Arena Plávanie

Plávanie od výrobcu Arena je kategória s príslušenstvom pre plavcov, vďaka ktorému si budete užívať každý záber a pomôže vám tak lepšie splynúť s vodným svetom. Na svoje si prídu začiatočníci aj pokročilí, pričom nezáleží, či ste fanúšikmi otvorenej vody alebo bazénu. Posuňte svoje plavecké výkony na nový level vďaka správnej výbave!

 Zobraziť viac

V kategórii plávanie nájdete:

 • Plavecké okuliare: Ochránia vaše oči pred vodou, chlórom a pomôžu vám dotiahnuť plávanie s ponáraním hlavy k dokonalosti. 
 • Plavecké čiapky: Udržia vaše vlasy v suchu a ubránia ich pred chémiou z bazéna či soľou v mori. Zároveň sa úspešne postarajú o to, aby vám vlasy pri tréningu alebo preteku nezavadzali. 
 • Plavecké klipy: Využívajú ich nielen plavci, ale napríklad aj aquabely. Táto pomôcka zabraňuje vniknutiu vody do nosa.  
 • Štuple do uší: Pomôžu ochrániť vaše uši pred vodou. Sú ideálne pre ľudí s citlivými ušami a zároveň pre každého, komu jednoducho vadí voda v ušiach.  
 • Plavecké pádla: Sú ideálne na zlepšenie plaveckej techniky vrchnej časti tela. Pomôžu vám trénovať správne držanie a pohyb rúk, vďaka čomu budete plávať lepšie a efektívnejšie. 
 • Plavecké dosky: Výborne sa hodia na tréning techniky nôh. Odľahčia vrchnú časť tela a umožnia tak sústrediť sa viac na správny pohyb dolných končatín. 

V tejto kategórii s plaveckým príslušenstvom tak nájdete celý rad pomôcok, vďaka ktorým si užijete vaše plavecké tréningy na maximum.  

Plávanie má mnoho pozitívnych účinkov na fyzické aj psychické zdravie. Ak o nich chcete vedieť viac, prečítajte si náš článok 8 benefitov plávania, vďaka ktorým skočíte do vody ešte dnes.

 Zobraziť menej

7 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. Arena (7)
 2. Zone3 (4)
Farba
 1. čierna (2)
 2. zelená (2)
 3. sivá (2)
 4. oranžová (1)
Materiál
 1. 50% Termoplastická guma, 50% Polypropylén (1)
Veľkosť
 1. L (1)
Právna kategória výrobku
Štítky produktu
 1. New (7)
Cena
Filtrovať podľa
 1. Hand Paddle Vortex Evolution Grey - Arena
 2. Nose Clip Pro II Grey - Arena
 3. Earplug Pro Green - Arena
 4. Kickboard Orange - Arena
 5. Swimming Goggles The One Smoke Black - Arena
 6. Swimming Cap Classic Silicone Grey - Arena
 7. Plavecké okuliare Python Mirror Black White - Arena

7 Položiek