre ine chute (KitKat) ?
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
v poho
Recenziu zaslal(a) Rado dňa 3.6.2015
Koľko gramová má odmerka ktorá je v balení? inač mam príchuť kitkat a som prekvapený že ako dobre chutí a hlavne s mliekom je to paráda.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super! overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Dominik dňa 30.5.2015
OREO príchuť je top, SNICKERS bola o trochu horšia ale žiadna tragédia. Rozpustnosť aj tráviteľnosť super, protein splnil sovju úlohu a určite vezmem zas !
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
V pohode
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 23.5.2015
Keď som pred objednávkou čítal recenzie smial som sa nad tým ako niekto pri proteíne rieši chuť, tobôž pri hydroizoláte ktorý je enzymatický naštiepení teda je logické že má inú chuť ako je bežné. Ostatne pri proteínoch som nikdy neriešil chuť a zjem hocičo ak to má mať efekt. Keď som si dal prvú dávku bol som príjemne prekvapený, podľa recenzií som čakal niečo hrozné, ale chuť oreo mi celkom sadla. Bolo by ale dobré zaradiť aj klasické príchuťe (čokoláda, vanilka, banán) na ktoré sú ľudia zvyknutý....

ale dosť o chuti podme hodnotiť niečo čo má zmysel:

Rozpustnosť a penivosť je v poriadku. Vadia mi však kúsky čokolády ktoré ostávajú v šejkri a musím ho niekoľkokrát vypláchnuť ak ich chcem zjesť. Za to strhávam 1 hviezdu.

Tráviteľnosť - je cítiť že ide z väčšje časti o hydro, pretože proteín je ľahký na žalúdok čo znamená že sa ľahko vstrebáva.

Účinky - Aj keď je síce z jedného balenia ťažko hodnotiť účinky, myslím že sa zatiaľ ukazuje byť Zeus ako sľubná možnosť.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
GYMBEAM
Recenziu zaslal(a) Jan dňa 20.5.2015
Zložnie fajn, chuť fakt zlá. Mám oreo, ale nič spoločné. Ale je to protein s dobrým zložením, takže chuť premňa nepodstatná. 5*
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super protein
Recenziu zaslal(a) Riso dňa 20.5.2015
Tento protein je fakt to najlepsie co som za 15 rokov cvicenia do ust dal. Ziadne umele chute chemickymi sladidlami. Ziadne traviace tazkosti. Ziadny presladeny hnusny protein. Top!!! dakujem
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Chuť
Recenziu zaslal(a) Ste blázni? dňa 18.5.2015
Podla mojho skromného názoru a odskúšania vela doplnkov. tento ma ohromil a hlavne cena hmotnosť vyborná.. Neviem Čo sa sa sťaźujete na chuť ja jasné , že keď som fajnový nebudem si dávať barz aké chute ale vačšina ludí tuto kritizuje len chuť, kedysi proteiny chut nemali a ludia boli spokojny :). Nebuďte rozmaznany a radśej kritzujte či vám pomohl schudnúť pribrať alebo čo ste chceli. :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Zlá chuť
Recenziu zaslal(a) Majco dňa 15.5.2015
Chuť snickers, samotné tyčinky mám rád, ale táto chuť má od nich úplne daleko. Očakával som od neho trošku viac, kedže je tak predávany. Ešte že v nom su kúsky čokolády, inak by sa to nedalo vôbec piť, a obával by som sa žeby som ho ani nedobral. Možno iné chuťe chutia inak. Ale za tú cenu sa oplatí.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Ta daše alebo prvosypačom neodporúčam !
Recenziu zaslal(a) Pointman dňa 15.5.2015
Ide o premix proteinov,je viac zložkový no jednodruhový !! Za ten pomer cena/ váha nebudem príliš kritický. Predajca to vie predať a o to ide.Ak hľadáte viac tak to nekupujte a investuje viac času, peňazí . Možno sa nájdu ľudia ktorým bude vyhovovať. Chuť: vybral som si Ferrero(predstavte si údajne je to najpredávanejšia príchuť) takže zhrniem to asi tak predstavte si namočený rohlík v kakaovom mlieku.... vôňa hmm, no tak to hovno z nutrie čo tu spomínal jeden užívateľ je veľmi príznačné.... Takže výrobca pracuj na sebe ! ps predajca už rieši marketing....
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Prichut ferrero rocher top
Recenziu zaslal(a) Richard dňa 14.5.2015
Ferrero rocher prichut je fakt top zatial najlepsia :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
dá sa
Recenziu zaslal(a) lol dňa 30.4.2015
Protein sa mi celkom lubi ..zloženie,rozpustnoť je v pohode , penivosť minimum... ale tá chuť .. mam oreo a musel som sidať pauzu ... dávkoval som 30g na 250ml... no bolo to dosť sladké... potom som začal dávkovať 30g na 400ml a to sa dá v pohode vypiť :) ale radšej by som bol za praktickejšie chute ... (čokoláda,banán,jahoda)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP proteín overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Adela dňa 27.4.2015
Včera som spotrebovala poslednú dávku Zeus bounty a už mám v šejkri pripravený ferrero rocher :) Gym beam jednotka v rýchlosti vybavenia objednávok! :) Zložením je tento proteín jednotka, komu ide len o to aby bol proteín chutný a presladený a zloženie je druhoradé nech pozerá po niečom inom ako po proteínoch. Aj keď nevravím že chuť nie je podstatná, hlavne pre diétujúcich, pre ktorých je to jediná "sladkosť" . Koľko ľudí, toľko chutí, mne osobne vyhovuje a hlavne sa mi po čase neznechutí ako presladené aromatické proteíny. Ak som mala chuť na niečo veľmi sladké, pridala som si troška stévie naviac.Takže zloženie top, rozpustnosť top, príchuť bounty fajn, obsahuje kúsky kokosu. Keď porovnám s ferrero rocher tak bounty je menej sladký. Po otvorení balenia ferrero rocher som zostala prekvapená identickou vôňou so skutočným ferrero rocher :) Chutí mi viac ako bounty. Raňajky bez ovsenej kaše s proteínom Zeus si už neviem predstaviť, mňam :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporučam !!! overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Michal dňa 23.4.2015
100 ludí 100 chutí. Chuť snickers , z hľadiska chuti je to úplne super. Mal som aj OREO , áno áno je oreo lepšie chuťovo, ale pochopte , chuť si osobne myslím že je na poslednom mieste pri výbere proteínu.

Zloženie/ CENA / Výsledky = 100%
Súhlasim s recenziou by janusinko.

Ak ste fajnovky , kúpte OREO neolutujete.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
fuj
Recenziu zaslal(a) andy dňa 17.4.2015
objednal som si prichut snicekrs ,neviem ci ho douzivam fuj chuti hnusne ,ako hovno s nutrie!!!!!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
CHUT
Recenziu zaslal(a) janusinko dňa 11.4.2015
Uz ma nebavi neustale citat ako tu poniektori "znali v proteinoch" lamentuju nad chutou. Uvedomte si, ze toto je z vacsej casti HYDROLYZAT srvatky, ktory je od svojej podstaty horkasty, ale vstrebavanie, zabudovavanie a vysledky su citelnejsie ako u srvatkovych koncentratov, ci izolatov.
TIP: ROZMIESAJTE TENTO PROTEIN V NIZKOTUCNOM MLIEKU, BUDETE PREKVAPENI AKO SA CHUT VYRAZNE ZLEPSI
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
nic moc
Recenziu zaslal(a) Baja dňa 10.4.2015
Chut snicekrs bola fakt hrozna..mala som.co robit aby som to zjedla... je fakt iny oproti inym protakom
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Vyborny!
Recenziu zaslal(a) Erika =)) dňa 10.4.2015
Som velmi spokojna. Najprv som mala Oreo (mimochom chutil mi a to si miesam s vodou - s mliekom mi prisiel velmi sladky), teraz mam Bounty (vypijem, ale viac si urcite neobjednam tuto prichut). Odporucam ;))
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super  overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Marianna dňa 9.4.2015
Celkova spokojnost,vyskusala som prichut oreo aj bounty .. odporucam a zostavam verna tomuto proteinu...top kvalita
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporucam
Recenziu zaslal(a) richard dňa 7.4.2015
nema chybu, po mesiaci uzivania som citel vysledky a potom som urobil chybu a skusel som hrachovy a rizovy protein :D hnus ale dasa to , no a uz citim ako idme dole , takze znova sa vraciam k Zeus.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
z tych lepšich
Recenziu zaslal(a) Marcel dňa 5.4.2015
Zložením bezkonkurenčný proteín. Momentalne 2x drahšie proteíny nemajú také zloženie. Cítim účinky. Zo scitecu som sa nevedel tak vysekať aj keď som mal tip-top stravu. Mam pocit akoby na obale uvadzali menej sacahrídov a tukov. So Zeusom som tento problém nemal.

Mal som zatiaľ 2Xoreo a kitkat. Ja beriem proteín kvoli zloženiu a účinkom a tomuto sa nedá nič vytknúť. nechápem čo tu nakladajú ľudia, že je odporný. Chuťovo by som povedal že je "zvlastny". Nepovedal by som ze zly ale rozhodne iný ako ostatné. Kit-kat je priemer, alebo slabsi podpriemer, pitelny proteín. Oreo je super. Urcite z tych lepsich. Chuť je asi jeho najväčšia slabina. Nieje taký sladký ako väčšina proteínov.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
.
Recenziu zaslal(a) Zeus dňa 1.4.2015
Tá chuť je odporná ,neviem čo ste pili ostatní pred tým ,ale toto sa k proteínu ani nepriblížilo z ďaleka
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Phoebe dňa 1.4.2015
Co sa tyka zlozenia (ak samozrejme je pravdive)som velmi spokojna, vela bielkovin, malo tukov a cukrov. K tomu vitaminy a aminokyseliny. Certifikaty ma absolutne nezaujimaju. Chut- vyskusala som takmer kazdu prichut od Scitecu,Biotechu a Peaku a vsetky sa mi po case znechutili a od tej sladkej chuti a umelin ma uz napinalo. Aktualne mam prichut kitkat a aj ked mozno len z 30% pripomina tu skutocnu prichut tycinky je celkom lahodna, nie velmi sladka a uz som spotrebovala polku a stale sa po treningu na nho tesim. Cize to ze sa mi neznechutila ta prichut po case hodnotim velmi kladne a urcite vyskusam najblizsie prichut bounty.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
zloženie je neporovnatelne so synthou
Recenziu zaslal(a) Rado dňa 1.4.2015
je vtipne ako tento protein tu ludia porovnavaju so synthou alebo ultraloos-om. Srvatkovymi koncentratmi ktore maju 55% bielkovin a miliardu kalorii, tukov a sacharídov + pomalé vstrebávanie a ovela horsie aminokyselinové spektrum.

Všetci odborníci čo tu jete predraženú synthu čo má minimum bielkovín alebo herečky co si dajú ultra loos v ružovom obale pol kila za 20e a 50% bielkovin tak sa prave ukazali. Ja som ešte nejedol chutnejší hydrolizát. Hydrolizáty niesu také sladučké ako vaše štýlové drinky s minimalnym efektom. Vačšinou sú horkasté, tak isto probiotické kultúry je tam cítiť. Majú na telo dobrý vplyv, ale prejavia sa aj na chuti a vôni. Ďalší odborník napíše umelé a že všetky certifikáty sa dajú zaplatiť. Ty srvátkový somelier určite vieš podľa chuti rozoznať pôvod srvátky, ktorá je viackrát spracovaná a podstatne ochutená.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Zeus snickers
Recenziu zaslal(a) Mato dňa 1.4.2015
Zlozenie super ak je pravdive. Ludia co tu pisu ze chut je odporna nech idu do aspartamom presladenych sraciek. Na to , ze je to zvacsej casti hydrolizat chuti vyborne. Nezanechava sladku chut v ustach a lahko sa rozpusta. Hodnotim pozitivne. Jedine co mi prekaza su tie kusky cokolady co ostavaju v sejkri po vypiti proteinu :) Ale to je len drobnost. Urcite by som odcenil castejsiu akciu na tento protein hoci aj pri odbere 2 x 2kg.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Vločka
Recenziu zaslal(a) Vločka dňa 31.3.2015
mam pocit ze je to naozaj a potvrdzujem aj nazor ostatnych ako stuzeny tuk ten biely cera a naozaj to potom je uplne bez chuti a to mam chut KIT KAT. Proti tomu Syntha 6 je uplny top hlavne prichud Cokolada Arasidy len ten nemali tak mam Zeus ale uz ho nekupim iba SYNTHU.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Zeus
Recenziu zaslal(a) zeus protein dňa 31.3.2015
Ja síce nemám veľké skúsenosti s doplnkami, takže čo sa týka kvality ani to nebudem hodnotiť, ale čo sa týka chuti - mám oreo a mne tento proteín veľmi chutí, hlavne preto že nie je až taký sladký čo niekomu vadí..ale mne vyhovuje, no ja to riedim len 1 odmerka na 200 ml..podľa mňa je výborný aspoň oproti scitec whey isolate (tento nemôžem ani cítiť je strašne presladený až ma z neho naťahuje, vôňa tiež nie je vábna, a dosť pení..) takže keď porovnám tieto dva tak je to dobrý rozdiel...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
2 a pol hviezdy overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Boris dňa 31.3.2015
2 a pol hviezdy dávam za zloženie a snahu o vyrobenie vlastného proteínu.Dnes som otestoval príchuť Bounty a čakal som že to bude o mnoho, mnoho lepšie. Chutí troška ako horká čokoláda a plávajú v ňom kúsky kokosu ale veľmi , veľmi je v ňom cítit ako keby margarín či maslo čo veľmi kazí chuť tohoto proteínu.
Odporúčal by som sa zamerať na nejaké klasické príchute (čokoláda, kokos, malina, vanilka alebo ich kombinácie napr. čoko-kokos, čoko-vanilka...).
Keď sa zlepší chuť tak opäť objednám ale tieto tyčinkové príchute nestoja za nič. Rozpustnosť je fajn a ani nejako extra nepení čo je tiež dobré.
Ešte fajn že som ho kúpil v zľave za 18€.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Zeus
Recenziu zaslal(a) Janci dňa 31.3.2015
Zloženie som hodnotil veľmi pozitívne ale tá chuť je maximálne odporná. Vôbec sa to nedá piť. Až mám pochybnosti, či ide naozaj o to, čo sa píše na krabici, či to vôbec ten srvátkový proteín vôbec videlo. Trávenie v pohode, penivosť minimálna, rozpustnosť tiež super. Budúci týždeň robím Bc. tak si v labákoch osobne preverím rozbor tohoto proteínu.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
umele
Recenziu zaslal(a) jasomktosom dňa 30.3.2015
Neviem či len ja mám ten pocit ale na základe tých recenzií mám pocit že boli buď zaplatené, alebo ich pridávajú admini stránky s rôznych nickov. Osobne neverím že sa vyrába len z kráv ktoré žerú trávu. Certifikáty v tejto dobe už nič neznamenajú. Stačí mať dobrú známosť a vedieť chodiť v systéme. Ak osobne uvidím ako sa to vyrába a ako tie kravy chovajú potom si ho aj kúpim, už len kôli tomu, že je tak nadnášaný a ,,najlepší na trhu".
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
ROZBOR
Recenziu zaslal(a) janusinko dňa 29.3.2015
- zlozenie nema konkurenciu
- cena velmi priazniva
- nativna BIO srvatka neznehodnotena tepelnou upravou
- velke plus za to, ze mlieko nie je modifikovane rBGH a neobsahuje antibiotika ani umele rakovinotvorne sladidla ako aspartam
- chut oreo je v pohode a vyhovuje mi (nemam rad presladene proteiny), prave sa chystam vyskusat prichut bounty
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
recenzia
Recenziu zaslal(a) aratic dňa 23.3.2015
zloženie je dobré, ale tá chuť oreo je teda hrozná, rozpustnosť tiež mohla byť lepšia.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
momentalne top
Recenziu zaslal(a) Majky dňa 22.3.2015
Cítim vďaka nemu rozdiely. Z červeného scitecu som v rysovacke nevedel dat dole posledný tuk, ked som nasadil zeus-a hned to slo dole. Neviem čo donho davajú, ale scitec deklaruje este menej sacharídov na obale a fakt to neslo dole.

Oreo pitelne, Snickers menej. Ja ho dávam cca 1,5h pred a hned po tréningu a zatiaľ som veľmi spokojný. Na srvátkový hydrolizát je cena fajn. Odkedy som ho odskúšal už nechcem iný. ;)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Výborný protein
Recenziu zaslal(a) Fifo dňa 20.3.2015
Podľa zloženia je to top protein na trhu, neviem čo tu každý rieši príchuť, jasne ze príchuť nebude taká lahodná akou iných proteínov v ktorých sú samé umelé sladidla a zahustovadla, dôležitá je kvalita.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Zhrnutie
Recenziu zaslal(a) Pepo dňa 16.3.2015
no čo sa týka zloženia je to fakt šupa protein nie nadarmo ma meno zeus ale čo sa týka príchute oreo neviem nesadla mi tá príchuť bolo to ako 250ml roztopenej cery :) ináč ozaj dobrý proteín
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Pravda o Diovi (Zeus-e)
Recenziu zaslal(a) Fredo dňa 3.3.2015
Celkovo hodnotím proteín kladne, dal by som 3,5hviezdy, ale to tu nemame. Takze podme si to rozobrat.

Zlozenie - no ak sa da verit tomu co pisu, ze kravy zrali len travu a je to super duper spracovane, tak je to bezkonkurencne zlozenie medzi srvatkovymi proteinmi

Chut - ak sa pri vybere proteinu nechavate z aspon 30% ovplyvnit chutou, tak tento protein nie je pre Vas. Neviem ci su to zaplatene recenzie co tu pisu alebo tí ludia nemaju chutove pohariky. Mne ani nikomu z mojho okolia (kupili sme si ho 4ja ked vysiel) tento protein nechuti, este zo vsetkych mne pride najviac v pohode, ostatní to piju na silu. Davkujem si to 4 odmerky do 3,5 deci vody, lebo keby som ti dal 2 tak to su pomyje. Prichut Snickers je horsia varianta, aj pri 4 odmerkach chuti ako keby bol skvaseny ale ked natrafite na oriesok co si v minulom zivote podal ruku so snickersom tak to nejak prezijete. Oreo sa este celkom da v tom zmysle, ze z toho mate lahko ochutene mliecko, nieco ako skolska desiata ked si este pamatate zo zakladky :D

Rozpustnost - vyborna, nemal som problem ani s hrudkami ani s nicim, v com vidim ale problem, je podivny mastny filter co ostava v sejkri po tomto proteine. Nikdy som sa s tym doteraz nestretol. Ako keby ste sejkovali olej. Po kazdom vypiti musim umyvat sejker so zinkou, takze moje oblubene 3x poriadne vytrepat s vodou tu nefunguje.

Ucinok - kupil som si to do diety, pijem to po treningu aby malo telo nejake proteiny kym dojdem domov a urobim si jedlo. Aby som sa citil z toho ako Arnold to nemozem povedat ale zo svalov som zatial nestratil nic, takze asi funguje :D

Odporucam kupovat, ked bude v akcii, takto sa mi to zda na moju studentsku penazenku dost nadhodnotene.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Pravda o Diovi (Zeus-e)
Recenziu zaslal(a) Fredo dňa 3.3.2015
Celkovo hodnotím proteín kladne, dal by som 3,5hviezdy, ale to tu nemame. Takze podme si to rozobrat.
Zlozenie - no ak sa da verit tomu co pisu, ze kravy zrali len travu a je to super duper spracovane, tak je to bezkonkurencne zlozenie medzi srvatkovymi proteinmi
Chut - ak sa pri vybere proteinu nechavate z aspon 30% ovplyvnit chutou, tak tento protein nie je pre Vas. Neviem ci su to zaplatene recenzie co tu pisu alebo tí ludia nemaju chutove pohariky. Mne ani nikomu z mojho okolia (kupili sme si ho 4ja ked vysiel) tento protein nechuti, este zo vsetkych mne pride najviac v pohode, ostatní to piju na silu. Davkujem si to 4 odmerky do 3,5 deci vody, lebo keby som ti dal 2 tak to su pomyje. Prichut Snickers je horsia varianta, aj pri 4 odmerkach chuti ako keby bol skvaseny ale ked natrafite na oriesok co si v minulom zivote podal ruku so snickersom tak to nejak prezijete. Oreo sa este celkom da v tom zmysle, ze z toho mate lahko ochutene mliecko, nieco ako skolska desiata ked si este pamatate zo zakladky :D
Rozpustnost - vyborna, nemal som problem ani s hrudkami ani s nicim, v com vidim ale problem, je podivny mastny filter co ostava v sejkri po tomto proteine. Nikdy som sa s tym doteraz nestretol. Ako keby ste sejkovali olej. Po kazdom vypiti musim umyvat sejker so zinkou, takze moje oblubene 3x poriadne vytrepat s vodou tu nefunguje.
Ucinok - kupil som si to do diety, pijem to po treningu aby malo telo nejake proteiny kym dojdem domov a urobim si jedlo. Aby som sa citil z toho ako Arnold to nemozem povedat ale zo svalov som zatial nestratil nic, takze asi funguje :D

Odporucam kupovat, ked bude v akcii, takto sa mi to zda na moju studentsku penazenku dost nadhodnotene.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
pohoda
Recenziu zaslal(a) wilson dňa 1.3.2015
zloženie je super, mal som prichuť oreo, netypicka prichut, pre mna velmi chutný protein, niekomu može vadit stevia, minusom je asi len vysoka cena
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
určite odporúčam, top produkt!
Recenziu zaslal(a) paticek dňa 25.2.2015
objednal som ho hneď ako s 2000g balením gymbeam prišiel...čo sa týka chute, nemám krivého slovka...v mojom prípade úplne super chuť, najviac mi vyhovuje zo všetkých proteínov, čo som doteraz mal...čo sa týka zloženia tak som ostal v šoku, preto som neváhal a hneď ho objednal...musím napísať, že je to zatiaľ naj proteín aký som kedy mal, určite objednávam ďalšie balenie keď súčasné dopapám....dávam ho každý deň, chutí mi stále viac a viac, rozpúšťa sa skvele, nič neostáva nazmar, môžem naozaj len odporúčať! :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
da sa
Recenziu zaslal(a) Jana dňa 24.2.2015
Zložením super proteín. Krásne amino spektrum, dôležité vitamíny a minerály navyše, stévia, probiotické kultúry... Nieje mu fakt čo vytknúť 5 z 5.

Chuťovo asi nazvĺaštnejší proteín aký som pila. Mala som snickers a sú v ňom kúsky orieškov, čokolády a dokonca aj také male častičky čo majú horkastú pachuť, ktoré mi veľmi nechutili. Chuťovo 3 z 5.

Cenovo je fajn, keď zohľadníme, že najväčšia zložka je hydrolizovaná srvátka čo idú bežne 60-70e za 2kg a ešte sú tam dalšie super veci, kt. sú zäčšinou drahé, tak 4 z 5.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporucam
Recenziu zaslal(a) Viki dňa 23.2.2015
zložením bezkonkurenčný, chuťovo mi vyhovoval aj keď rozhodne patrí k menej sladkým proteínom... tou stéviou bolo dosť šetrené...inak som spokojný :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Joži dňa 23.2.2015
myslim, že bezkonkurenčný proteín, zložením, aminokyselinovým spektrom, vitamínmi, minerálmi a probiotickými kultúrami... mal som snickers a oreo, obe fajn...su v nich malé kúsky snickers orieskov a oreo cokolády, celkovo patria k menej skladkým, asi kvoli tej stevii...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
no čo ja viem
Recenziu zaslal(a) Majko dňa 23.2.2015
Za menej može byt, ale za 24,95 už je sa po čom inom poobzerat. či nie.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
nechapem
Recenziu zaslal(a) Janka dňa 20.2.2015
Tak teraz popravde nechapem tym predoslym recenziam.Ten protak je chutovo nechutny a horky. Vsetci pisu aka super chut ale mne bolo z neho na vracanie.Dala som dve odmerky ako mi bolo povedane ze mam dat a nedokazem ho vypit. Mam prichut snickers. Neviem kde sa stala chyba v tom mojom vazne
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Franky dňa 13.2.2015
Spočiatku som sa obával čo to bude, musím však povedať, že som milo prekvapený. Objednám zas.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
maximálna spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Dali dňa 10.2.2015
Hydrolizáty sú väčšinou horkasté, nechutné a drahé. Zeus je výnimkou. Mne veľmi chutí a cena je na hydrolizát až neuveriteľná. Trošku mi vadí že vždy ním zašpiním šejker kvoli malým kúskom ktoré má snickers (oriešky) a oreo (kúsky čokolády) ale momentálne si neviem predstaviť lepší proteín pred alebo po tréningu. ;)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
LEN TAK DALEJ!!!
Recenziu zaslal(a) Mr.O dňa 4.2.2015
Najprv by som chcel podotknut,ze recenziu tohto druhu na nejaky doplnok pisem vobec po prvy krat...za tie roky som na to nemal potrebu,utvaral som si vlastny nazor...mal som moznost vyskusat proteiny vsetkych druhov od ameriky az po SR od hydrolyzatov az po klasicky kazein no mozem povedat ze po zhliadnuti tohoto proteinu som bol az sokovany tou kvalitou ktoru by mal obsahovat...v neistote som objednal (v akcii) hned 2x2kg balenie sice mierne v neistote,prosto vyzeralo to az prilis dobre...zaujali ma hlavne prichute tak som zobral z kazdej...neskor som studoval recenzie a boli dost zmiesane...(hlavne ludia u nas neveria ze clovek moze dostat za danu cenu aj kvalitu...).Tak som ho objednal dostal som dokonca niekolko drobnosti navyse (palec hore) v podobe uterakov a vzoriek...ochutnal som zatial len prichut snickers.protein pekne vonia po rozrobeni vo vode je chut tak akurat taka neutralna mliecna a vyborne ju dotvaraju kusky cokolady a orieskov...proste konecne nieco nove nielen klasicke prichute cok,jah,van...bol som zmiereny ze nemusi chutit uplne top ale milo prekvapil...samozrejme je to o tom kto je na co zvyknuty...takze to zhrniem...v cene za ktoru som ho kupil bola (velmi slusna vzhladom na deklarovanu kvalitu) a odporucam GymBeamu aby poskytol na stranku nejaky odkaz na rozbor proteinu (bielkoviny v surovine atd....).Vela ludi by to presvedcilo lebo ludia neveria...ak by sa tak stalo mozno by sa naozaj tento proteinik dokazal pobit s velkymi hracmi na trhu,treba nastavit rozumnu cenu,este zo 2-3 prichute neskor daky nocny protein mozno a ubezpecujem ze budem objednavat dalej...takze vam patri palec hore len tak dalej!!!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP protein
Recenziu zaslal(a) marek dňa 23.1.2015
Najlepší protein aký som mal
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
zatial najlepsi protein co som mal overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Dalibor dňa 22.1.2015
ZLOZENIE
idealny protak pred a po treningu, alebo pocas dna, je tam dost predtravenych bielkovin co nezatazuju zaludok a rychlo sa vstrebu, vynikajuce aminokyselinove spektrum, super probiotické kultúry a vitaminy, vsetko tip-top, ani neviem co by som vylepsil...
KONZISTENCIA
tu by som vytkol asi jedinu chybu, ze po oboch prichutiach ostava sejker dost zadrvbany po snickerse od kuskov orieskov a po oreu od takych akoby kuskov skutocnej cokolady, inak rozpustnost, penivost, konzistencia tiez super
CHUT
Oreo asi najchutnejsi protein aky som kedy mal, Snickers tiez super
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
páči sa mi to
Recenziu zaslal(a) hard dňa 21.1.2015
Chuťovo super. palec hore!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Protein Zeus - GymBeam

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
 • Reload captcha

Martin Krakovský - Proteín Zeus

Vo videorecenzii od Martina Krakovského sa dozviete základné informácie o viaczložkovom proteíne Zeus

 

Veronika Guľášová - Proteín Zeus

Vo videorecenzii od Veroniky Guľášovej sa dozviete základné informácie o proteíne Zeus od spoločnosti Gym Beam

Dávid Cap - Proteín Zeus

Video recenzia od Dávida Capa na proteín Zeus

Igor Illeš - Proteín Zeus

Video recenzia od Igora Illeša na proteín Zeus

Adrian Zimmermann - Proteín Zeus

Videorecenzia od Adriana Zimmermanna na proteín Zeus


Položiť otázku o produkte Protein Zeus - GymBeam

 • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

Otázky a odpovede o produkte Protein Zeus - GymBeam

1.
Otázka:
rgd:
Dobrý den chces sa spýtat kolko g glutamínu a aminokyselín obsahuje jedna davka (25-30g) proteinu ?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, proteín Zeus obsahuje 19% glutamínu, čo je približne 5g na jednu dávku a až 22% BCAA čo je viac než 5,5g v jednej dávke.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
2.
Otázka:
BCAA:
Chcel by som sa spýtať že tento proteín obsahuje aj BCAA?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Áno, proteín Zeus obsahuje až 22% BCAA.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
3.
Otázka:
Otázka- vek:
Chcem sa spýtať. Od koľkých rokov je vhodné brať tento proteín? Ďakujem.
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, tento proteín môžete používať od 14 rokov.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
4.
Otázka:
Otázka :
Dobrý den chcem sa opýtať ci je tento proteín dobrý na raňajky do vločiek dakujem
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, áno, tento proteín je vhodný kedykoľvek počas dňa.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
5.
Otázka:
lepok:
Chcem sa opýtať či v príchuti bonusy je zeus bezlepkový? V jednej odpovedi uvádzate, že produkt je bez lepku, ale v popise sa uvádza krížová kontaminácia vo všetkých príchutiach. Pokiaľ viem tyčinky bounty neobsahuje lepok.
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Proteín Zeus neobsahuje lepok Názov bounty je na základe jeho chuti pripomínajúcej bounty, zložením tento proteín nemá nič spoločné s tyčinkou.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
Zobraziť viac
 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
1.
oreo
3.3
4 x
2.
snickers
4.4
3 x
3.
kit kat
4.7
3 x
4.
bounty
3.2
7 x
5.
ferrero rocher
4.4
5 x
6.
kinder bueno
3.9
14 x
//Asynchronous click tracking code